keskintrabznlu adlı kullanıcının mesajları

Ben satın aldım şuan için atış detaylı atış yapma imkanım olmadı.
    Tüfek at44 long ile aynı sistem sadece kundak varkı var Lw namlu.

celal x kardeşim gurupman ve atış resimlerini paylaşmanı bklıyorum kısa zamanda :D

merhaba arkadaşlar hatsanın yeni çıkarmış oldugu bullboss tufegi hakkında bılgısı olan arkadaşlar vardır diye tahmın ediyorum malum henuz atış videosu yada tanıtım videosu goremedik

merhabalar arkadaşlar yıllardır bu formun üyesiyim hep izmir adana gibi şehırlerimizde yapaılan ft yarışları ve atış organızasyonlarını neden trabzonda 3 5 kiş yahud daha vazla arkaşla beraber toplanıp yapamıyoruz diye imrenmişimdir .Bu hobi yanlız olmuyor beraber olursak daha eğlenceli hale gelir diye düşünüyorum

arkadaşlar özellikle şehir degişikliği veya uzun mesafeler kat edildiğinde silahlarımızı ne kadar sabit bir yere koymaya çalışsakta [bağajda veya koltukta] aracın hareket halindeki titreme ve sarsıntısından dolayı dürbünümüzün bazı ayarlarıda bozula bilmektedir bu durum hiçde ard edilecek bi durum degildir

Halledildiğine sevindim ;sonuçta hobi olarak kullanılmak amaçlı bır aracın arıza vermesı olan butun hevesinizin kaçmasına moralınızın bozulmasına sebep olabiliyor

merhabalar arkadaşlar bir sorum olacaktı at44 lw kullananlara : bu gün kadar kullandığım pelletler 5.51 di ve güzel işler başarıyorlardı acaba 5.52 kullanılsa bu silahlarda daha isabetli olma konusunda artı eksilerini öğrenmek istiyorum kullanan ve ikisini karşılaştıranlar varsa yardımcı olmalarını isterim :rolleyes: ha bir şeydaha pcp pompaları söküp neyle yağlamalıyız slikon grsle hariç onu denedim

Avrupa aşıklığını bir kenara atın avrupaya sılahı artık turkiye yapıp satıyor arkadaşa tavsıyem yerli tüfek almasıdır atanın ve armsanın tüfekleri kaliteli tüfekledir alına bilirler

havalı tüfekle av yapmak yasaktır kardeşim sormadın kabul edelim 2 sorunda bahsettıgın tufk pek tutulmayan bir tüfek olduğundan bunun anlamıda isabetı pek iyi olmadığından tavsiyem bir hatsan yaylı

elinize emeğinize sağlık bunca yazıyı bizim için yazmışşınız program biraz karışık ama bir kaç denmeden sonra alışılacak gibi görünüyor deneyecek olanlara başarılar