22 Ocak 2008 Mersin / Togay - Nucleex buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selam arkadaşlar,

Bugün Togay abim ve arkadaşları ile atışlar yaptık, bir kaç saat güzel bir vakit geçirdik. Togay abinin arkadaşları, henüz foruma üye değiller, Togay abi hastalığı daha yeni bulaştırdı ve gittikçe yayılıyor. 8o

Buluşmada benim tüfek bayağı rahatsız edici idi, kulaklarının dibinde sıkınca sesi ürkütüyor, örnek pellet atıyorum zevkine ve bu pelletler yağlı olunca resmen patlatıyor tüfek, müthiç bir ses ve sesin yankısı oluyor, tabiki markalı pelletlerde ses ve atış normal.

Fotoğraflarda çok garip çıktım, saç sakal birbirine girmiş durumda. u½%;

[Resim Engellendi: http://img183.imageshack.us/img183/6144/1003099ra5.th.jpg] [Resim Engellendi: http://img183.imageshack.us/img183/7722/1003100jc8.th.jpg] [Resim Engellendi: http://img183.imageshack.us/img183/1972/1003101il0.th.jpg]

• Official Post

Güzel bir gün ve buluşma olmuş,

Onur saçın sakalın seninle bütünleşmiş, ;kihhik, yarasa misali geceleri uyanık,gündüzleri uyuyan biri olarak arazide dikkat çekiyorsun.

• ooo hayırlı işler arkadaşlar. bizsiz haa valla hosomoklu cok kırılmıs cukurova team yapı tası olarak bizimde davet almamız gerekirdi diyor #hims
    Şaka bir yana o mekan cok müsait gercekten yeni ark.hayırlı ugurlu olsun umarım uzun soluklu olurlar ;tufey#

• Valla Onur senin yaşam tarzını deniyeyim dedim 3 gün kendime gelemedim.Bünyen değişim geçirmiş olmalı ;şrofls;.

• Hem hafta arası hem de hava şartları süper. Allah keyfinizi arttırsın. :thumbup:

Yalnız affınıza sığınarak bir şeyi söylemeden edemeyeceğim. Önde oturanların arkasından atış yapılması pek sağlıklı değil. En iyi ihtimalle öndekilerin konsantrasyonlarını bozabilir ya da daha kötü sıkıntılara yol açabilir. Fotoğraf için verilmiş bir poz ise yine kusura bakmayın. u½%;

• yav neden attığınız nesnenın resmını koymuyorsunuz,yoksa büyümü yapıyorsunuz ;)

• hiç zannetmiyorum öle oturduğun yerden büyü işi olmaz nerde o bolluk #hims

• tüh yav,yedisi sekizi bir dala dizilmiş ve tabi kör topal olanından da bizim dostlara cümbüş cıkmış sanırım ne bilim ben ;rofl.;

• valla arif kardeşimin de dediği gibi arazi bizim evin hemen arkasında ve sartlar çok uygun durumda..ben tek başıma oldugumda bile araziye gidip atış yapıyorum.
    hedeflerin bulunduğu yerin arka tarafa toprak oldugu için güvenlik de cok ıyı durumda. arazide benim aylar önce unuttum hedef kagıtları bıle saglam duruyor du,yani gelen giden pek yok..tabi bu bulusmadan sonra saglam hiçbirsey kalmadı. g;$i

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Beyaz kazaklı olan benim. Foruma yeni katıldım, tabi havalı silah kullanıcıları arasına da. Ve Allah'tan tek dileğim birinin bana dampa ayağın dürbünü ölümsüz yapacaanı söylemesi :D

cukurovateam.png

Webley Patriot 22 cal.

• Official Post

Beyaz kazaklı olan benim. Foruma yeni katıldım, tabi havalı silah kullanıcıları arasına da. Ve Allah'tan tek dileğim birinin bana dampa ayağın dürbünü ölümsüz yapacaanı söylemesi :D

Foruma hoşgeldiniz,

Dampa dürbünü uzun ömürlü yapar. ^^

• Beyaz kazaklı olan benim. Foruma yeni katıldım, tabi havalı silah kullanıcıları arasına da. Ve Allah'tan tek dileğim birinin bana dampa ayağın dürbünü ölümsüz yapacaanı söylemesi :D

;şrofls;.
    bensiz takılırsın haaaa :thumbup:

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56