Hatsan Torpedo 155 neodium magnet barrel Holder Projesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • dostum bu mıknatısların kulaklıktan sağlayabilirdin , onlar dairesel mıknatıslar hemde çok kuvvetliler , namluya freze kalemiyle küçük silindirik bi delik açıp onun içine yapıştırabilirdin böylece gözede hitap ederdi , geliştirme sürecin devam edecek diye tahmin ediyorum , tasarımda önemli olan göze hitaptır :)

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...

• glz olmuş ellerinize sağlık iyi fikir

• Elinize sağlık benimde geçenlerde alkıma gelmişdi altdan kurma kralmagnum a uyguluyacakdım ama mıknatısı işleyemedim taşlama da işe yaramadı o yüzden kaldı kurma kolu ile namlu arasunda estetik bir şekilde işlense cok harika olur fakat kolu hızlıca kapatınca mıknatıs kırılabilir .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Bu mıknatısların 5mm X 3mm X 1.5mm ebatlarında olanları mevcut. rc modellerde kullanılıyor. yapıştırma işlemi de epoxi ile yapılırsa, hem daha sağlam hem de şeffaf olduğundan çok daha estetik duracaktır.

AA TX200 WALNUT .22 (NIKKO STIRLING 3-9x40)