"23 Nisan" 24 Nisan 2010 "Aldığın nefesi bile geri veriyorsan,, bu hayatta hiçbir şey senin değildir..." Buluşmasının Provası buluşması.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ;şrofls;.

ben yarın 8.30-9.00 gibi Paintsign'da olurum :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Vaziyeti ayarlarsam bende gelebilirim.. g;$i

23 Nisan Gününün Önemine Binaen ..
    Atatürk'ün 1922'de Bursa'da çocuklara Seslenişini Hatırlayalım...

Küçük hanımlar, küçük beyler...
    Sizler hepiniz, geleceğin bir gülü, yıldızı, bir bahtının aydınlığısınız.
    Memleketi asıl aydınlığa gark edecek sizsiniz.
    Kendinizin ne kadar önemli, kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız.
    Sizlerden çok şeyler bekliyoruz; kızlar, çocuklar!

A Takımı Üyesi

• Ulu önder Mustafa Kemal komutanımızım çocuklara armağan ettiği bu güzel gün kutlu olsun.Osman abim ağzından bal damlıyor

cukurovateam.png

• kalabalık sayılabilek bir gurup arkadaşla yarınki buluşma için provamızıda yaptık... ½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• provalar güzel geçti, yarına hazırız ;d; bu arada bende uzun zamandır elime almadığım Gladiatörüm ile nikah tazeledim. dün akşam bir elden geçirdim, temizledim vs. Bugün başta garip vuruşlar, garip hız verileri çıktı. mesela 16g FX ile 1168fps gördüm :!: ama arkasından 980 fps attı vs. namlu o-ringlerini değiştirmem gerektiğini düşündüm. sonra biraz atınca tekrar 960-970fps lerde stabil atmaya başladı. Sanırım uzunca bir süre kullanmayınca kir-pas gibi nedenlerle valfin açılıp-kapanma süreleri, bıraktığı hava değişiyordu. ne demişler "işleyen demir ışıldar" biraz atınca kendine geldi ^^

[Resim Engellendi: http://s5.directupload.net/images/100423/temp/knuqnifl.jpg]

[Resim Engellendi: http://s5.directupload.net/images/100423/temp/3nproep9.jpg]

[Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/100423/temp/9xwhwxmn.jpg]

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Samsundan bugün sabah döndüm ve dün de yarışma olunca nete girme fjrdatım olmadı, haberim olsa mutlaka gelirdim. Kaçırdık artık neyse kısmetse yarına inşallah.Sabah 06: 30 gibi orda olosam çok mu erken olur aceba

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Unutmadan Osman Abi HW100 ü de getirsen de görsek bir abi ya:)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• prova buluşmasında tanıştığımız Erdem Abi, Osman Abi, Bülent Abi ve daha önce tanışma fırsatı bulduğumuz Cihan kardeşimize çok teşekkür ederim. Bizim için kendi tüfeklerimizden yana yaşadığımız tüm aksiliklere rağmen çok keyifli bir buluşma oldu,ayrıca tüm abilerimize tüfeklerini kullanma şansı verdikleri için çok ama çok teşekkür ederim.

Buluşma sonrasında kendi tüfeklerimizden yana şanssızlıklarmız devam etti:

Ofise döndüğümüzde hadi bunları söküp (2 adet Hatsan Mod125) yeşil gres uygulayalım dedik sonuç hüsran tetik mekanizmasını doğal olarak geri toplanmadı,saat 19:00 da silah ustasına götürüp teslim ettik ancak bugün öğlen alabildik,tüfekler öyle bir aşırı dizelleme yapıyor ki ortalık toz duman, sanırım ömürleri kısa sürede tükenecek.

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.