Tüfegimde Güç Çok Düşük

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kral alttan kurma 5.5 cal. havalı tüfegimle 35 40 mt den atış yapıyorum şişeyi bile kırmıyor şişeye çarpış sesini duysanız sanki çay karıştırır gibi çok az..
    yayını yeni degiştirdim. Ama sonuç yine aynı.

1-Tüfegi güçlendirmek için ne yapmalıyım ?
    2-Yayın arkasına uzun bir demir vida takıyorlar ondan mı takayım ?

3-Tüfekte yayın dışında güçlendirici bir şey war mı sökersem takabilir miyim diye soruyorum ?

• hatsan alttan kurma 5.5 cal. havalı tüfegimle 35 40 mt den atış yapıyorum şişeyi bile kırmıyor şişeye çarpış sesini duysanız sanki çay karıştırır gibi çok az..
    yayını yeni degiştirdim. Ama sonuç yine aynı.

1-Tüfegi güçlendirmek için ne yapmalıyım ?
    2-Yayın arkasına uzun bir demir vida takıyorlar ondan mı takayım ?

3-Tüfekte yayın dışında güçlendirici bir şey war mı sökersem takabilir miyim diye soruyorum ?

piston keçesi hasar görmüş olabilir.

• garantisi bitmiş olması lazım.

garantisi bittiyse ücretli yaparlar.ben başımdan geçenleri hiç anlatmıyım canım sıkılır şimdi.ben olması gerekenleri önerdim.gerisi sana kalmış.

• Arkadaşlar tüfekçiden Kral marka alttan kurma tüfek için piston keçesi istedim. bana bunu verdi..
    [Resim Engellendi: http://s7b.directupload.net/images/100227/temp/ecxyb2fo.jpg]

Bana pistonun ucundaki civatayı söküp keçeyi oraya takmamı söyledi ama tüfegi söktüm civatalı bir yer yok .

Tüfeği açtım içinden bunlar çıktı ben keçeyi nereye takıcam bilgisi olan war mı ?
    [Resim Engellendi: http://s4b.directupload.net/images/100227/temp/emd2rjif.jpg]

• Fotoğrafta altta duran parçanın solundaki siyah parça keçe olmalı.

• iyide adamın sana verdiği keçe hatsan ın eski model tüfeklerinde kullandığı keçe, kral ın piston önünden şöyle bir görüntü atsan buraya,olup olmuyacağını söyleriz,ama pek umudum yok

• tüfekte o verdigi şeyin uydugu hiç bir parça yok galiba çünki keçe tüfege sıgmadı

• Hiç mi? En azından vida ile sabitlenmiş birşey demi yok?

• Arkadaşlar tüfekçiden Kral marka alttan kurma tüfek için piston keçesi istedim. bana bunu verdi..
    [Resim Engellendi: http://s7b.directupload.net/images/100227/temp/ecxyb2fo.jpg]

Bana pistonun ucundaki civatayı söküp keçeyi oraya takmamı söyledi ama tüfegi söktüm civatalı bir yer yok .

Tüfeği açtım içinden bunlar çıktı ben keçeyi nereye takıcam bilgisi olan war mı ?
    [Resim Engellendi: http://s4b.directupload.net/images/100227/temp/emd2rjif.jpg]

keçeyi niye değiştirmek istiyorsunuz keçede resimde göründüğü kadarıyla bir problem yok gibi.

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• keçedendir dediler ama neyse artık bosverin tüdegi topluycam

herkese yardımları için teşekkürler

• Belirtmemişsiniz ama sanırım tüfeğin gücü düştüğü için size bu öneriyi yapmışlar. İlk akla gelen keçedir. Yay gereğindan fazla kısalmışta olabilir. Ne kadar süredir kullanıyorsunuz tüfeğinizi.?

• keçe resimde işaretlediğim yer.
    tüfeğinizin gücü düştüyse yay,keçe birde palet yükleme yuvasının olduğu parça var musluk diyorlar ondada iki adet oring var onlarıda silahı toplamadan önce kontrol etmelisiniz.

Gamo Hunter 440 4,5 mm

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen hamzaali ().

• başka bir başlık da bu gün tüfeğin hatsan olduğunu belirtmişsin ^^ ama gördüğüm kadarı ile tüfeğin kral magnum,her neyse,şimdi tüfek dağınıkken,piston yüzeyine kauçuk bazlı yeşil gres al uygula,gücü artacaktır,
    tüfeğin gördüğüm kadarı ile temiz durumda,zaten o aldığın kral magnum keçesi deyil, ayrıca kral magnum tüfekler güçsüzdür,çok fazla para harcamana gerek,

link: Tüfegimde Güç Çok Düşük

• başka bir başlık da bu gün tüfeğin hatsan olduğunu belirtmişsin ^^ ama gördüğüm kadarı ile tüfeğin kral magnum,

pardon yanlışlıkla hatsan yazmışım bende şimdi siz söyleyince farkettim.

• Bakın neler buldum kral magnumun sökülmüş hali diycektim ama link eklemeyi başaramadım..
    biraz eskilere gitmiştim ...

Gamo Hunter 440 4,5 mm