Almanyadaki dev silah alışveriş merkezi ve atış poligonları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • valla derslerden zaman olsa coksey yapmak isterim,gidip bakicam ama,bende merak ettim,yanliz hava silahlar icin bir bölüm yok galiba videodan anladigim kadariyla.Hatsanin verdigi rakamlar sisirme olmasin sakin,benim fotograflarindan gördügüm kadariyla bu tesiste 100.000 ve üzeri silah yapmak ayri bir beceri.büyük sermayelerle cirolarla üstelik piyasaya daha iddiali ürünlerde sunabilirlerdi

• iddialı ürün = fazla maaliyet = fazla fiyat.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• mükemmel olmuş .. aynı anda dört kişi izledik dördümüzünde dili tutuldu.. mükemmel..

• Helal olsun hatsan . bravo valla ülkeye girdi sağlıyor. bide bize sattıkları silahları az girdirseler .....

S410

• Helal olsun hatsan . bravo valla ülkeye girdi sağlıyor. bide bize sattıkları silahları az girdirseler .....

;lol;;lol;;lol;;,;-;,;-;,;-

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Daha ne söylenebilirki herşey çok başarılı mükemmel bir kurulum.

Webley Patriot 5.5mm 1.Nesil Satılık
    Gamo Hunter 440 4.5mm Satılık
    Gamo CFX 4.5mm Satılık
    Norica Tribal Basıc 5.5mm Satılık
    Crosman 2200 5.5mm
    Crosman Repeatair co2
    Hatsan pcp pompa Satılık
    Barska Hot Magnum 3-12x40mm AO Satılık
    Gamo GE39x40RGB Satılık
    Akvaryum (Yeni) Moilyalı İthal 1.20 Sea Star Satılık

• Official Post

Hatsanin verdigi rakamlar sisirme olmasin sakin,benim fotograflarindan gördügüm kadariyla bu tesiste 100.000 ve üzeri silah yapmak ayri bir beceri.büyük sermayelerle cirolarla üstelik piyasaya daha iddiali ürünlerde sunabilirlerdi

Ben eski bir sanayiciyim ve o tesisteki makina parkı ile uçak bile üretilir, 100 ün üzerinde CNC makina vardı, isveç FX fabrikasının 5 katı büyüklüğünde bir tesis ve 100 katı küçük bir kafa olursa sonuç böyle oluyor, baba sanayi devi olmaya çalışırken evladı bakkal dükkanı işletmeye talip olur.

• bikac resimde bikac cnc makinesi görmüstüm,buna istinaden yazmistim,eger aile sirketiyse normaldir diye düsünüyorum,sizinde herhalde bu konuda silah üretimi hususunda planlariniz vardi,yaniliyormuyum

• Official Post

sizinde herhalde bu konuda silah üretimi hususunda planlariniz vardi,yaniliyormuyum

Evet haklısınız ve halen bu projemden vazgeçmedim, ama küresel ekonominin düzelmesi gerekiyor, sonuç olarak iç pazar satışlarıyla yatırımın %5 ini bile çıkaramazsınız.

• Ben eski bir sanayiciyim ve o tesisteki makina parkı ile uçak bile üretilir, 100 ün üzerinde CNC makina vardı, isveç FX fabrikasının 5 katı büyüklüğünde bir tesis ve 100 katı küçük bir kafa olursa sonuç böyle oluyor, baba sanayi devi olmaya çalışırken evladı bakkal dükkanı işletmeye talip olur.

;lol;

• zaten ic pazari düsünerek böyle bir yatirimda bulunanin kisa zamanda iflas bayragini cekmesi icten degil,siz gerekli fizibiliteyi yapmissinizdir bu konuda,kesenin agzini bayagi bir acmak gerekli degilmi

• bırakın silah dükkanlarını fuarlar bile bu şekilde olsa tadından yinmez bence :D

• 300m Kapalı Atış Poligonu
    15 dk -10€ - ~20tl
    1saat- 36€ - ~72tl

300 m. kapalı atış poligonu mu? 8|8|8| 3 futbol sahası yani... 8|8|8| Hadi bee... Elin Almanına bak ya X(

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."