HW 75'lerde Namlu Çıkış Hızı Artırılabilir mi?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Değerli arkadaşlar, halen kullanmakta olduğum HW75 ile ilgili görüşünüzü almak istiyortum.
    Yaklaşık bir senedir bu silahı kullanıyorum. HW75'i tercih etmemin sebebi yakın mesafelerdeki (max 15 m) hedef kağıtlarında atış talimi yapmaktı. Amacıma da ulaşmış bulunuyorum. İsabetlilik açısından mükemmel bir silah. Sadece isabetlilik değil kalite, estetik yani heryönüyle çok hoşuma gidiyor ancak namlu çıkış hızı biraz düşük, 410 fps yani 125 m/s. Namlu çıkış hızını biraz daha artırabili miyim? Bunun için ne yapmalıyım?

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Namlu çikiş hızını arttırabilmek için daha hafif pellet kullanmaktan başka çareniz yok. Silahın pistonu belli bir miktar hava depolayabildiğinden gücünü arttırmanız bence olası değil. (En azından geriye dönüşlü olarak)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Tabancaya göre o çıkış hızı da az değil yani.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Yok yok ben tabancamcan hakikaten çok memnunum. Sadece biraz daha güçlendirilebilirmi diye merak etmiştim. Tetik ayarları, pnömatik olması nedeniyle titreşimsiz olması ve kalitesi, hele hele ele tam oturan kabzasıyla atış zevki... Tabanca almayı düşünen tüm arkadaşlara gözü kapalı tavsiye edebileceğim bir silah. Bu arada görüş beyan eden arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ederim. Saygılar...

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• henüz bir haftalık hw75 kullanıcısıyım.silah kalite olarak üst sınıf.kullanım konforu olarak mükemmel.sadece biraz ele büyük geliyor.daha önceleri co2 silah kullanıyordum.ama bunun zevkini alamadım.sık sık arıza çıkarıyordu.hw75 güç olarak bence yeterli.daha güçlüsünü istersende hw45 kullan yaylı pistonlu.çünkü çift kurmalı ikinci kurmada 170m/s hızla çıkş yapabiliyor.

TB2CYY