27 Mart 2010: Kaçıran 1 yıl Mart Buluşmasına Katılamaz Ona Göre Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Atilla komutanım ve Evren, ikinize de geçmiş olsun. Ben de yarın bir meslek içi eğitim seminerine gideceğimden aranızda olamayacağım. Sizlere iyi eğlenceler

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Evren'ciğim sana da geçmiş olsun, sakın kendini zorlama daha bize lazımsın. Tüm arkadaşlarım, geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler tansiyonu oynattık, iki gündür düşüremedik. Ama bu gün biraz daha iyiyim, merak etmeyin acı patlıcanı kırağı çalmazmış, en kısa zamanda yine beraber olmak dileğiyle hepinize iyi atışlar dilerim.

• Teşekkür ederim abi. İhmal etmeyeceğim, merak etme. Daha iki sıfırlı mesafeler var önümüzde, sağ göz bana lazım. En olmadı sol ile sağı yer değiştirtirim.

Evren,,Allah Korusun...Geçmiş olsun.

Ayrıca Yeni Silahın AA S410 Hayırlı uğurlu olsun...Kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah.

Bu gün bende katılmak istedim ancak,İşler fırsat vermedi 12 ye doğru müsait oldum ps ye gittim ama kimse yoktu...Bende Dolum yapılmış tüpümü aldım geri döndüm...Evren tüp için teşekkür ederim...zahmet oldu.

A Takımı Üyesi

• Teşekkür ederim abicim.

Tüpün de lafı mı olur allah aşkına?.. Her seferinde sizlerden otlanıyorum zaten. ;kihhik,

Gözde bir problem kalmadı şükür. Sabah kalktığımda görüşüm düzelmişti fakat hassasiyet ve batma sürüyordu. Öğle saatlerinde o da kalmadı.
    Yine de pazartesi bir kontrole gideceğim. Herkese çok teşekkürler.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• bu sabah sürpriz yapıp, 7 küsür yerine 6.15gibi mekana gittim, 7 küsürde Kamuran geldi. rüzgar yoktu hadi yine 100m atalım dedik. videoları birazdan yüklüyeceğim.

100m atışları sonrası diğer arkadaşlarda gelmeye başladılar ama bugün ekip kişi adedi olarak zayıftı :( sadece 6 kişi toplanabildik. Neyse yapacak pek bişey yoktu, bol muhabbet az atış. sonra 180-190m gibi mesafelere soda şişeleri dizdi Ahmet ile Evren. Onlara atış yaptık ama çoğu sağ kaldı ;şrofls;. Kamuran 2 tane ben 1 tane vurduk, 12 tanesi sağ kaldı ;şrofls;. Neyse onları haftaya infaz ederi artık g;$i

benim ilk 100m atışım:

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

[Resim Engellendi: http://s5.directupload.net/images/100327/temp/j5unpzfs.jpg]

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Kamuran 1. atışları

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

2. atışları

.

ankarateam.png

• Kamuran 3. atışları:

burada ilk atışı lastiğe yakın gelince, seker diye tırsarak uzaklaşmaya başladım ;şrofls;.;lol;

zaten 3. atışında lastik seside gelmeye başlıyor ;,;-

.

ankarateam.png

• benim 2. atışlarım:

benim 3. atışlarım:

.

ankarateam.png

• tebrıkler güzel atıslar keske soda sıselerıne atıslarıda cekseydınız. ve bişeyı merak ettım atıslar aa ilemı yapıldı ve 190 metreye nasıl attınız yanı dürbünün arkasınımı yükselttınız acaba.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• AnkaraTeam'de video kamerası olan varsa haftaya uzun mesafe şişelerin yanına tripodla kurup güzel videolar çekebiliriz.

Bu arada şişelerin orada silah sesleri hiç duyulmuyor, sadece pelet vızıltısı geliyordu. Sssssp. =)

Webley Raider 10 .22

• Evren tüfeğin hayırlı olsun.Gözün için geçmiş olsun.

Atilla bey size de geçmiş olsun.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Gözde hiçbir şey kalmadı. Sabah çok hafif bir pus vardı ama şimdi o da geçmiş durumda.

Çadır tarafına gidecek olan olursa fileyi tutan plastik kelepçelere çok dikkat etsin. Özellikle giriştekileri ben yana doğru çevirdim ama hepsi ile uğraşmadım.

Webley Raider 10 .22

• Soldakinin ilk üç atışı tek kelimeyle mükemmel. Sonraki ikisi de onlar gibi olsaymış şimdiye kadar gördüğüm en iyi 100metre grupman olacakmış.

Ellerine sağlık Kamuran abi.

Webley Raider 10 .22

• Kamuran abi etibank yapmış daha ne olsun

Diana Mod 56 TH .22 + YataGun Dampa + Diana 4-16x42 AO :love: (Sonuna kadar yaylı! Hep yaylı!) :love:
    Hatsan mod 95 SAS .177 + 1x30 Optima Red Dot
    '85 Model kol + Şahin bakışlarım + Yurdumun taşları

• Evet, tam 200metreymiş. Bu arada 300metre alan da buldum. Çalışmalara başlasak mı? =)

Webley Raider 10 .22