100 Yard 7 atış s410

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • tebrikler mukemmel elinize saglık büyüyünce bende böyle atıcam

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• ;d; Tebrikler.Forumun en iyi atıcısı sizsiniz sanırım.Ya da çok sanslısınız sizin tüfekten çıkan pelletler gitmesi gereken yere gidiyor. ;kihhik,

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Bundan iyisi Şamda Kayısı..

Ogen, Bu 10 yard falan olmasın. Yani forma yazarken bir "0" fazla koymadın di mi ? :)

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• 100 yard=91,44 metre.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Güzel atış, tebrikler. Grup kaç cm bu arada.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• ogen hocam grupmanı nasıl yapıyorsunuz destek ıcın ne kullanıyorsunuz bıpodlamı yastıklamı atıyorsunuz

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• kutlarim cok guzel bir grupman , istenirse oluyor :)

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

• Bu atışları yaparken bende Tunç'un yanındaydım.7 atış aynı yere gidince grubu riske atmamak için atışı kesmek daha iyi olur diye konuştuk.Ben bugün oyuncakçıdan plastik kova ve kürek alıp artık kumda oynamaya karar verdim. ;#^+.

FİLİNTALAR GRUBU

• AA ;tese;kkur Eline sağlık Ogen :thumbup:

FİLİNTALAR GRUBU
    Diana 350 magnum +Atak Arms Zoraki HP-01 +A A S410 F A C

• bu grupmanda kullanılan dürbün nedir? bu arada tetiği çeken parmak hassasmış.

S410

• Tebrikler çok güzel atış yapmışsınız.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Bu sabah yine 100 Yrd 2 adet 5 atışlık tek delik grupman yaptım ama artık moral bozmayayım dedim bu kadar yeter. ;grin;
    Bugün ilginç bişi daha oldu 50 metreden 3 atış tek delik oldu :!: ama 3 pelette aynı delikten geçmişti. (Sayın Batça şahittir.) Diana High power 22.5gn peletleri denerken oldu. Resmini koyacaktım ama kimse inanmaz diye koymadım. ;)

Bugün 50 metrede yaptığım tek delik grupmanların ;avci; sayısını ben bile unuttum. (Biraz ukalalık gibi oldu ama idare edin artık)
    Rüzgar olmayınca bu tüfekler dehşet atışlar yapıyor. ;keyf;

Dürbünüm Walther 8-32x56
    Destek olarak kum torbası kullanıyorum.

• Bu atışları yaparken bende Tunç'un yanındaydım.7 atış aynı yere gidince grubu riske atmamak için atışı kesmek daha iyi olur diye konuştuk.Ben bugün oyuncakçıdan plastik kova ve kürek alıp artık kumda oynamaya karar verdim. ;#^+.

Abi yapacak bişi kalmadı artık alanımız yetersiz olduğu için 100yrd ötesinede geçemiyoruz.
    Bende en iyisi plastik kamyonumu alıp sana katılayım bari... ^^

• Tebrikler mükemmel bir grup olmuş. ;tese;kkur;d;

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• tekrar tebrikler ;tese;kkur bende impo'ya katılıyorum artık :thumbup:

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Tebrikler ;d; .Gerçekten etkileyici bir performans.Hani reklamda diyordu ya sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz diye vaktiniz ve hevesiniz uygunsa daha resmi müsabakalara da taşısanız bu yeteneğinizi ilginç olabilir.

• Ellerinize saglık. Eger bunun adı sans ise, sans=dogru zamanlama+dogru nokta+dogru ekipman. Yedi defa aynı formulu uygulayabilmek gerekiyor sanırım.