hw 90 güç burda

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar hw 90 5.5 kullandıgım mühümmat 6.5 ne oldu şaşırdınızmı şaşırmayın aynen oldugugi isabet mükemmel 17 metre 1.cm gurup çıplak gözle yani dürbünsüz dürbün çoç güzel ama hw 90 dürbün katili isabet +güç + tetik hassasiyeti +müthiş tahrip gücü nassıl iyimi ilgililerin birazicik kanına giriyim dedim derman

• Paylaşımda bulunmanız çok hoş ancak yazılarınızda dilbilgisi ve noktalama kurallarına biraz daha dikkat ederseniz çok daha iyi olur.

Bu arada 6.5mm peleti 5.5mm namluya nasıl sığdırıyorsunuz, zorlayarak mı?

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• arkadaşlar hw 90 5.5 kullandıgım mühümmat 6.5 ne oldu şaşırdınızmı şaşırmayın aynen oldugugi isabet mükemmel 17 metre 1.cm gurup çıplak gözle yani dürbünsüz dürbün çoç güzel ama hw 90 dürbün katili isabet +güç + tetik hassasiyeti +müthiş tahrip gücü nassıl iyimi ilgililerin birazicik kanına giriyim dedim derman

Valla kimsenin kanına gireceğinizi zannetmiyorum,burada sizin attığınız mesafenin 10 katı mesafeye hedef koyup grupman yapanlar var. :thumbup:

ben bırsey goremedım

• arkadaş siteyi fazla takip etmiyor heralde 50m'de tek delik yapan insanlar var bu forumda ;şrofls;.

• Hadi herkes 4.5 tüfeklere 5.5 , 5.5tüfeklere 6.5 koysun. :D

• ;rofl.; Tespit süper kardeşim,yalnız ben bir de 6.5 luk pelleti nerden buluyor onu merak ettim.

Hadi derman imla kurallarına uymuyor...Evren'den açıklama bekliyoruz. ;,;-;şrofls;.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• 6.5mm yenimi çıktı arkadaşlar. 6.35 den daha büyük yani.

Webley Patriot 5.5mm 1.Nesil Satılık
    Gamo Hunter 440 4.5mm Satılık
    Gamo CFX 4.5mm Satılık
    Norica Tribal Basıc 5.5mm Satılık
    Crosman 2200 5.5mm
    Crosman Repeatair co2
    Hatsan pcp pompa Satılık
    Barska Hot Magnum 3-12x40mm AO Satılık
    Gamo GE39x40RGB Satılık
    Akvaryum (Yeni) Moilyalı İthal 1.20 Sea Star Satılık

• arkadaşlar hepinizin ilgisine teşekkür ederim evet imla hatalarım olmuş ve olacaktırda ben hem ilk okul mezu hemde sizlere göre yaşlıyımda 6.5 yerine 6.35 demek istemiştim size nasıl yaptıgımı kısaca anlatayım 5.5 namluyu biz denilet aletle palet yuvasına yavaş yavaş vura vura 6.35 lik paletin araka kısmının girecegi şekile gelinceye kadar çok dikkatli bir şekilde ayarlı yorsunuz bir penseye açmış oldugum 5.5 luk delige ve 6.35 lik paletin kafa kısmını sıkarak 5.5 yapıyorum bizin arkası geniş oldugu için paletin önü giriyor arkasınıda 6.35 oluncaya kadar ayarladım namlu orjinal sanki fabrika çıkışı gibi oldu ne sıkışma nede herhangi bir sorunla karşılaştım ve tahribi tahmin edebiliyorsunuzdur herhalde bilmem anlatabildimmi tek sorunum dürbün dedimya ben ihtiyarım gözlerim iyi görmüyor bana hw 90 da kullanabilecegim bir dürbün tavsiye edbilirmisiniz hepinize çok teşekkür ederim DERMAN....

• Tüfeği pert etmişsiniz büyük ihtimalle 6.35 mühimmat yerine aynı ağırlıkta 5.5 mühimmat kullansanız daha akıllıca olurdu.

Pense ile sıktığınız saçmadan isabet beklememelisiniz zaten :huh:

• değişik bir yöntem olmuş,

6.35 bir silah alsaymışsınız baştan, pelleti ezince isabetlilik mutlaka bozuluyordur. neyse siz sonuçtan memnunsanız bize söyleyecek söz kalmaz :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• [Resim Engellendi: http://s4b.directupload.net/images/100301/temp/eftj2tt9.jpg]

bugun 90 - 100 metre arasi bir mesafe de 22 cal , ile 3 atis tek delik yaptim mesela... silah mi neydi anshuss yivli 22 cal LR . :)

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

• Hadi derman imla kurallarına uymuyor...Evren'den açıklama bekliyoruz. ;,;-;şrofls;.

Ne yani, sn. derman kalıp yapıp kendi dökmüş olamaz mı?

Mustafa abi "çevir kazı yanmasın" smilie'si istiyorum. ;şrofls;.;şrofls;.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Derman abi yanlış anlamayın sizde HW kullanıcısısınız, genelde bu tarz deneyimleri mod 125 gibi tüfekleri olan arkadaşlar yaparlar, değişik deneyler mazot etkisi çivi atmalar vb. bu düşüncede olanlarda Weihrauch Diana gibi tüfeklere zaten para vermeyi gereksiz saçma görürler. benim asıl dikkatimi çeken bu oldu. saygılar sevgiler

Webley Patriot 5.5mm 1.Nesil Satılık
    Gamo Hunter 440 4.5mm Satılık
    Gamo CFX 4.5mm Satılık
    Norica Tribal Basıc 5.5mm Satılık
    Crosman 2200 5.5mm
    Crosman Repeatair co2
    Hatsan pcp pompa Satılık
    Barska Hot Magnum 3-12x40mm AO Satılık
    Gamo GE39x40RGB Satılık
    Akvaryum (Yeni) Moilyalı İthal 1.20 Sea Star Satılık