28 ŞUBAT Reşadiye dayan yıkılma geliyoruz buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sözlük varmı acaba

Il ya beaucoup d'Internet ;)

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Il ya beaucoup d'Internet ;)

Il a réparé son ordinateur?

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• abi bende tüfek yok e tabancaylada fazla bişey yapılmıyor biraz sıkıcı geçiyor aslında hatsanı alıyordum bu haftasonu getirecektim fakat hatsanla konuştum yeni match grade namlulu ve regülatörlü tüfekleri nisan ayında piyasaya sunucaklarmış onu bekleyeceğim yani nisana kadar tüfek yok her zaman kalbim filintalarla ;grin;

kesin sunulacakmı acaba nisanda?

FİLİNTALAR GRUBU

«Her kim atıcılığı öğrenir de sonra terk ederse, bizden değildir.»

• kesin sunulacakmı acaba nisanda?

Reis, Türkiyede ki havalı silah dünyasının sözlüğünde "kesin" kelimesi yoktur, ancak "inşallah, olabilir, belki, sanırım" gibi kelimeler vardır, ayrıca ay olarak da konuşulmaz, mevsimleri söylemek yeterlidir, ilkbahara. yaza, sonbahara, kışa gibi vede mevsimlerin başına kesinlikle "gelecek" kelimesi eklenmemelidir. ;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Bahadır haftasonu yarışmada 50 tam puanı kapınca yeni tüfek aramaya başladı bile.Fakat bence her zaman eski modele göre radikal değişiklikler yapılan üretimlerde ilk çıkanları almak risklidir.En iyi otomobil markalarının bile yeni kasa-model çıkardıklarında araçlarında her yıl yüzlerce parçayı şikayetlere göre değiştirdiklerini unutmamak lazım.Hatsan'ın pcp'ye ilk geçişteki silahlarındaki şikayetlerle aynı modelin şu anki şikayetleri arasında bile dağlar kadar fark vardır kesin.Şahsen ben Hatsan pcp alacak olsam yeni model yerine 1,5 yıldır ürettiği modelleri alırım.

FİLİNTALAR GRUBU

• Bahadır haftasonu yarışmada 50 tam puanı kapınca yeni tüfek aramaya başladı bile.Fakat bence her zaman eski modele göre radikal değişiklikler yapılan üretimlerde ilk çıkanları almak risklidir.En iyi otomobil markalarının bile yeni kasa-model çıkardıklarında araçlarında her yıl yüzlerce parçayı şikayetlere göre değiştirdiklerini unutmamak lazım.Hatsan'ın pcp'ye ilk geçişteki silahlarındaki şikayetlerle aynı modelin şu anki şikayetleri arasında bile dağlar kadar fark vardır kesin.Şahsen ben Hatsan pcp alacak olsam yeni model yerine 1,5 yıldır ürettiği modelleri alırım.

AH AH, O ŞİMDİ SANAYİDE ;(

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Reis, Türkiyede ki havalı silah dünyasının sözlüğünde "kesin" kelimesi yoktur, ancak "inşallah, olabilir, belki, sanırım" gibi kelimeler vardır, ayrıca ay olarak da konuşulmaz, mevsimleri söylemek yeterlidir, ilkbahara. yaza, sonbahara, kışa gibi vede mevsimlerin başına kesinlikle "gelecek" kelimesi eklenmemelidir. ;şrofls;.

Abi doğru söylediniz . Türkiye burası ;şrofls;.

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• Abi doğru söylediniz . Türkiye burası ;şrofls;.

Mumi bu hafta yokmusun?

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Kesin değil abi. Ancak cumartesi kesinleşir.

FİLİNTALAR GRUBU

• Kesin değil abi. Ancak cumartesi kesinleşir.

Tamam kardeşim.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• valla bilmiyorum adam bana nisanda çıkıcak dedi ve bütün problemler düzeltilmiş olarak sunucaz piyasaya dedi sesi tonu kendinden emindi yani bide tüple ilgili bişeyde söyledide anlamadım deliği mi varmış delikmi açılacakmış anlamdım bülent bey nedir bu delik meselesi ;şrofls;.
    hatsan:0232 461 93 32 burdaki beyfendiden cevap alınabilir hepine saygı ve sevgiyle m;s,S

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• Alıntı

guzelce tarafından
    delikmi açılacakmış anlamdım bülent bey nedir bu delik meselesi

Güzelce , şimdi o delik meselesini anlatmak uzun sürer , burada olmaz.Pazar günü Bülent abi sana uzun uzun anlatır. ;lol;

FİLİNTALAR GRUBU

• Sayın abiler ! Gavurmuyuz biz yaw ! shooters mooters falan ! Türk dediğin türkçe yazar türkçe konuşur !

Türkçe konusunda hassasiyet göstermeniz çok hoş. Yalnız beni yanlış anlamazsanız bir not düzeltmede bulunmak istiyorum.

"Gavur", dil ya da uyruk ile hiç alakası olmayan, "müslüman olmayan kimse" anlamına gelen bir kelimedir. Yani bir kişi gavur olup türkçe konuşabilir, ya da gavur olmayıp başka diller konuşabilir. Bunların dışında "gavur" da "gebr" kökünden gelen ve türkçe olmayan, farşça bir kelimedir.

Gavur yerine ecnebi kullanırsanız bu sefer de arapça bir kelime kullanmış olsanız da anlama bütünlüğünü sağlamış olursunuz.

Bazen bu detaylara takılıyorum, kusura bakmayın. ^^

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Hehehe :rolleyes: Sende doğrusun ama ne kastettiğimi anladın :> Türk dediğin Türkçe konuşur Türkçe yazar. :)

FİLİNTALAR GRUBU

• Muhammed , ben anlamadım tam olarak ne kastettiğini.Biraz açar mısın?

FİLİNTALAR GRUBU

• Ben diyorum ki güzel Türkcemiz varken neden yabancı dil kullanma ihtiyacı duyuyoruz ?

Ben 3 dil ögrenmiş bir insanım (ana dilim hariç) ve bu dillerin konuşulduğu ülkelerde bir ile altı ay yaşadım. Bu ülkelerdeki insanlar her zaman kendi dillerini kullayorlar ve seni (senin dilini yada başka ortak dili bilse dahi) kendi ana dillerini kullanmaya zorluyorlardı. Biz ise güzel Türkçemiz varken başka dilleri kullanmaya eğilim gösteriyoruz ki bu durum beni üzüyor.

FİLİNTALAR GRUBU

• Bu konuda kesinlikle hak veriyor ve destekliyorum. Yabancı dil öğrenmek bir gereklilidir fakat gerekmediği yerlerde türkçe yerine yabancı dil kullanımına karşıyım.
    Her ne kadar arada dilim dönmüyor ve mecbur kalıp ben de yapıyor olsam da... ;$.,

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Alıntı

MMG tarafından
    Ben diyorum ki güzel Türkcemiz varken neden yabancı dil kullanma ihtiyacı duyuyoruz ?

Ben 3 dil ögrenmiş bir insanım (ana dilim hariç) ve bu dillerin konuşulduğu ülkelerde bir ile altı ay yaşadım. Bu ülkelerdeki insanlar her zaman kendi dillerini kullayorlar ve seni (senin dilini yada başka ortak dili bilse dahi) kendi ana dillerini kullanmaya zorluyorlardı. Biz ise güzel Türkçemiz varken başka dilleri kullanmaya eğilim gösteriyoruz ki bu durum beni üzüyor.

Şimdi anladım Muhammed.Söylediklerinde yerden göğe haklısın.

FİLİNTALAR GRUBU

• [Resim Engellendi: http://i50.tinypic.com/24gk6ye.jpg]

yarışma için hazırladığım 30x80 (cm) 3mm sac levha
    ayrıyetten üzerine 2cm lik mdf monte etmeyi düşünüyoruz.

+ düşüncesi olan bildirirse eklentiler yapılabilir.

FİLİNTALAR GRUBU