Webley Patriot 5.5 mm. Grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Harkulade Osman bey,yani bu silah ciddi işler yapar demek yerinde olur sanırım. :)

• Harkulade Osman bey,yani bu silah ciddi işler yapar demek yerinde olur sanırım. :)

Mustafa bey Hakikaten sayenizde iyi bir silah sahibi olduk,Bakımını yapınca yağlayınca plakaları delmeye başladı.Birde namludaki contayı değiştim hava kaçırıyormuş.şimdi mükemmel oldu tek sıkıntı ayakta atış yapmakta, Biraz agır silah Güçlü kuvvetli arkadaşlar için sıkıntı olmazda :) .ben biraz zorlandım.Birde susturucu takılırsa seside kesilir mükemmel olur, açık alanda önemli değilde kapalı alanda sesi fazla geliyor.Ayrıca bu silahı kullanan arkadaşları uyarmak lazım çok dikkatli olmaları gerekir . kaza ihtimaline karşı . cok güçlü silah allah korusun .yeniden Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.Saygılarımla :thumbup:

A Takımı Üyesi

• Official Post

Rica ederim,Güle güle kullanın,

Silah Türk insanı için bir aşktır.

• Zamanla alışırsınız bizim gibi sol kolunuz arnold koluna dönüşür rahat edersiniz :huh:

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Zamanla alışırsınız bizim gibi sol kolunuz arnold koluna dönüşür rahat edersiniz :huh:

Haklısın Umarım öyle olur.İnsanoğlu nelere alışmıyor,Bağışıklık kazanmıyorki.Ama bu yaşta iken (53) ,pazu yapmayı bırakın, iki pellet atacağız diye kolu kemiği kırmayalımda fazlasını istemiyorum. g;$i

A Takımı Üyesi

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen teknosman ().

• Desteksiz Ayakta atışlar için mükemmel gruplar. Tebrikler.

Teşekkür ederim,Ancak mükemmel sayılmaz iyi denebilir.Zira hafif sağ ve üste çekti dürbün ayarını yapmaya çalışırken alınan guruplar, tam olarak ayarlanmadı hala,silah güçlü olduğu için dürbünü silah üzerinde zaptetmek zor ,ayaklarda gevşeme olabiliyor.henüz silah ta 100 pellet bile atmadım zamanla yay ve namlu kendini bulacaktır.Bu silah ile Aynı delikten geçmek kaydı ile onlarca atış yapabileceğimi umuyorum. 27 yıllık havalı silah kullanan biriyim.bunu gerçekleştirdiğim silahlarım var.Webley patriotta bunlardan biri olmaya aday.Hem güç hemde istikrar var ,ayarlara tepki veriyor.Kısacası Silahı sevdim.önemli olanda bu, atış zevki alabilmek.Mutlu günler dilerim.

A Takımı Üyesi