Akdeniz Team Buluşmaları Antalya

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar Antalya da belli bir takım var mı acaba? Piknik tadında bir buluşma yapabileceğimiz? Atış yapar sonra yakar mangalı bakarız keyfimize : ). Antalya da bulunan çeşitli gruplarda epey bir etkinlikte bulundum bu güne kadar ve hobilerin tadı aynı hobiyi paylaşan arkadaşlarla daha güzel çıkar diye düşünüyorum. Motosiklet gurubumuz, Rc model araba gurubumuz falan vardı zamanında ama hem işlerden hemde yaş ve aile şartları sebebiyetiyle zamanla görüşmelerin sayısı azaldı. Umarım havalı silah ve ateşli silahlarla yapabileceklerimizi birlikte paylaşabileceğimiz iyi bir gurup vardır Antalyada ve varsa katılmak isterim. Ulaşım problemim yok hatta ulaşım problemi olan arkadaşlarıda yolumun üstünden alıp bırakabilirim. Biraz inceleme yaptım ama öyle çok gözlegörülür bir etkinlik göremedim Antalya da. Eğer aktiviteleriniz olursa banada haber verin lütfen katılmaktan zevk duyarım ...

• benim gibi truzim işi ile uğraşan üye arkadaşlar var,onların şuan işi başından aşkın,ancak sezon bitiminde boşa çıkıyorlar,o vakit organize olursanız günü birlik bile buluşabilirsiniz,
    şuan için eve gittim yattım en erken gece 2 yi buluyor,bende mecburi ara veriyorum atışlara,bu kış sezonuda çok ağır geçti,hiç bir icraatta bulunamadık :wacko: hayırlısı olsun

• benim gibi truzim işi ile uğraşan üye arkadaşlar var,onların şuan işi başından aşkın,ancak sezon bitiminde boşa çıkıyorlar,o vakit organize olursanız günü birlik bile buluşabilirsiniz,
    şuan için eve gittim yattım en erken gece 2 yi buluyor,bende mecburi ara veriyorum atışlara,bu kış sezonuda çok ağır geçti,hiç bir icraatta bulunamadık :wacko: hayırlısı olsun

Benimde internet cafe ve bilgisayarcım var yani 2 dükkanla ilgileniyorum günde 15-16 saati buluyor bazen ama Cumartesi veya Pazar günü kendi seçimime göre izin yapıyorum. En azından herkez haftada 1 gün ayırabilirse güzel bir buluşma organizasyonu yapabiliriz. Neyse ileriki zamanlarda aktivite olursa benide bilgilendirin. Teşekkürler ...

• selam , ben de antalya dan turgay sulu.. biz daha once birkac aktivite yaptik ancak kadir kardesimizin de dedigi gibi hepimiz turizm ciyiz ve sezondan dolayi cok yogunuz kemer de bir arkadasimiz var akinsenol nick li , yine turizm le ugrasan hasan hawk kardesimiz bir de oas osman abimiz var sitede arada bir bulusup atislar testler yapiyoruz,
    bu arada benim de yillarca bilgisayar konusun da isletmem vardi ve internet cafe de ,,, ayni zamanda turkiye sampiyonasi motocross ve enduro yarislarinda uzun sure yaristim yarislar organize ettim , klupler kurduk son birkac yildir ara verdim hobby cok olunca zaman ve nakit yetismiyo malesef,,,
    msn im turgayttt@hotmail.com eklerseniz gorusuruz,,

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

• Merhaba arkadaşlar, benim şu an havalı tüfeğim yok, 2 adet yivsiz tüfeğim var. Kemer'de bulunan poligona sık gidiyorum. Skeet atışları yapıyorum ağırlıklı olarak. Katılmak isteyen arkadaş olursa memnun olurum. Havalı tüfekte almayı düşünüyorum, aldıktan sonra yapılacak aktivitelere zevkle katılırım.

Gevşemeyin, tasalanmayın. Eğer inanıyorsanız üstün olan sizsiniz.

'İyi düzenlenmiş bir milis, özgür bir devletin güvenliği için şart olduğundan, halkın silah bulundurmak ve taşımak hakkı ihlal edilemez.'
    Amerikan Anayasası

Benelli Nova 12 ga. - TOZ 120 12 ga. - Hatsan Volcanic 12 ga.

• Arkadaşlar mutlaka buluşup tanışmak ve atışlar yapmamız güzel olur. Buradan yapılan her organizasyona katılırım...

• Antalyadan katılım az gibi :) tek başına atış yapacağım anlaşılan :)

hatsan at44
    hatsan bt65
    hatsan galatian
    hatsan barrage
    Hatsan nova
    Hatsan herkül

Kral Pro
    Kral puncher bulpup
    Kral puncher maxi
    kral puncher jumbo

AA s510
    etc..