Stoeger X20 7m

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ev içinde yapmış olduğum grupman arkadaşlar çok uzak değil ama ev içinde bu kadar oluyor 7m gamo ts 10 5 atış;şrofls;.
    [Resim Engellendi: http://s5.directupload.net/images/100418/uhqssj84.jpg
    atışlarımı sandalyeden destek alarak yaptım en sağdaki benim hatam, acele ettim tetiği ezerken, pelletler çok çapaklıydı bu arada buda pelletin makro çekimi
    [Resim Engellendi: http://s3.directupload.net/images/100418/ncxbskm3.jpg]

• Yaylı için kötü sayılmaz. Gamo pelletlerin her modelinde birleşim izleri çok belirgin. Buda uzak mesafelerde sapmalara yol açıyor.

Webley Patriot 5.5mm 1.Nesil Satılık
    Gamo Hunter 440 4.5mm Satılık
    Gamo CFX 4.5mm Satılık
    Norica Tribal Basıc 5.5mm Satılık
    Crosman 2200 5.5mm
    Crosman Repeatair co2
    Hatsan pcp pompa Satılık
    Barska Hot Magnum 3-12x40mm AO Satılık
    Gamo GE39x40RGB Satılık
    Akvaryum (Yeni) Moilyalı İthal 1.20 Sea Star Satılık

• ben de 5 metrede dağa iyisini çıkaramadım

Metin ÇAKIRLAR
    zoraki hp-01 light

£tabanxalı$ +;tuftabV#s;,sm;s,S;tufey#;kovboys;

• kardeş destek iyi olmayınca ne yaparsan yap tetiği ezerken hedeften kayıyo

• evet aynen öyle tetik fazla sert ama gecende iskambil kağıdını eninden vurarak 2 bölmeyi başardım 3. atışta ;tufey#

Metin ÇAKIRLAR
    zoraki hp-01 light

£tabanxalı$ +;tuftabV#s;,sm;s,S;tufey#;kovboys;

• bu gün tetik ayar vidasını saat yönünde sonuna kadar sıktım tetiğe sprey yağ sıktım az bişey tetik eskisine göre baya bi yumuşadı ev içinde denerken 7m mesafeye kağıt koydum kağıda nokta yaptım tetiğe basmaya başladım hiç anlamadan patladı tam noktanın olduğu yerden girdi pellet ben saat yönünün tersine doğru çevirmiştim o vidayı ondan o kadar sertmiş böyle çok güzel oldu stoeger kullananlar tetik kısmına ince sprey yağ sıksınlar vidayıda saat yönününde sıksınlar çok fark ediyo tetik çekme mesafeside çok kısalıyo bu şekilde

• @bluemanxxx
    Çok tehlikeli. Ben de H.Airmax ta sonuna kadar gevşetmiştim tetik ayarını ve dediğin gibi yumuşacık olmuştu. Ama malesef nişan alırken istinatı alıcam diye tetiğe dokunurken ateş ediyor. Özellikle denemek için tüfeği doldurup namluyu yere doğru tutup dipçiğe sertçe vurunca tüfek ateş etti. Bende hemen ayarı biraz daha sertleştirdim.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• brus77
    tetik şuanda da öyle dokununca boşalmıyo ama tetik çekme mesafesi kısaldığı için önceden çok uzundu bu sefer tetiği çekerken nerde boşalacağını kestiremedim öncekine göre çok çabuk boşaldı tabi tüfeğin dipçiğini yere vurmak gelmedi aklıma çok teşekkür ederim uyarın için dipçiğide vurup deniyim güvenliği elden bırakmamak gerek.saygılar