anymess adlı kullanıcının mesajları

Yine yaptık filinta gibi bir buluşma. x;.zx;.z
    Katılan, katılmayıp ruhu bizle olan, önayak olan, fotoğraflayan, fotoğrafları yükleyen, atan, atamayan, vuran, vuramayan, grup yapan, yapamayan herkese teşekürler. :D
    Bi masum ve saf ben varmışım da haberim yokmuş, gözüm hedeften başka bişi görmemiş. u½%;:D

O poligon Yakacık' ta. Benim kötü bir tecrübem yok, ama bazı arkadaşların fazla para istenmesi ile ilgili problemleri olduğunu okumuştum. Bu nedenle pek sevilmiyen bir yer. Jimih de sık sık atış için oraya gidiyordu onun fikrini almak daha doğru olur. Gerekirse telefon edip bir konuşuruz ne ister sorarız.. Ama Bülent abiyle Keremin gönlü Seckin ATV de gibi. foto ve projelere baksana bir ip cambazı eksik.

Benim Tüfek deler geçer mi acep. Eski tüfek becerememişti.
    Ben de klavye getireyim o zaman, monitörü delen ismini yazar. ;kihhik,
    Büyük harf nasıl olacak? Sen Shift tuşuna atarken Ben de aynı anda M tuşuna mı atıcam. ;şrofls;.

Herkese selamlar,
    Buluşma için yazılanları okudum da atışları ikea nın ordamı yapıcaksınız...

Hayırdır hocam bunda komık olan nedır..

Değerli arkadaşım komik olan, ikeanın pazar günleri iğne atsan yere düşmeyecek kadar kalabalık olmasıdır. Kahvaltı etmeye niyetlenip 20-25 dakika sıra bekleyip sonra vazgeçip aç kaldığımız olmuştur. Değil atış yapmak geç kalındığında otoparkında yer bile bulmak çok zor oluyor. Bu sebeplede alışveriş merkezi açılmadan önce saat 9 da daha kargalar pazar kahvaltısını etmeden, orada toplanıyoruz vasıta durumunu ayarlayıp ve kararlaştırılan atış yerine gidiyoruz.

"İkeanın ordan" kastınız oraya yakın mesafede olan Freelife tesisi ise oraya gidip gidilmeyeceği cumartesi akşamı veya pazar sabahı toplanıldığında hava durumu, katılım sayısı, vasıta durumu ve diğer atış yerlerinin müsayit olup olmadığına göre kararlaştırılır.

Fırsat yaratıp gelirseniz sizinle de sanal ortam dışında tanışırız ve beraberce keyifli zaman paylaşma şansı yakalayabiliriz.

Sucuk bana fena dokunuyor o gün dayanamıyıp yedim sabaha kadar rahatsız etti beni. Ne zaman ağır yağlı et türevi şeyler yesem mide iflas ediyor. Reflü hastası olduğum için sabaha kadar ağzıma asit geliyor bazen uykudan uyandırdığı bile oluyor.

Çok geçmiş olsun. Ben sizin payınızı şimdiden kaptım o zaman. Aç kalmayın diye ben size grisini getiririm ;,;-
    Ben de hep o son çeyrek ekmek sucuğu yememeliydim deyip durdum geçen pazar. Ama insan dayanamıyor ki.

.tüfeğimi aldıktan sonra karaköy e gidip scuba tüpten dolum yapabilmek için hortum yaptırttım 110 tl ye mal oldu.inşallah yarın deneme fısatım olacak.hepinize saygılar.

Yenii tüfeğniz hayırlı olsun, benim de keyifle kullandığım bir tüfek, iyi günlerde kulanın. Dolum adaptörü konusunda biraz bilgi verebilir misiniz? Nerede ve nasıl bir adaptör yaptırdınız.
    En iyi dileklerimle,

Dürbün işini cözdüm. AA ile siftah yapabilirim artık.
    AA ile atış mı? Mangal mı? Yoksa mangal mı? AA ile atış mı? ne büyük ikilem yaşayacağım pazar günü.
    Tunç bey acaba sıfırlama için tezgah olur mu yanınızda? Malum evde atış bir müddet daha yasak daha dürbünü sıfırlayamadım. ;şrofls;.

Güzel gruplar elinize sağlık. AR6 düşünüyordum ama isabetliliği az diye teredüt ediyordum. Ağır ve uzun pellet kulanılınca alınan sonuç tereddütlerimi giderdi. Şu horoz kurma işi hep hoşuma gitmiştir. Benzer mekanizma ile çalışan başka tüfek var mı? bilmiyorum ama AR6
    denendikçe daha bir koleksiyona ilave edilesi tüfek haline geliyor. Paylaşımınız için teşekkürler.

Tüfeği daha eve sokamadık garibim bagajda yatıyo, şöyle doya doya bi tüfeği inceleyemedim. Saat 19:00 dan beri Hanımı kolu komşuya göndermenin yollarını arıyorum. ;confused;

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın yeni tüfeğinizi. Allah bol bol pellet ihsan eylesin. ;şrofls;.
    Benimki de daha arabadan inemedi X(
    Bu soğuk ve karanlıkta nasıl üşümüşlerdir, korkmuşlardır şimdi.Yazık onlara.;#^+.

Sağ salim kişisel gelişim projeme devam ediyorum şimdilik. ;şrofls;.
    Zavallı A.A. daha eve giremedi, Bülent abiden öğrendiğim gibi şimdilik arabada ikamet ediyor. ;,;-
    Zekeriya köy muhtarından nakli mekan ilmü haberi almayı unutmuşuz, evrak eksikliğinden
    dolayı evin muhtarı A.A. yı ev nufusuna kayıt etmedi henüz ;,;- .
    İyi dilekler için çok teşekkür ederim.
    Yarın sabah programım biraz karışık ama otoparka yeşemezsem, filintaları bir yerde yakalarım nasılsa.

Mehmet abi Allah korumuş valla yoldan geçen birine felan da gelebilirmiş...
    Bu arada naptın abi...Yengeye nasıl anlattın çok merak ett

Abi orasını hiç sorma.
    Başladım bu tüfek böyle kötü şöyle kötü, ucuna bişi takılmıyo, takılınca öyle oluyo böyle oluyo.
    Hatta bak bana bile zarar gelebilir. Allah korusun kaza bela gelecek başıma. Bu kadarla ucuz atlattık filan diye.
    Garibim acıdı bana napalım daha iyisini al o zaman dedi 5 cı tüfeğin yolu gözüktü böylece şimdi bakınıyorum aa mı olsun evanix mi olsun yoksa fx mi diye ;şrofls;.