8 Mayıs 2010 "bu haftayı boş geçersek ayıp olur" buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ben sabah 6.30 gibi mekanda olurum :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bende sabah 06:30 gibi ilk önce karanlık tarafa damlarım.Kulak pası sildikten sonra PS'deyim. Fazla kalmadan kaçarım öğlenden sonra şehir dışına çıkacağım. 1 hafta yokum.

Gelelim hava durumuna: :huh:

Güne sabah 07:00'de 15 derece ile merhaba diyecek Ankara.parçalı bulutlu bir günde sabah saatlerinde 1/2 km ile esen rüzgara sahip olacak. Öğlene doğru hızlanarak ; öğlen saatlerinde lodos 12/13 km civarında esmesi bekleniyor.( :him:s İşin ilginci radarda bu rüzgar değerini görmeme rağmen bu duruma sebep olabilecek herhangi bir meteorolojik veriye rastlamıyorum. Bu hızdaki rüzgar olursa atışları etkileyecektir. Bakalım saati gelince görücez durumu) Sıcaklık bu saatlerde 27 dereceyi bulacak.

;director; Pazar günü akşam saatlerde planları olanlara duyuru: Gökgürültülü sağnak yağışlı bir grup bulut bekleniyor Ankara semalarında.

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• Sabah görüşmek üzere herkese saygılar... :him:s

• Erdem ;
    Bu arada 4 rakamlı 4444'üncü mesajında site camiasına hayırlı olsun demekten kendimi alamıyorum. ;d;

ben sabah 6.30 gibi mekanda olurum :)

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

ankarateam.png

• ateşliye gönül verenler ve verecek olanlar beraber bir trap makinası alsak adam başı 50 lira bile düşmez ( 4kişi). 150 adet plakda 30 lira .

S410

• ateşliye gönül verenler ve verecek olanlar beraber bir trap makinası alsak adam başı 50 lira bile düşmez ( 4kişi). 150 adet plakda 30 lira .

Bana uyar bu cumartesi bi konuşalım.

GAMO AF-10 177 Cal.
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

ankarateam.png

• Makineye gerek yok kollar kuvvetlenir :) Yaylı kullanmayalı hamladık. ;lol;

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Bu haftasonu Kibristayim, maalsef gelemeyecegim :(
    Katilacak herkese kazasiz belasiz iyi atislar dilerim...

Hocam hayırdır kongremi var:) :him:s :him:s

• tolga,kamuran abi ve rıfat abiylede konuşalım tamam derlerse yarın alalım cumartesi sabah yakarız ortamı. yani ben kesin yakarımda rıfat abi yeni tüfeğiyle ( bu arada hayırlı olsun) ne kadar yakar onu bilemem f;s;s

S410

• Erkenden gelebilirsem şu trap olayını ben de denemek istiyorum. =)

Ne zamandır ya gelemiyor, ya da 10 dakikalığına uğrayıp kaçıyordum. Buluşmaları özledim vallahi.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• işte benim kardeşim . tolga yaz listemize evrenide ...şimdiden söyliyeyim evren benim berettayı söktürmem sana onu zaten ben sökebiliyorum ;kihhik,

S410

• yeni HW100 üm ve ben sabah 07:00 a kalmaz aranızdayız :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Ben bugün trap makinesi sordum 99 TL sterling marka (yerli) varmış. Ben de ekibe sorayım ona göre alalım diye düşünmüştüm. Çok kaliteli birşey değil ama idare eder herhalde. Aslında bu işin en anlayanı sensin Alper. Olmazsa sen al biz sana payımıza ne düşerse verelim

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• valla abi ben o tip makinalardan herhalde 5 -6 tane kırıldığına şahit oldum ( bu marka değildi). aslında cabelas tan getirtsek (yukarda linkte var) daha sağlam olur o tip modeller için. birde orjinal trap makinaları var bulabilirsek poligonda eskiden kullanılan manuel olanlardan o evladiyelik olur .hemde yay ayarı var hız için .geçen gün vardı bitane 250 liraya almadım ne yapıcam diye şimdi lazım oldu.isterseniz ben yarın bi araştırayım.???

S410

• Rıfat abinin dediği model CT101 KURULUM VİDEOSU

http://www.rasgeleavci.com/trap/makine/ct101.html

bunlarda diğer modeller

http://www.rasgeleavci.com/trap/makine.html

Kırıldığını gördüysen bu hafta el makinesi ile devam edelim. ( ki o makineyi hiç bir yerde bulamadım) daha kaliteli ve ucuz bişi bulursak bakarız derim.

Plakları sana bırakıyoruz. dediğim yerede bir bak istersen

Selamlar.

GAMO AF-10 177 Cal.
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

ankarateam.png

• Satıcı da dedi zaten ilave kaynak yaptırmak lazım yoksa hemen kırılıyor diye, yoksa hemen alırdım. Sen düzgün birşey araştır Alper.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• 2 kutu fişeğim var, biraz daha mı alsam :) beni de yazın listeye. Çift tetik dalayım ortamlara ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• "impo" Taylan bey sağolsun bize 25yarda hedeflerinden gönderdi.
    Hedefler biraz önce elime geçti, kendisine tekrar teşekkür ederim. ;tese;kkur

Yarın bir 25yarda destekli müsabaka düzenleyelim :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png