Yivsiz Av Tüfeği Satınalma Belgesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Belirtmeyi unuttum bu işlemlerin herbirini ayrı ayrı bu yıl gerçekleştirdim

• 5 Sene süresi dolan Yivsiz Av Tüfeği ruhsatı yenilemi işlemi için tekrar baştan mı yapmak gerekiyor bütün işlemleri ?
    Yoksa Emniyete tüfeğiı götürüp direkt yenilememi yapmak gerekiyor.

Bu konuyu teyid edebilirmiyiz ?

Tşk.

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• 5 Sene süresi dolan Yivsiz Av Tüfeği ruhsatı yenilemi işlemi için tekrar baştan mı yapmak gerekiyor bütün işlemleri ?
    Yoksa Emniyete tüfeğiı götürüp direkt yenilememi yapmak gerekiyor.

Bu konuyu teyid edebilirmiyiz ?

Tşk.

bu yıl şubat ayında süresi dolan ruhsatımı (yivsiz av tüfeği) yeniledim. herşeyi ilk defasındaki gibi istiyorlar.(16. mesajda coolermaster'in anlattığı gibi) masrafı az.20-30 lira felan harcadım. 18 tl lik harcı her tüfek için ayrı istiyorlar. bende bir tüfek olduğu için bir harç yetti. geçen hafta yeni bir tüfek aldım. (çatüs B2-36). yivsiz av tüfeği alma izin belgesi için:
    1-yenilediğim ruhsatın fotokopisi.
    2-kimlik fotokopisi.
    3-dilekçe.
    4-fotoğraf(bir tane)
    istediler. dilekçeyi kaymakamlıktan emniyete havale ettirdim. ertesi gün evrakı verdiler. rapor, harç vs istemediler. tüfeği kaydetmek için gittiğimde:
    1-tüfek.
    2-fatura.
    3-ruhsatın kendisi.
    4-harç makbuzu.
    istediler. anında kaydı yaptılar.

son durum böyle. saygılarımla.

WEİHRAUCH HW 97 KT .177
    GAMO CFX ROYAL .177
    HAWKE WARMİNT SF 2.5X10-44
    SPORTSMATCH DM 60

• silahlarla alakalı her mevzu ya ilgi duyduğum için tamamını bi solukta okudum uğrasıp detaylı şekillde yazmışsınız güzel paylaşım...
    güç seninle olsun g;$i

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk