At44 100 metre ilk denemeler.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Forumdaki 100 metre grupmanlarını gorunce cok hosuma gitti bende dağ yolunda uygun bir yer bulunca deneme yapmak istedim hava hafif ruzgarlıydı.3-9x44 durbunle iki deneme yapabildim, cok iyi olmasada paylasmak istedim. Hedef kagıdı icin kusura bakmayın baska birsey bulamadım.

[Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/100419/temp/cbvnhhcn.jpg]

[Resim Engellendi: http://s1.directupload.net/images/100419/temp/chhlvrag.jpg]

• Sagolun Mehmet Bey. Ustalarımıza yetismek cok zor ama denemeler yapıp tufege alısmak cok onemli tabi,durbun cok yetersiz kalıyor hedefi gormek te zorlanıyorum bir adet 6-24x56 siparısı verdim gelince daha zevkli olacagını dusunuyorum.Saygılarımla...

• Millet 40xxx li dürbünlerle yapıyor bunu,bravo.Kullandıgınız pelet nedir?

• Şahane olmuş.
    AT44 hangi model acaba?

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• elinize sağlık, çok başarılı olmuş ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Tesekkurler galiba sanslıydım sadece 2 defa grupman deneyebildim,ruzgar fazla degildi biraz esinti vardı.Gamolarla yaklasık 70 metrelerde birkac defa siselere atıs yapmıstım ama jsb ise arasında daglar kadar fark var siz ustadlarımızında dedigi gibi denemeyen herkes en azından bir kutu jsb alıp denemelerinde fayda var. İyi yada kötü farketmez yorumlarınız icin tesekkurler..

• elinize sağlık çok güzel atışlar

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• ;tese;kkur çok güzel bravo

walter falcon hunter 5,5 -nikula 6-24x50-yatagun dampa