WEBLEY PATRIOT

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Değerli arkadaşlar merhaba,

Sizlerden ricam ; bilginize ve tecrübenize göre aşağıda resmi bulunan tüfek 1nci nesil Patriot mudur???

İlginize ve yorumlarınıza şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla

• son resime kadar 1ci nesil diyordum,namlu ucunu görünce bu kararım da kesin bir şey diyemiyeceğim,namluyu değiştirmiş olabilir,

mersin güvey av ı arayın zaten 6,35 düşünüyorsunuz orda vardı patriot un 6,35 i eğer bitmediyse,

• Selamlar!

3.resimde 1. siranin sonunda TR HT , yaziyor.... patriot ne 1. nesil ne 5. nesil ne , hic bilmem hic görmedim ,ama TR HT turkey hatsan olabilir...(benimkisi 100/100 tahmin)..gözümün kestigi o kadar ,foto bayagi bulanik

saygilar

Bizim CAKIRCALIMIZ , ATCALI KEL MEHMET EFEMIZ ve KAMALI ZEYBEGIMIZ varken ,neyleyim ben elin WAFFEN SS ini .....

• nesil olarak bilmiyorum ama bendede aynı tüfek var sadece tetik altın sarısı namluda ki yazılar aynısı ve eski değil.

-Webley Patriot 4.5 mm - Yatagun Dampa - Optima 3-9X44
    -Hatsan Optima 635 6.35 mm - Optima 3-9X32
    -HATSAN AT44-WX10 Lothar Walter NAMLU 5.5 mm
    -Hill MK Air Rifle Pump

• son resime kadar 1ci nesil diyordum,namlu ucunu görünce bu kararım da kesin bir şey diyemiyeceğim,namluyu değiştirmiş olabilir,

mersin güvey av ı arayın zaten 6,35 düşünüyorsunuz orda vardı patriot un 6,35 i eğer bitmediyse,

İlginize teşekkür ederim,

Birşey daha sormak istiyorum..

Aşağıdaki resimde silah seri no ya bakacak olursak bu silahın 1007 yani Ekim 2007 tarihinde üretilmiş olduğunu düşünebilirmiyiz???

Silahın kundağı inanılmaz kaliteli, inanın elimden bırakasım gelmedi..Yanında birde Torpedo 155 vardı ikisinide kurup boş atış yaptım ve gördümki Webley daha toleranslı yani ezerek tetik düşürülebiliyor, tepmesi ve çıkan ses 155 e nazaran çok daha iyi geldi...

Lütfen konu hakkında olumlu yada olumsuz fikirlerinizi benimle paylaşınız..

Teşekkür ederim...

[Resim Engellendi: http://i50.tinypic.com/34dosac.jpg]

• içimden bir ses bu tüfek 1ci nesil diyor,kendi orjin parçası hasar görmüş değiştirmiş olabilirler bu plastik arpacık ile, kurma kolu da birazcık ince gibi geldi bendeki patriota göre :him:s
    bu tüfeğin gez i de plastik sanırım yanılıyormuyum kardeş?

oraya da el atmışlar gibi sanki :him:s

bak bu benim 1ci nesil patriotun arpacığı komple metal,sendeki arpacığa ve gerisindeki 2 kanal a bakarsak,orjin metal arpacığı sökülmüş,yerine bu takılmış muhtemelen,hiç bir tüfeğin namlusunun uc kısmında o 2 kanal gözükmez,onun olmasının sebebi susturucu görünümlü arpacık için işlenmesi,

yarın mersin güney avı arayım,ellerinde varsa orjin 6,35 buraya yazarım,
    [Resim Engellendi: http://img710.imageshack.us/img710/2691/0321024x768.jpg]