AnkaraTeam 1. Geleneksel 25 yarda Puanlı Atış Yarışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evet cumartesi günü impo'nun katkılarıyla bizde ilk 25 yarda benchrest yarışmamızı yaptık. rüzgar yok gibiydi. zaten o mesafede rüzgar çok şiddetli olmadıkça pek etkili olmayacağını sanıyorum. ben yanımda s410um olmasına rağmen müsabakaya webley raider ile katılıp DonKişot'luk etmeme rağmen XeagleX'in de katılımıyla sonunculuktan kurtuldum ;şrofls;.

Erdinç ve Yusuf yeni hw100leri üzerine dürbünleri monte edip, sıfırlamalarını yaptıktan sonra yarışmaya başladık. Sonuçlar:

1. Erdinç hw100S .22 237puan ;tese;kkur

[Resim Engellendi: http://s7.directupload.net/images/100510/temp/fteibdtb.jpg]

2. Yusuf hw100s .22 236 puan ;d;

[Resim Engellendi: http://s5.directupload.net/images/100510/temp/f57ztlez.jpg]

3. TheNighthawk hw100T 227puan ;d;

[Resim Engellendi: http://s3.directupload.net/images/100510/temp/ynahzcex.jpg]

4. mrmataracı s410 .22 224puan :)

[Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/100510/temp/t3vldytn.jpg]

5. RaptorX webley raider10 221puan :)

[Resim Engellendi: http://s5.directupload.net/images/100510/temp/vjxajcn7.jpg]

6. kafasi at44wx10 208puan :)

[Resim Engellendi: http://s1.directupload.net/images/100510/temp/lktdjrg5.jpg]

7. XeagleX s410 207puan :)

[Resim Engellendi: http://s5.directupload.net/images/100510/temp/wjb3pivs.jpg]

herkeze teşekkürler.

not: Erdinç ve Yusuf JGK atıcılık takımındalar ;tese;kkur

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• İlk kez denemenize rağmen puanlar çok iyi olmuş bence.25 yard ilk kulağa geldiğinde "çok yakın her atış merkez olur" gibi düşünülsede aslında hiç kolay değil.Elinize sağlık.Paylaşım için teşekkürler.

FİLİNTALAR GRUBU

• İlk kez denemenize rağmen puanlar çok iyi olmuş bence.25 yard ilk kulağa geldiğinde "çok yakın her atış merkez olur" gibi düşünülsede aslında hiç kolay değil.Elinize sağlık.Paylaşım için teşekkürler.

sağol Taylan sayende yaptık, ben zaten bahsettiğin düşüncelerle Raider ile atmak istedim. ilk atışımda da 10x olunca içimden "ooo, Raider ile 250 puan" dedim ama sonra u½%; oldum ^^

.

ankarateam.png

• yaparız tabii ki g;$i

.

ankarateam.png

• Tebrikler Ahmet yine aynı yerdesin. ;şrofls;.

Abi sorma en son atışı bana yaptırttılar rüzgar, güneş her türlü kötü koşulda anca bu kadar oldu ;şrofls;.

Weihrauch HW 97K .22 Maccari XL-Leapers UTG Bug Buster 3-9*32 AO
    ankarateam.png

• neden herkes aynı anda atışlara başlamıyor ;confused; hem daha rahat atış yapar kullanıcılar,atışını bitiren mevziden çekilir diğerlerini bekler,

• neden herkes aynı anda atışlara başlamıyor ;confused; hem daha rahat atış yapar kullanıcılar,atışını bitiren mevziden çekilir diğerlerini bekler,

;tese;kkur şu askerde yaptığımız görev atışları gibi. aslında en iyisi bu sanırım. herkes aynı anda atışa başlarsa rüzgar, güneş, nem gibi dengeler eşit olur ve puanlama daha sağlıklı olur. ;tufey# ve beklemek gibi insanı sıkan strese sokan olay ortadan kalkmış olur. ;şrofls;.

Kemal 1978
    0 Rh (+) Tuzla
    CMAS 3 * dalıcı
    Serbest dalıcı-Zıpkın avcısı
    Yelken antrenörü

Sadece düşündüğünü söyleme, ne söylediğini de düşün !!!!!!!

• Yerimiz dar Kadir, ayrıca oturduğumuz piknik masasına bir başkası dokunduğunda bile diğer atıcının atışı bozulur. Ayrı ayrı masalar ve geniş bir alan lazım, o da bizde yok.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Erdem abi süpersin valla, helal olsun. iki gündür deniyorum fotoğrafları yüklemeyi ama beceremiyorum. Herkesin müsabaka anında çok ciddi ve gözü kara fotoğrafları var:) evet yerimiz dar dar olmasına ama gönül bolluğu olan yerde yer darlığı olmazmış derleri Sayımız arttıkça çok daha güzel vakit geçireceğimize inanıyorum. takım oluşturup öyle müsabaka yapalım arkadaşlar ve bunun için de illede c.tesiyi beklemek zorunda değilsek eğer akşam 5-6 gibi hafta içi bir gün de buluşabilirz. Biz müsaitiz, erdem abi, rıfat abi, serdar ve diğer arkadşlar sizlere de uyarsa telefonlaşalım yarın veya öbürgün toplanalım. Bu arada ben cuma günü Diyarbakırdaki ateşli müsabakası için yola çıkacam 1 hafta kadar yokum. Gelirken Burma kadayıflar benden:)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Erdem abi süpersin valla, helal olsun. iki gündür deniyorum fotoğrafları yüklemeyi ama beceremiyorum. Herkesin müsabaka anında çok ciddi ve gözü kara fotoğrafları var:) evet yerimiz dar dar olmasına ama gönül bolluğu olan yerde yer darlığı olmazmış derleri Sayımız arttıkça çok daha güzel vakit geçireceğimize inanıyorum. takım oluşturup öyle müsabaka yapalım arkadaşlar ve bunun için de illede c.tesiyi beklemek zorunda değilsek eğer akşam 5-6 gibi hafta içi bir gün de buluşabilirz. Biz müsaitiz, erdem abi, rıfat abi, serdar ve diğer arkadşlar sizlere de uyarsa telefonlaşalım yarın veya öbürgün toplanalım. Bu arada ben cuma günü Diyarbakırdaki ateşli müsabakası için yola çıkacam 1 hafta kadar yokum. Gelirken Burma kadayıflar benden:)

Erdinç sana başarılar dilerim, derece almadan gelme sakın. Kalbimiz seninle... £tabanxalı$

• Artık Ankara Team için de yarışıyorsun Erdinç. Derece şart. ;tese;kkur

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• hadi başarılar Erdinç. sana bu hafta müsabakada öğrettiklerimi unutma ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

.

ankarateam.png

• Teşekkürler hepinizee, Ankara teame madalya yakışır zaten. Erdem abi çok sağoll taktiklerin aklımda:)

Cricket 5,5 mm PLB

Şimdiden başarılar diliyorum, iyi şanslar. :him:s

• Ankara Team Mensuplarına duyurulur,Hafta içi kaçamak buluşması yapmak isteyenler Bu gün,Saat 17.00 den sonra PS Ye gelebilir..Bir kaç kişi gideceğiz. g;$i

A Takımı Üyesi

• keşke daha erken görseydim, Osman abi mutlaka gelirdim.

Cricket 5,5 mm PLB