6-24x50 nikula dürbün yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • herkese selam.arkadaşlar 3gün önce 6-24x40 nikula dürbün siparişi vermiştim bana 6-24x50 göndermişler.dünde yatagundan dampa ayak siparişi verdim şimdi sorum şu walter falcon hunter de bu dürbünü kullana bilirmiyim tabiki dampa ayakla acil yorumlarınızı bekliyorum saygılar.

walter falcon hunter 5,5 -nikula 6-24x50-yatagun dampa

• en fazla 3*12 kullanmanı tavsiye ederim yaylı için baya bir büyük dürbün olmuş monte ederken sorun olur mercek tüfeğe değebilir 50 mercek büyük
    aldığın yerle görüş değiştirsinler değiştirmişken birazdaha küçük ve hafif olsun yaylıda en iyi dampa ve 3*9*32 bence

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• peki bunu kullanamazmıyım ağırlık fazla problem değil

• yaylıda büyük mercekli ağır dürbünler tavsiye olunmuyor dürbün dampa sayesinde korunuyor ama genede kendi bileceğin bir durum

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• özellikle 6-24x40 istemiştim siparişi sivastaki bir bayiden vermiştim geri göndermekle uğraşacak fazla zamanım yok artık şansına diyeceğiz.yorumların için sağol

• ben de aynı hatayı yapıp aynı dürbünü Mod125 e taktım,bereket hiç kullanmadan AT44 aldım şimdi onun üzerinde.

Daha önceden de belirtilen görüşteki gibi bence de 3*9-32 den fazla dürbün iyi olmuyor yaylıya çünkü;

1- Üzerinde durmuyor
    2- Kafası tüfeğe değmiyor fakat yüksek ayak olmasına rağmen gez görünmüyor.
    3- Ben de heveslenmiştim fakat açıkçası o kadar zoom'a gerek yok yaylıda.
    4- 3*9-32 dürbünü satmıştım keşke satmasaymışım, çünkü mod125 im dürbünsüz kaldı.

Umarım nikuladan AT44 ün üzerinde verim alabilirim.

Kolay gelsin.

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.

• aynı dürbünden bende de var Umut bey.ben gayet memnunum şimdilik.saygılar.

• muhammed bey merhabalar,

nikula hangi tüfekte takılı? ben de kısmet olursa c.tesi deneyeceğim. biliyorsunuz mod125 e daha önce lazer marka 3*12-42 dürbün takıp hüsran yaşamıştım,keşke kendi optima 3*9-32 dürbününü satmasaydım,gayet güzel çalışıyordu mod125 in üzerinde.

saygılar

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.

• nikula yı at44wx10 da kullanıyorum Umut Bey.düşündüğümden çok iyi sonuçlar aldım.elinizde bu dürbünden var.sizinde kullanmanızı tavsiye ederim.saygılar.

• yorumlarınız için sağolun arkadaşlar.benim merak ettiğim yaylılarda bu dürbünü kullanan varmı