KRAL av.. havalı tüfekleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sevgili arkadaşlar geçenlerde bi hata yaptım. havalı tüfeğimi temizlerken beze bağlayıp çektiğim ip koptu. bez içerde kaldı ne yaptıysam çıkaramadım. bez çıksın diye iki üç defa patlattım tüfeği. iyice sıkıştı. nerdeyse tüfeği kırma derecesine geldim. dedimki bi fabrikaya gönderiyim bakalım ne olacak. garantili kapsamı dışında tamamen benim hatam. burdan kral av tüfekleri firmasına teşekür ediyorum hem namlu daki bez çıkmış hemde her yerini elden geçirip sıfır hale getirmişler.komple bakım yapılmış, birde reflektörlü arpacık göndermişler. burdan hem size müşteri memnuniyetimi bildirmek hemde firmaya teşekür etmek istiyorum. saygılar..

• Böyle düşünceli olmaları takdire değer bir konu. Zaten ekonomik olmaları dışında yerli markaların en büyük avnatajı teknik destek anlamında müşteri memnuniyetine ciddi önem vermeleri.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• ;tese;kkur;d;;d;;d;

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• kral marka hiç bir silah kullanmadım ama söylemem gerkki kral av ın süper kaliteli ve işine sadık elemanları var.eğer öle olmasalardı ya bu bizi ilgilendirmez derlerdidi yada bezi çıkarıp gerisine karışmazlardı.

• Valla helal olsun tebrikler kral firmasını.

• kral av hakkında son zamanlarda takdire şayan şeyler duymaya başladım gerçekten müşteri memnuniyetine önem veriyorlar.geçenlerde bi arkadaşımız da açmıştı bi konu kral av ile ilgili ordada güzel şeyler yazıodu....:)

• Aslında şöyle yeni bir kaç model çıkarsada millet hatsan yerine kıral alsa gerçegi insanlarımız baya bilinçlenmişe benziyor millet kırala dönmüş ;d;

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Peşinen alkışlamak istemiyorum ama takdire tabi bir olay diye düşünüyorum.

Tüm yurttaşlarına da aynı yakınlıkta ve samimi davranman dileğiyle KRAL....

Tebrik ederim 8)

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Kral magnum süperpoze kullandım çok güzel tüfekti bence tek kusuru çok tepmesi.

• firmadan dan volkan bey benimle bağlantıya geçti. e-posta gönderdim hemen döndüler. tüfekten memnun kalmamam durumunda hemen bildirmemi istedi benden. çok şaşırdım. inanın bu tüfeği alırken çok karalayıcı sözler duymuştum av bayilerinden. meyve veren ağaç misali bu firmade nasibini almış. ben burdan hem kendilerini tebrik ediyorum hemde teşekür ediyorum. tüfeğide denedim yeni bi dürbün alacağım alınca da tekrardan kullanmaya başlayacağım.

artık söylememe gerek yok herkeze ısrarla tavsiye ediyorum. hatta şu yeni modeli çok merak ettim bu tüfeği satıyım gidiyim onu alayım diyorum :thumbup:

artık KRAL dan şaşmam.. ;tacli#

• Zaten şu an uygun fiyat karşılıgı yerli üretim bi havalı tüfek alıçaksan kıral en mantıklısı kalite bakımından hatsandan eksiği olmadıgı kesinde belki fazlası dahi olabilir zaten insanlarımızın hatsanı terçih etmelerinin en büyük sebebi hatsan havalı tüfekleri çok eskiden beri hepimizin bildigi kullandıgı sonuçda bir isim bir marka oluşu vede normalden birazdaha verimli olabileçegi düşünçesi olduguna inanıyorum vede birçok av bayilerinde hatsan ağırlıklı satış yapıldıgı için ama gelin görün hatsanın geçmişi çok uzun yıllara dayansada kalite bakımındanda bi okadar yoksun adamların tek düşünçesi en az maliyetle ençok nasıl kazanç elde edilebilir bence hatsan eninde sonunda baltayı taşa vurucak bu düşünce yapısını degişdirmesse tabi ...

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Kral magnum havalı tüfeğini çıkarttığında almış kullanmış, hatalarını bulmuş ve firmaya güzel bir dille iletmiştik. Daha bu forum kurulmamıştı. Ama pek kaale almadılar. Üzerine düşüp denileni yapsalar, şu anda bulundukları noktaan çok daha iyi bir konumda olurlardı. Ciddiye almadıkları havalı tüfeklerden, hatsan gibi bir firmanın pcp silah vs üreterek ciddi para kazandığını görmüyor olamazlar herhalde. Temennimiz, taklit ediyorlarsa hakkını vererek taklit etmeleri. Kendilerince fantezi üretip silahların canına okumasınlar. Ne görüyorlarsa onu yapsınlar kafi. Mesela namluyu dışarıdan ithal etse, gövdesini kendisi üretebiliyor, 3 te bir fiyatına cfx in yerlisine aynı hatta belki daha iyi isabetle sahip olabilir hobiye yeni başlayan arkadaşlarımız. Ama yapmazlarsa da keyifleri bilir, yapacak birileri çıkar elbet.

20 Aralık 2006 tarihinde yapılmış bir inceleme

http://forum.havalisilah.com/v…amp;t=1098&hilit=kral

O günden bu güne bir ilerleme olmadığını görmek (tüfek anlamında) üzücü. Yetkililerle bizzat görüşülüp eksikleri yanlışları da bildirildiği halde pek de bir gelişme yok.

[Resim Engellendi: http://img127.imageshack.us/img127/5017/kral3ih9.jpg]

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• ;d;;d;;d; Saygılarımla

Tartışmalar her zaman olacak. İnsanız sonuçta...

• Ozaman ben bu hobiden keyif almak istiyorum dersek hiçç yerli ürünlere bulaşmiçar arkadaşlar 2 x 2 = 4