Zorakiye Ziyaret

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Filintalar Zoraki tabancalarının üreticisi Atakarms'ı ziyaret etti.

Zoraki tabancalarının üreticisi olan Atakarms a ziyaret gerçekleştirildi.

Zafer bey gayet içtenlikle ve hoş bir şekilde ağırlayıp silahlar konusunda geniş kapsamlı ve detaylı bilgiler verdi.
    Yaptığımız ziyarette impo(Taylan) nun 000000157 nolu Zoraki marka tabancasına Atakarms mühendisleri tarafından Red dot modifiyesi için teknik destek verildi , tabancada oluşabilecek hasarlar için değişim garantisi sunuldu.
    [Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/100321/temp/2fmzr8ix.jpg]

Herkes kameraya bakmakta iken MMG silahlara bakmaktadır.

[Resim Engellendi: http://s8b.directupload.net/images/100321/temp/fwmd5zv4.jpg]

[Resim Engellendi: http://s8b.directupload.net/images/100321/temp/ec9y65nt.jpg]

[Resim Engellendi: http://s10b.directupload.net/images/100321/temp/jfoocsmb.jpg]

--son--

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• Böyle güzel bir silahın yerli olması grur verici. ;grin;

FİLİNTALAR GRUBU
    Diana 350 magnum +Atak Arms Zoraki HP-01 +A A S410 F A C

• Ben de, silahın geliştirilme aşamalarını, teknik özelliklerini, çift kademe pompasını ve nasıl destek vereceklerini Zafer beyden dinledikten sonra derhal bir zoraki'ye sahip olmak istedim. Plan uygulamaya kondu ve pazar günü satın aldığım silahı kullanma imkanı buldum. İşabet ve güç konusuna beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı. Hatta beklediğimden çok daha iyiydi. Kesinlikle tavsiye ederim.
    Yatagun'da dağıtıcı firmanın diğer ürünleri satılırken Zoraki'nin niye satışının olmadığını bilmiyorum. Keşke olsaydı, eminim o zaman çok daha uygun şartlarla sahip olabilirdim bu silaha.

• elinize sağlık, iyi yapmışsınız. firmada yeni projeler varmı peki?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bende zafer beye söylediğim gibi herkes şahit kurusıkı ses tabancalarını yenebilecek bir firma daha yok.
    sayın anymess artık bir gurupman yapıp fotoğrafını çekersiniz.
    bide tetik sertliği ayarlanabiliyormu coltta alıştım sert tetiğe bunu kullanınca kuş gibi geldi

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• Official Post

Yatagun'da dağıtıcı firmanın diğer ürünleri satılırken Zoraki'nin niye satışının olmadığını bilmiyorum. Keşke olsaydı, eminim o zaman çok daha uygun şartlarla sahip olabilirdim bu silaha.

Zorakinin dağıtıcı firma aracılığıyla malını piyasaya sürmesi kesinlikle Türk tüketicisini kaale almamaları anlamını ortaya koyuyor, halbuki kendileri doğrudan bayilere dağıtmış olsa bu silaha ne kötü %30 daha ucuz fiyatlara son kullanıcı sahip olabilecekti.
    Dağıtıcı ile görüşmemizde verdikleri kar oranı ile alıp satmamız halinde, sizlerin YataGun daki forum ve alışveriş indirimleri vs... ile biz para kazanmadan satmış oluyoruz, yani dostlar alışverişte görsün gibi ama buna rağmen sizlerin talebi üzerine YataGun stoklarına ürünü gireceğiz, keşke gitmişken bu konuda bir baskı uygulasaydınızda doğrudan bayilere kendileri dağıtsalardı.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Yalnız ben, sayın bülent eğinlioğlu abimizin büyük fedakarlıklarla bir araya getirdiği guruptan biri olarak, anymess ve mbe nin arka arkaya bulunduğu, zoraki firmasında çekilmiş olan 1. fotoğrafın ivedilikle kaldırılmasını talep ediyorum, netekim sevgili mumi kardeşim de bakakalmış pozisyona...Nedir bu yahu X( son derece sakıncalı....

FİLİNTALAR GRUBU

«Her kim atıcılığı öğrenir de sonra terk ederse, bizden değildir.»

• elinize sağlık, iyi yapmışsınız. firmada yeni projeler varmı peki?

Sohpetten hatırladığım kadarıyla, zoraki tabanca için biraz daha uzun namlu ve moderatör opsiyonu ile arge aşamasında kademeli pompalı bir tüfek yakın gelecekte gündeme gelecek sanırım.

• Sayın Siyahtemas , sizi çok hassas gördüm bu konuda. ;kihhik,

FİLİNTALAR GRUBU

• Efenim ailemizle giriyoruz biz bu foruma, nedir bu ya ;şrofls;.

FİLİNTALAR GRUBU

«Her kim atıcılığı öğrenir de sonra terk ederse, bizden değildir.»

• Yalnız ben, sayın bülent eğinlioğlu abimizin büyük fedakarlıklarla bir ;,;- araya getirdiği guruptan biri olarak, anymess ve mbe nin arka arkaya bulunduğu, zoraki firmasında çekilmiş olan 1. fotoğrafın ivedilikle kaldırılmasını talep ediyorum, netekim sevgili mumi kardeşim de bakakalmış pozisyona...Nedir bu yahu X( son derece sakıncalı....

;,;-;,;-;,;- ;,;-;,;-;,;-;,;-;,;-;,;-;,;-;,;-
    Senin içn fesat, Biz sadece arkadaşız..
    Ayrıca o kalkarsa ikinci fotoya tıklayınca büyümüyo, konu fotoğrafsız kalacak..
    ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;. ;şrofls;.;şrofls;.

• Benim gözüm silahlarda !

FİLİNTALAR GRUBU

• Başlık biraz manidar olmuş gibi umarım Zafer bey yanlış anlamaz. ;grin;

Haha ! Bak bunu düşünmemiştim :>

FİLİNTALAR GRUBU