Evanix S10 Bolt Action hakkında bilgi istiyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bide Mustafa Serdar abini dene istersen. falcon ile s410 bildiğim kadarıyla eküri. birbirini aratacaklarını sanmıyorum .hazır sağlam kampanyada varken bide bu alternatifi düşünebilirsin.

Valla süper fikir toprağım bi araştırim yatagunu. teşekkürler.

Ben Senin Her Zaman Aradığın Ama Asla Bulamayacağın Kimseyim...!

HATSAN AT44 WX 10 LW - Nikko Stirling 6-24x50 game king (paralaks-mildot) ;tufey#
    DAISY POWERLINE 617x Laser pointer (BBs-PELLET)
    GAMO CFX ROYAL 4.5 - 3-9X40 GAMO Sporter
    OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32
    CROSMAN NIGHTSTLAKER 4.5 - 3-9x40 Nikula AEO-
    DAISY (PUMP) 4.5 (BBs-PELLET) Daisy Red dot
    BLOW CRAZY FULL OTOMATİK (MP5-AKREP Kurusıkı) s;,s

• Konuyu baştan bu yana tek tek okudum.Arkadaş 1000 tl para çıkaracağını söylemiş ve konuyu başlatmış, oysa son mesajında 1450 değerindeki 2.el S410 da karar kılayım derken KAFASİ abim falkonları düşünmesini söylüyor ..... :) :):):):):):):):) içimden bir his arkadaşın Revoda karar kılacağına söylüyor.... ;kihhik,;kihhik,;kihhik,;kihhik,;kihhik,;kihhik,

Her şey şaka şuka S410 güzel silaha benziyor almanı tavsie ederim.....

Bende Evanix bolt S10 kullanıyorum arkadaşım.Özellikle Bolt kolu olanı sipariş geçtim çok harika ben beğeniyorum.
    Gerçekten çok güçlü bir silah ,tahribat konusunda muhteşem çok uzun mesefelerde kullandım, 25 kuruşluk gurupman yapmasada 150-200 metrede soda şişesini afedeceğini sanmıyorum (şahsen ben hiç denemedim)
    Bu linktede daha önce silahımın bolt kolunun tanıtımını yapmıştım izlerseniz size baya bilgi vereceğine eminim ....
    Saygılar sevgiler.....

EVANİX S10 BOLT ACTİON (üstten bolt ) Tanıtım videosu...

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• eyvallah dost. sen özüyle sözüyle bir ve teksin. Saygılarımla Rasist.

saygılar bizden......

;atlise; ;atlise; ;atlise; şimdilik bi tüfeğim yok , kılıçla idare ediyorum ;atlise; ;atlise; ;atlise;

• Valla haklısın 1000 lirayı geçmiyim dedim ama dayanamadım bu gidişle 1600 leri de geçeceğiz gibi geliyor ;kihhik, ;kihhik, ;kihhik, ;kihhik,

HATSAN AT44 WX 10 LW - Nikko Stirling 6-24x50 game king (paralaks-mildot) ;tufey#
    OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32

• 2 yıl kadar önce 2. el Diana 460 aldım 700 tl ye.
    Değiştirmeye karar verdim. Aklımdaki AT-44 veya Webley Raider gibi silahım ile birebir değişebileceğim bir silahtı. Şimdi Fx T12+Pompa aldık Diananın üzerine 850 tl verdik, vermek üzereyiz. Eğer imkanın varsa limitleri zorla 1 defa al.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• 2 yıl kadar önce 2. el Diana 460 aldım 700 tl ye.
    Değiştirmeye karar verdim. Aklımdaki AT-44 veya Webley Raider gibi silahım ile birebir değişebileceğim bir silahtı. Şimdi Fx T12+Pompa aldık Diananın üzerine 850 tl verdik, vermek üzereyiz. Eğer imkanın varsa limitleri zorla 1 defa al.

Bende aynı şeyi düşünüyorum birdefa al temiz al. yoksa adana dan benjamin alim diye düşündüm hani pompası filan yanında fiyatı uygun diye ama t12 almak varken saçma olur bence. artık pompası scubası bakıcaz ;avci; agt

OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32

• Konuyu baştan bu yana tek tek okudum.Arkadaş 1000 tl para çıkaracağını söylemiş ve konuyu başlatmış, oysa son mesajında 1450 değerindeki 2.el S410 da karar kılayım derken KAFASİ abim falkonları düşünmesini söylüyor ..... içimden bir his arkadaşın Revoda karar kılacağına söylüyor....

işte bu forumun en güzel tarafı bu . kişiler soru sorduklarında yapılan yorumlar kişinin alabileceği en iyi silahı ( mümkünse ) alması yönünde. öyle bi çekememezlik , hasetlik , bende olmayan başkasındada olmasın gibi bir düşünce yok.
    daha iyileri gönlü temiz olan herkese inşallah........

S410

• işte bu forumun en güzel tarafı bu . kişiler soru sorduklarında yapılan yorumlar kişinin alabileceği en iyi silahı ( mümkünse ) alması yönünde. öyle bi çekememezlik , hasetlik , bende olmayan başkasındada olmasın gibi bir düşünce yok.
    daha iyileri gönlü temiz olan herkese inşallah........

Evet kesilikle çekememezlik die bişey yok , her insan kendi bütcesine göre değerlendirmesi lazım . Şahsen ben evaniximi gecen sene 12 taksitle 1700 tl almıştım daha taksitinin bitmesine 2 ay kaldı gelin bide bana sorun :S;( ödemekten gına geldi o zamanki hesap bu zamana uymuyor arkadaşlar.
    benizn şahsi fikrim arkadaşımızın parası ne kadarsa o kadar deerinde silah almasıdır ,ama yinede en doğrusunu kendisi bilecek........
    İnşallah diledii arzuladığı siilaha kavuşur....Saygılar...

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün