polom03 adlı kullanıcının mesajları

Arkadaşlar SigSauer sp2022 marka havalı tabancam var şarjörüne tüpü koyup sıkıştırdığımda anında hava boşalıyor. İnternette hiçbir şekilde çözüm bulamadım teknik servisi de yok. Ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?

Bende gecenlerde tüp hava kacagindan dolayi gonderdim 10 gun de yapip gonderdiler kargo ucretlerini bana odettiler odemek istemedigimi belirttim sonucta alali 2 ay oldu telefondaki bayan sanki adami dovecekmis gibi azarlar gibi konusuyor

sorun dolum ucundaki sari renkli oringdeymis siyrilmis biraz o yuzden hava kaciriyormus degistirdim duzeldi yardimci olmaya calistiniz hepinize ayri ayri tesekkur ederim ama pompa gercekten is degil 50 bardan 200 e kadar canim cikti afyonda scuba tup dolduran yer olsa hemen alacagim ama yok malesef ayrica bugun bi kac defa tufegin cift pellet aldigini gordum oyle durumlarda ne yapmam lazim bolt kolunu cekip biraktim tetige basmadi tekrar cekmek zorunda kaldim sarjoru cikarip baktigimda 2 pellet eksilmisti tufege zarar vermek istemiyorum yeniyim pcp de

Arkadaslar bugun hava guzel olunca yeni aldigim bt65 i denemek icin koyume gittim 200 bardan 100 bara 3 sarjorden fazla pellet attim pompa ile hava basmak istedim hicbir eksigi yok contalar falan tam ama dolum ucunu tufegin tupune takim hava bastigimda dolum ucunu oradan hava disari cikiyor dolum olmuyor dolum ucundaki 2 sari sungerden birinin kenari yirtilmis biraz ordan kacirabilir mi cunku diger contalardan kaciracagini sanmiyorum anahtarla iyice sıkıstırdım neden olabilir sizce?

pompa ile basıyorsan diye söylüyorum pompanın tüpe giren ucunda takılı olması gereken contalı bir pulu var yuvarlak onu takmayı unutmuş yada taktıktan sonra yeterince sıkmamış sabitleyememiisindir öncelikle her yerin sıkılıp sıkılmadığından emin ol bence sonra oringleri kontrol birde hava basmadan önce pompanın hortumunun başladığı yerin hemen altında hortum hava tahliye tekeri var onu sıkmassan o zaman da hava kaçar durur hortumun ucunun tüpe tam girdiğinden emin ol

cok tesekkur ediyorum dolum aparati ile hortumun baglandigi yere conta koymayi unutmusum takinca duzeldi

mrb arkadaslar bugun hatsan bt65 sb lw havali tufek aldim aksu av dan icinde 200 bar dolu geldi biraz atis yaptim 150 bara dustu tekrar 200 e yukseltmek istedim dolum ucunu tupe takip hava bastigimda hava tupe gitmiyor kenarlardan kaciriyor ne yapmam lazim bisey takmayi mi unuttum acaba