at çek tekniği ile levrek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • at çek tekniği ile levrek şov ;(;tacli#

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

よろしく ;grin;

• sevgili kadir kardesim ben kara da da denizde de tetik cekmeyi seviyorum , ama guzel goruntuler burda boyle balik yokki ugrastigimiza degsin bitirdiler denizi ,,,
    denizlerle cevrili memleketimizde denizi bile kullanmayi bilemedik...
    paylasim icin tesekkurler,,,

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

• Bizim denizlerimizde öyle bol levrek olsa ne açlık ne de fakirlik kalırdı.

• Levrekler süpermiş,ikinci videodaki kullandıkları bu renk rapalalar da (sarı ve turuncu) avı dahada verimli yapıyo,ben turna avındada en çok bu renklerle verim alıyorum,balıkların turuncuya karşı bariz bir zaafı var ^^

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• bizim yapımız bu,bol bulduğumuz yazan tükentinceye kadar oraları istila ederiz,bir gün kendi gider öbürgün,akrabasını götürür,o onun dostunu götürür oraları iyicene bir kuruturuz,

eski den ne güzeldi,sahiller boş idi, oteller yoktu,tekneler jetsikiler 5 10dk da bir cirit atıyor yazın kıyı şeritlerinde,eskiden alanya ya giderken denizi seyre de seyrede giderdim,şimdi imkanı var mı,trol ağ çekenlere ne demeli,ne varsa kürüyor denizin dibinde,

bildiğim kadarı ile barakada atmak yasak,300 500 tane iğneli olanları var,balıkçıadası.com a bir kişi üye oldu,bir levrekler yakalamış aklım gitti,sonra nasıl yakaladığını sordular,sonralardan barakada serip öyle tutduğunu yazınca,başlığı sildiler,adamıda banladılar sanırım,resmen levrek kıyımı yapmış adam,

bu levrek ler çabuk büyüyen bir balık deyil,1 1,5 kiloluk levrek takribi 3 yaşın da

diğer kara hayvanları nı durumuda aynı,kuş avcıları kuş bulamayınca burda bozlak dediğimiz sığırcık ebatındaki kuşlara fişek atmaya başladır,ondan sonrada av yok derler, 500 avcı dan 5 tanesi sürkilere uyuyor,durum bundan ibaret

• Levrekler süpermiş,ikinci videodaki kullandıkları bu renk rapalalar da (sarı ve turuncu) avı dahada verimli yapıyo,ben turna avındada en çok bu renklerle verim alıyorum,balıkların turuncuya karşı bariz bir zaafı var ^^

Her suda ve hava durumunda hatta rüzgarın yönüne göre bile rapala değişkendir. Ama dediğiniz gibi turna avında özellikle bulanık göllerde turuncu, yeşil gibi renkler iş yaparken. Denizde gündüzleri özellikle berrak sularda beyaz, gümüş mavi gibi renkler iş yapar.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• kadir abi ben anlamam ama 1-1.5 kilo levreklerin 2 aylık falan olduğunu söylüyor burdaki balıkçılar. çabuk büyüyor diyorlar.

birde balıkçıların dikkatine levrek avına gidenler yanlarında havlu yada bez bulundursunlar çıplak el ile tutmak tehlikeli.. gerçi biliyordur çoğu balıkçı ama yinede söylemekte fayda var

• 2 ay da 1 1,5 kilo ya mi cikiyormus :!:;kihhik, onu söylüyenler levrek diye ispendek yavrularini tutuyorlar sanirim ;kihhik, 2 ay da mümkün deyil bizim yedigimiz baliklar bu boyuta ulasmaz,öyle olsa levrek avi icin sinir koymazlar hamsi gibi av süreci icersinde limiti olmaz,
    en düsük 18cm boyutunda avlanmasi serbest,bunada biz ispendek den yeni yeni cikma levrek deriz,nettde genis aciklamali bilgiler mevcut,her baligin hakkinda genis bilgiler var