İstanbul büyükcekmece . beylikdüzü . haramidere .gürpınar cevresindeki tüm arkadaşlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu civarda oturan arkadaslar ortak bir noktada bulusalım elbet bu kadar üye icinde birileri vardır bu bölgelerde oturan . Yakın bölgelerde mükemmel atış buluşmaları yapılabilir deniz kıyısında rahatsız edilmeden hem denizin keyfini cıkartıp hemde atış yaparız . ;şrofls;.

evanix monster 5.5

evanix blizzard s 10 combo

diana 350 magnum

diana mod 54 airking

crosman 4.5 multi pomp

cybergun sig sauer blow

• Merhaba,
    Ben avcilar dayim. Ancak hala bir tufegim yok.. ki bu gidis ile en az bir 3 ay daha olamayacak.
    eger ki 20 mt otesine atis yapmayacak iseniz bende katilmak isterim. :)

Crosman 357 8" .177 Cal made by Karaoğlan

• evet bende avcılardayım ..herkese merhaba.

Yusuf Çil

FİLİNTALAR GRUBU
    norica 5.5 mm

• ben beşiktaştayım ama büyükçekmecede babanemin yazlığı var hem zaten reşadiyeden daha yakın ve kolay ulaşım buluşmalara daha rahat katılabilirim.

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• büyükçekmecedeyim, dediğiniz gibi deniz kenarı yada daha kırsal büyükçekmecede ve ya eskice, karaağaç tarafında çok güzel yerler var.
    görüşmek dileğiyle

-Webley Patriot 4.5 mm - Yatagun Dampa - Optima 3-9X44
    -Hatsan Optima 635 6.35 mm - Optima 3-9X32
    -HATSAN AT44-WX10 Lothar Walter NAMLU 5.5 mm
    -Hill MK Air Rifle Pump

• ben genelde gürpınar sahilinde atış yapıyorum bu bölge genelde tenha oldugu icin pek insanlar rahatsız etmiyor eger gelmek isterseniz bir atış buluşması düzenliyelim . bölgeye ulaşım cok kolay gürpınar otobüsleri son duraktan sahile sadece 50 metre mesafe ,
    otobüsler genelde yenibosna e 5 ten hareket ediyor her 5 dakikada bir geciyorlar .

evanix monster 5.5

diana 350 magnum

diana mod 54 airking

crosman 4.5 multi pomp

cybergun sig sauer blow

• Bende K.Çekmece'de oturuyorum ve atış yapmak için Gürpınarda ki boş arazilerden çok faydalanıyorum. Yalnız hava yağmurlu olduğu için çamur oluyor tabiiki. En çok sevdiğim şeyde 100-150 metre arası uzaklığa bir soda şişesi koymak ve bölgedeki boş inşaatladan birine girip bir sniper gibi o şişeyi vurmak ve ordan çıkmak.

Hatsan AT44WX-10 Premium Combo 5,5 mm.+Optima 3-12x44 AOE
    Hatsan Mod 95 SAS 4,5 mm+Optima 1x40 Red Dot
    Huğlu 104A Süperpoze Çift Tetik. (Av tüfeği ama avcı değilim, rahmetli babamın hediyesidir.)

• ben genelde gürpınar sahilinde atış yapıyorum bu bölge genelde tenha oldugu icin pek insanlar rahatsız etmiyor eger gelmek isterseniz bir atış buluşması düzenliyelim . bölgeye ulaşım cok kolay gürpınar otobüsleri son duraktan sahile sadece 50 metre mesafe ,
    otobüsler genelde yenibosna e 5 ten hareket ediyor her 5 dakikada bir geciyorlar .

ben katilmak isterim. ozellikle s10 unuzu incelemek isterim acikcasi..
    su an benjamin discovery ile s10 bolt action arasinda kalmis durumdayim cunku.. :)

• vay be hiç de az değilmişiz havalar ısınınca güzel bir organizasyon şart oralar bizim beşiktaş gibideğil abi çok soğuk

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25

• Gectigimiz cumartesi gunu kar yagdi inanamadim uzun zamandir hava yaz gibiydi .havalar musade ederse bir bulusma duzenliyelim hem yeni silah alicak arkadaslar degisik silahlar ile deneme yapabilir .Benim atis yaptigim bolge sansima hic camur olmayan biryer tamamen beton ile kaplanmis 3km uzunlugunda denize sifir bir yol insanlar daha kesfetmediginden simdilik bom bos cevrede sadece yazlik evler var ve onlarda pek gelmiyorlar . Kahvalti yapilcak cay icilebilicek harika bir balikci dernegi var atislardan sonra harika geliyor.

evanix monster 5.5

diana 350 magnum

diana mod 54 airking

crosman 4.5 multi pomp

cybergun sig sauer blow

• Ben de Bahçelievlerde oturuyorum.Tüfeğim köyde ama getiririm. Buluşmalar hafta sonu olursa bende gelirim.

Hatsan Mod 99 5,5mm + Optima 3x9-32 dürbün

• Bende Yeşilköy de ikamet ediyorum, tüfeğim(webley raider 10) ve ben her türlü organizasyon için varız.. x;.z x;.z ;avci;

Yunus Rıza Kayaturan

"Webley Raider 10" - "tasko 6-24X50" mil-dot

"Huğlu süperpoze 104-A"

• volkan bey dediğiniz yer tam albatros yolunun en son taraflarımı oluyor merak ettim

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25

• Albatrostan baktigin zaman direk karsi tarafa dogru istanbul tarafinda kalan burunda mesken bulusmalara cok uygun cunku baya tenha tabiyki simdilik yazin piknikciler geliyor

evanix monster 5.5

diana 350 magnum

diana mod 54 airking

crosman 4.5 multi pomp

cybergun sig sauer blow

• Prensip olarak ben de varım. Ancak tarih belirlendiğinde kesinleştirebilirim.

S&W 686-6

• umarim bulusma tarihine kadar tufegime kavusmus olabilirim.. acemi kararsizligi neticesinde bugun bir hw 97k yi elimden kacirdim. icim hala aciyor.
    ama arastirmalara devam ;c;

• Bence biraz daha havaların ısınmasını beklemek lazım malum soguk . ogüne kadarda tambir organizasyon yaparız . Daha cok arkadaşlarımıza ulaşırız

evanix monster 5.5

diana 350 magnum

diana mod 54 airking

crosman 4.5 multi pomp

cybergun sig sauer blow

• doğru söylüyorsunuz şimdi oralar buz gibidir kardeşim mart geldi utanmasa kar yağıcak belediye o kordon boyunu tamamen mimarsinana kadar getirmeyi planlıyormuş biz yaşlandığımızda tamamlanır herhalde.

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25