Milbro pellet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba bugun avıya gıttıgımde pellet almaya bu pelletı gordumcok eskı yaramaz dedı ama 500 luk kutuya uc lıra verdım aldım tanıdıkdı:D bıde eskı olunca bu pellet hakkında marka olarak fıkrı olan varmı acaba [Resim Engellendi: http://s8b.directupload.net/images/100311/33olz2si.jpg
    resım kalıtesız ama ıdare edın konuyuda duzgun yere mı actım bılmıyorum

• İngiltere'de hala satılıyormuş:

milbro

siz İngiltere'den daha ucuza almışsınız ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bayagı ucuza almısım yol parasını felan da sayarsak:P:D:D

• Erhan nerden buldun bunu.hepsine giderim bayilerin hiçbirinde rastlamadım.

• yanı kalıtelı bıseymı kulanan varmı acaba ıse yarar mı ben bı kac atıs yaptım cok ısabetlı geldı mod 125 kullanyorum

• Erhan nerden buldun bunu.hepsine giderim bayilerin hiçbirinde rastlamadım.

muhammed abı erdıncden aldım mehmet benım arkadas ya pelletlere bakıyodum gozume ılıstı bunu alım dedım yaramaz dedı sen ver dedım ne kadar dedım uc lıra ver yeter eskı zaten dedı:D

• England= ingilizlerin hiçbir ürünü kötü olmaz. başta ligleri çok iyi zaten :) ayrıca dünyanın en iyi tüfeklerini yapan bir millet. yani neye elini atsalar çok başarılı oluyorlar.

Webley Patriot 5.5mm 1.Nesil Satılık
    Gamo Hunter 440 4.5mm Satılık
    Gamo CFX 4.5mm Satılık
    Norica Tribal Basıc 5.5mm Satılık
    Crosman 2200 5.5mm
    Crosman Repeatair co2
    Hatsan pcp pompa Satılık
    Barska Hot Magnum 3-12x40mm AO Satılık
    Gamo GE39x40RGB Satılık
    Akvaryum (Yeni) Moilyalı İthal 1.20 Sea Star Satılık

• England= ingilizlerin hiçbir ürünü kötü olmaz. başta ligleri çok iyi zaten :) ayrıca dünyanın en iyi tüfeklerini yapan bir millet. yani neye elini atsalar çok başarılı oluyorlar

zaten made england yazmasa sorma geregı duymayacaktım:D marka kafamı kurcaladı:)

• England= ingilizlerin hiçbir ürünü kötü olmaz. başta ligleri çok iyi zaten :) ayrıca dünyanın en iyi tüfeklerini yapan bir millet. yani neye elini atsalar çok başarılı oluyorlar.

walla aynen katılıyorum.Erhan başka varmıydı.ben yarın bi damlıyım oraya. ;şrofls;.

• walla aynen katılıyorum.Erhan başka varmıydı.ben yarın bi damlıyım oraya. ;şrofls;.

yok abı olsa ben alcadım:D bı kac kutu kutusu uc lıra besyuzluk kutular para deıl ya:D bı kutu vardı kosede sıkıstırmıslardı:D kurcalarken buldum dukkanı:D sen genede bı bak sende kurcala belkı cıkar bısıler:D kıyıdan koseden abı

• anladım Erhan ben gidince bi kolaçan ediyim sağı solu. #hims bi arada bana öyle piyango vurmuştu.bayinin birinde 500 lük match crosman ın kutusunu 3 liradan verdiler.aldım 3 kutu.ondan sonra gittim geldim okadar daha bulamadım. ;,;- eeee herzaman olmuyo tabi.arada bi %bilmemkaç iskonto ;,;-;,;-;,;-;şrofls;.

• bugun sasnlı gunumdeyım abı solemıstım ya para sıkıntım vardı ıse basladım ıste paramı aldım:D sans mıdır nedır dırek pellet almaya gıttım orda da pıyango bana vurdu:D:D bugun sasnlı gunum valla 50 metreden denedım benım sılahla pelletı cok ısabetlı:D:D abı sen bı kolacan et:D kandırabılırsek:D getırtek bu peletlerden:D gamodan daha ıyı:D seklı gıcık olsada:D

• aman Erhan kardeşim o bayiye bişey getirtmek ölüm.artık 6 ayamı gelir seneye mi gelir bilmem. ;,;-

• aman Erhan kardeşim o bayiye bişey getirtmek ölüm.artık 6 ayamı gelir seneye mi gelir bilmem. ;,;-

bu sene gelmıce kesın abı #hims uc bes seneye gelır:D artık parasını bıle verınce 20 gune gelıyoD:D:D allahtan sparısle almıyoz:D:D abı senın avcıda pellet mellet yok yaa:D bugun ugradım:D tuketmısler:D yemıyo ıcmıyo mıllet pellet atıyo yurdum ınsanı:D

• atıyorda millet Erhanım.bitiyoda bu pelletler.bu kadar havalı kullanan varda sivasta.nerde bu millet yahu.hiçmi nete girmezler.forumu hiçmi görmezler.kaç zamandır bi YİĞİDO TEAM kuralim diyoruz.kimsecikler yok.pes wallahi pessssss. X(X(X(

• atıyorda millet Erhanım.bitiyoda bu pelletler.bu kadar havalı kullanan varda sivasta.nerde bu millet yahu.hiçmi nete girmezler.forumu hiçmi görmezler.kaç zamandır bi YİĞİDO TEAM kuralim diyoruz.kimsecikler yok.pes wallahi pessssss. X( X( X(

valla abı yerden goge haklısın bı sen bı ben bıtırmedık ya o kadar peletı yaa nede bu mıllet anlamıyomkı gecen gıttım para yoktu bı suru pellet vardı bugun ugradım yok adi adi jet peletler kalmıs sadece ( onada kımse tenezul etmıyo sanırım :) ) valla bı yıgıdo team super olur ısmıde supermıs abııı:D

• bulursam sizede göndereyim Kadir Abim.batan geminin malları bunlar. ;,;-;,;-;,;-;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.