Hatsan AT 44-10 LONG

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Geçen cuma günü Kendime birHatsan AT44-10 LONG PCP aldım. ( tüfek+dürbün+500 pelet+kılıf+scuba dolum aparatı vs vs), Kısmetse yarın istanbula gidiyorum 18 lt 220 bar bir scuba tüp almaya. Başlangıç için iyi bir seçim yaptığıma inanıyorum. Geçen cumartesi atış yapma fırsatım da oldu; sesi, gücü ve görüntüsü beni tatmin etti. Ayrıca ayırdığım bütçenin (scuba dahil) 3/2 sinin biraz altına geldi. İlerleyen günlerde tecrübelerimi sizlerle paylaşmaktan memnun olacağım. Herkese saygılar :him:s

• Hayırlı olsun.Güle güle kulanın.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Hayirli ugurlu olsun.. isabetli atislar dilerim.
    scubayi nicin 300 bar dusunmuyorsunuz? gerci tupte 18 lt imis.. :!:

Crosman 357 8" .177 Cal made by Karaoğlan

• Hayırlı olsun arkadaşım,

Kazasız belasız kullan inşallah. Scuba da şimdiden hayırlı olsun. Scuba korsanlarından(ben) kendini koru ;izci;

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.

• Mehmet tekrar hayırlı olsun, isabetli atışlar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• hayırlı olsun hazır konu skubadan açılmışken ben skuba yerine hatsan pompasını aldım aradaki fark ne sonuçta pompa beleş hava ile işlev görüyor skubada sistem nasıl ?

• bana gore scubanın tek avantajı cabuk dolum ve zahmetsız olusu .tek sıkıntısı para verıp doldurmak ve ya dolum yerı bulmak.ve tasınabılırlıgı zor olması

• bana gore scubanın tek avantajı cabuk dolum ve zahmetsız olusu .tek sıkıntısı para verıp doldurmak ve ya dolum yerı bulmak.ve tasınabılırlıgı zor olması

Dolum yerini buldum, 30tl ye dolduruyorlar. Arabada var taşımada sıkıntı da yok. Sizinde ediğiniz gibi Çabuk dolum ve Zahmetsiz oluşu, buna değer gibi geliyo...

• Hayirli ugurlu olsun.. isabetli atislar dilerim.
    scubayi nicin 300 bar dusunmuyorsunuz? gerci tupte 18 lt imis.. :!:

Sağolun teşekkür ederim. 300 bar evet o konuda kararsız kaldım. Söylendiğine göre onu doldurtacak yer bulmak ankarada biraz sıkıntı ayrıca dolum aparatım ne denli buna dayanır bilemiyorum, birde bağlantı vidasının kısa olması düşündürüyor beni mazallah dolum esnasında bi sıkıntı olursa 300 bar!!!tüfeğe ne olur bana ne olur allah bilir :him:s :him:s

• Dolum yerini buldum, 30tl ye dolduruyorlar. Arabada var taÅımada sıkıntı da yok. Sizinde ediÄiniz gibi Ãabuk dolum ve Zahmetsiz oluÅu, buna deÄer gibi geliyo...

siz şanşlı olanlardanmısınız tekrar hayırlı olsun.bana scuba ters gelıyor sebebıyse evde sılah zaten goze batıyor bıde tup fılan ısın ıcıne gırerse buyuk ıhtımalle kovulurum.ayrıca sürekli bir aracımda olmayabiliyor bazen.memlekete tatıle gıtsem tufegıde gotursem orda yıne dert benim için nerde doldurcam nasıl taşıyacağım.yani buna benzer dertleri var scubanın bende benimde oyüzden tercihim pompadan yana oldu.tabikide scuba en güzeli ama bazılarımız içinde eziyet olabiliyor başta ben :)

• ya ben aslında tüpü merak ediyorum long un acaba at44 wx lerle aynımı diş çapları.yedek tüp düşünüyorum benim at44wx ama longunkını almak istiyyorum.bunun cevabını daha kimse verebilmiş değil at44wx olurmu olmazmı.bilen birisi yokmu acaba yedek parça olarakta daha göremedik longun tüplerını pıyasada

• Teşekkür ederim şansım burda olupta sizlerle bilgi alış-verişinde bulunuyor olmamdan ibaret :thumbup: .

• ya ben aslında tüpü merak ediyorum long un acaba at44 wx lerle aynımı diş çapları.yedek tüp düşünüyorum benim at44wx ama longunkını almak istiyyorum.bunun cevabını daha kimse verebilmiş değil at44wx olurmu olmazmı.bilen birisi yokmu acaba yedek parça olarakta daha göremedik longun tüplerını pıyasada

Mustafa,,Mehmet bu hafta yok da artık haftaya belki deneriz. Sonucu ben de merak ediyorum ama kesin olan bir şey benim tüfekteki Moderatör benzeri şeyin çıkarılması lazım,söküp deneriz.
    Sonucu bildiririz.

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.

• Mustafa,,Mehmet bu hafta yok da artık haftaya belki deneriz. Sonucu ben de merak ediyorum ama kesin olan bir şey benim tüfekteki Moderatör benzeri şeyin çıkarılması lazım,söküp deneriz.
    Sonucu bildiririz.

valla süper olur haberi bekleyeceğim.

• hayırlı olsun benim merak ettiğim konu at44 long model'e susturucu takılıp takılmadığı

• öncelikle kazasız belasız kullanmanı dilerim.bende bu tüfekten almayı düşünüyorum.tüfeğin isabeti ve tahribatı hakkında biraz bahsedermisin.100 metrede mesela soda şişesini kırma şansım ne kadar olur>?

• Ben normal WX modeli ile, 80 metreden , bira şişesi, su şişesi hatta küçük su kapağını bile vuruyorum. emin ol isabet ettirdiğin sürece, ki isabet dürbün ayarı ile alakalı kırmak çok kolay. Emin ol ki LONG modeli ile de aynı şeyleri yapabilrsin.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition