96 metre AT44

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bir abimizin evine ziyarete gidince aksam vakti hava kararmak üzereyken evin önündeki alan cok cekici geldi ve izin istedim tabiki dedi :) hedef olarak ta bir adet arı kovanı kapagını verdi bende cocuklarla gidip yaklasık 100 metreye koyup donduk ve 5 atıs yaptım oglan kapagı getirince biraz şasırmadım desem yalan olur sonra mesafeyi tam olarak olcmek istedim abim her agac arası 6 metre dedi agacları sayınca 16 adet geldi sanırm 96 metre .. sonra iki adet sungeri hedef yaptık onlarıda vurunca hemen silahı kaldırıp yerine koydum g;$i ,sanırım sansım vardı ..iyi forumlar ..
    (çekimleri gece vakti cep telefonuyla cektim kusura bakmayın cok net olmamıs)

http://www.hizliresimyukle.com/image/PAA
    http://www.hizliresimyukle.com/image/PA1
    http://www.hizliresimyukle.com/image/PAL

• ;tese;kkur Woow abi mütiş yaa. Senin at44 normaldi değilmi long lw felan değil ?

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.

• :thumbup:

hatsan mod 33 4,5mm 177cal

hatsan mod 70 4,5mm 177cal

hatsan mod1055.5mm 22cal winchester3-9*32

gamocfx5.5mm 22 cal square3-9 40

at44wx 10 lw 5.5 22 cal optima 3.12,44 AOE ;tacli#
    armsan phenoma carbo 12 cal otomatik av tüfeği tacli.png

• Arif abi yine döktürmüşsün eline sağlık sen bu atışları yaptıkça daha fazla kamçılanıyoruz yıllardır :)

• Normal olanı ile böyle başarı elde etmek mümkünmü yoksa arada fark olurmu diyorsunuz?

HATSAN AT44 TH 10
    WEBLEY TRİ PUMP

• Normal olanı ile böyle başarı elde etmek mümkünmü yoksa arada fark olurmu diyorsunuz?

arif abinni at 44 cok özel :) yanlısım yoksa regülator ve bulll-up kundak vardı regülator buyuk fayda sağlıyor

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Tebrikler 10 numara olmuş tek delik olma ihtimali varmı bidahakine?

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Modifiye yani daha cok yolum var benim diyerek. g;$i Soruyu sormamış kabul ediyorum kendimi :thumbup:

HATSAN AT44 TH 10
    WEBLEY TRİ PUMP

• Vayy abim benim .paylasimini cok ozlemistim zaten .mutis olmus :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Teşekkürler arkadaslar ,evet aslında paylasımlara ara vermistim ama at44 ve grupman paylasılmaya deger diye dusundum ..

• atıslar 96 metre ve yarı ışık karanlık arası gercekten cok guzel.....at44 normal ve long arasında % 8 cıvarı gözuken guc hız farkı var,bu fark yarı yarıya degıl...at44 alacaklara long takıntısı yapmamalarını tavsıye ederım...hatta bu farkı kullanıcı olarak cogumuz hıssedemiyebılırız

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Çok güzel grupmanlar elinize sağlık

• aslında benim silahta long namlu var ama benim silah 860 870 fps lerde ayarlı hemde 14,3 grainde, pellet- namlu -hız kombinasyonunu bulmak lazım. bence hemen hemen her silahın kombinasyonu bulunursa cok guzel atıslar cıkarabilir ...

• ellerine sağlık çok güzel grupman olmuş ilk fırsatta bende denemeye çalışicam.

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• abi süpersin at44 almamın en önemli sebeplerinden birisin ^^

kullandığın pelleti söyleyebilir misin ? bide destek olarak ne kullanıyosun ?

saygılar...

Retay 135 x
    Mod 99 -- Optima 3-9x32 -- SportsMatch DM60 Dampa
    At 44 W-10 Bushnell Banner Dusk & Dawn 6-24x50 Hatsan Pompa Ghost Moderatör