15 yıllık Huğlu havalım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba.Benim çok eski bir tüfeğim vardı huğlu marka namludan kırma.Rahat 15 yıllık var.Çalışıyordu ama her yeri pas tutmuştu.Bende temizlemek için tamamen söktüm her yerini iyice temizledim.Tüfeğin montajını yaptım ancak tüfek kurulmuyor.Acaba ne yapabilirim.Montajda sorun yok herşeyi yerli yerine taktım.Yardımlarınızı bekliyorum.

• Eğer sökmeden önce çalışıyordu ve söküldükten sonra arızalandıysa kesinlikle montaj hatası yapmışsınızdır.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• 15 yıllık bir tüfek eski sayılmaz. tüfek namludan kırma derken tek kırmamı, çiftemi ,pozemi belirtmemişsiniz.

Webley Patriot 5.5mm 1.Nesil Satılık
    Gamo Hunter 440 4.5mm Satılık
    Gamo CFX 4.5mm Satılık
    Norica Tribal Basıc 5.5mm Satılık
    Crosman 2200 5.5mm
    Crosman Repeatair co2
    Hatsan pcp pompa Satılık
    Barska Hot Magnum 3-12x40mm AO Satılık
    Gamo GE39x40RGB Satılık
    Akvaryum (Yeni) Moilyalı İthal 1.20 Sea Star Satılık

• ufak bir yanlış anlaşılma var tüfek havalı tüfek ;şrofls;. Sökmeden öncede kurma kolunu 2-3 kez çekince kuruluyordu.Ancak şimdi hiç kurulmuyor.Kurulması için sanırım ufak bir tırnak var tetik tertibatına bağlı o tutmuyor.Ne yapabilirim acaba?

• Görmeden bir şey söylemek çok zor.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• tetik tertibatının vs. fotoğraflarını yarın koyarım.ilginize teşekürler.Yanlız bu arada konunun başlığı 15 yıllık huğlu olcaktı.Niye böle olmuş anlamadım. :)

• belki temizlediginiz için parçalar arasında boşluk falan olabılır.metal paslandıktan sonra da o pas bazı parcalar arasında bir kalınlık saglar.siz temizlerken aradakı o(eskıden metal=şimdi pas) kalınlıgı da kaldırmış olabılırsınız.tabi bu tamamen tahmin.size başarılar

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• mekanizmayı biraz inceledim kurcaladım ve buldum herkese yorumları için teşekürler.

• Tüfeğin fotolarını ve söküldükten sonra mekanizma fotolarını çektiyseniz onlarıda görmek isteriz.

Tşk

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png