kibrit adlı kullanıcının mesajları

Kaç lira fiyatları tam biliyormusunuz?

Alırken yanında neler veriliyor hediye mermi falan varmı?

Mermiler kaçlık kutuda kaç liradan başlar bilginiz varmı?

EKOL VIPER 6" veya 4.5" gayet güzel şık duruyorlar...

Fiyatlarıda iyi..Eminönünde nereden bulabilirim bilen varmıdır acaba?

Birde bunların attığı kaç mm mermi magnum tipi uzunlardan atabilen varmı daha güçlü ses yapar :)

Görünüş amaçlı istiyorum evet arada patlatırız ama :)

Röhn fiyatı bana göre değil maalesef diğer lerini araştırıyorum..

Ayrıca Normal silahlarda toplu tabanca tutukluk vs gibi yönlerden daha iyi derler tutukluk asla olmaz diye.

Valla benimki 10 m de 2 cm lik sunta medefeyi patlatıyor...

Ne olursa olsun ama dik bir atış yapacaksan taş dahi olsa sinek gibi yapışır pellet sekmez yan atarsan azcık seker tabi tahtada zor sekme olayı.

Arkasını sağlama al dene sen en iyisi ladin ağaçını bilmiyorum :)

herkez bildiği otomobili metliyor ben şu kadarını söyliyim çoğu kişi renoult'un ne kadar sağlam olduğunu biliyor
    en basit örneği karadeniz bölgesindeki bozuk yollara dayanabilen tek araç renodur ayrıca çekişide çok iyidir sen yeterki öyle çok hırpalanmışını alma.

Herkes bildiği arabayı söylüyor demişşiniz ben lada daha iyi deyip bırakmadım diğerlerine göre kıyaslayıp daha makul olduğunu gösterdim

ayrıca bende şuan lada yok o yüzdende öneriyor değilim şuan 98 honda civic var hayalimdeki arabaydı ladadan sonra aldık...

İç malzeme daha iyidir doğru r9 da ama rahatlıkda kesinlikle doğru değil yukarıdada dedim torpido olarak başarısız samara

ayrıca motor demişşiniz 100 e çıktımı o arabayla sanki arabanın içinde değil dışında gitmiş gibi olursunuz..Virajları yol tutuşu falan bahsetmiyorum bile :)

R9 la bir uzun yola git o koltuklarda tabutta gibi gidersin sırtın dümdüz olur,ama samaranın koltuğuna otur poponun şeklini alır geniştir..

Hararet sorunu enjeksiyonlularda yok fan müşürünü manuel yapıp kullanınca sorun olmuyor....Normalde 105 de açar fan bu sayede 92 de açarsın.

LAda nın ustasıda önemli abi sen 6 bin TL e taş gibi 2000 model samara alırsın pişman olmassın ama

93 modele falan bulaşma eğer oralarda ladacı ustası yoksa.....

Yanlış bilgi öyle bir sorun yok.....

Çukura girdiğinizdede torpidodan ses gelir heryeri sallanmaz mübala yapmışsınız....

Ayrıca unoda kullandım ben amcamın uzun süre kullandığı arabaydı...

Hakkını verelim çok çok az yakar...

İçi çok küçükdür arkaya 2 kişi alır 3 aldımı sıkışırsınız fazlasıyla...

Çukura kasise girdimi kısa ve küçük olduğu için yaylanmaz odun gibi dümdüz girer çok fazla sallar...

Ayrıca takla atmaya çok müsaittir 100 den sonra havalanmaya başlar zira amcamdaki araba 2 kere takla attı yağışlı havada 60 km de...

Samarada 180 ibre vardır ve 180 i rahatla görür ibre patlatan çok kişi biliyorum..

Bence tabiki lada........

6 yıl kadar kulllandık 2001 model enjeksiyonlu modelını...

6000 lirayada 2001 model temiz lada samara hb bulabilirsin...

Bire yol tutuşu tartışılmaz r9 la virajlarda falan atmaz arka taraf geniş olduğundan..

İçinin genişliği olarakda tartışılmaz r9 a göre....

Dediğiniz gibi az yakar ve 1500 motoru vardır keçi gibi tırmanır asla kalkışda affetmez r9 öyle bir tokatlarki şaşarsın(r9 harici pek çok arabayı tokatladım samara ile)

Parçası çok daha ucuzdur...

Dediğim gibi bakımlı enjeksiyonlu temiz bir lada alırsan bizim gibi 6 yıl binersin,

bizde sizin gibi ayağımızı kessin mantığıyla aldık çok sevdik bu arabayı...

Hatta ladakulubünde moderatörlük yaptım birara buluşmalara gittik çok sayıda ladalar ile......

[Resim Engellendi: http://s1.directupload.net/images/090831/iufaqu7i.jpg]

Tüfeği büyük bir heyacanla aldıkda atış yapacak yer bulamıyorum o yüzden pratik yapamıyorum bahçede millet sesinden rahatsız oluyormuş,bide tüfeğin tahribat gücünü gören aaa ya sekerse ya aradan girerse kıl olursa tüy olursa diyor sinrim zıplıyor kendi bahçemizde atış yapamıyoruz...

Bir kere şişe kırmaya gidebildim engebelidi arazidi düz değil orada 1 kutu pellet harcadım ondan sonra atış yapacak yer yok....

Evet o 4. atış sağ da olan 3 ünü peş peşe attım 4. ise atmayacaktım aradan zaman geçti yani biraz tabi konsantrem kayboldu o sıra :)

Nişan alırken her seferinde aynı yere aynı şekilde almak bu yüzden çok önemli arpacıkdaki 1 mm kaçık nişan aldımı çok fark ediyor...