Resmi var ama marka ve modelini bilmiyorum yardim edin

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kardeş be öyle bi yere atmışsın ki indir rardan çıkar falan valla sırf heves ettin diye uğraşıp tekrar yüklüyorum resimleri tahminlerim var ama kesin sonuçu tanıyan bilen yazacaktır.

[Resim Engellendi: http://pic1.resimupload.com/r8/resim_127948596.jpg
    [Resim Engellendi: http://pic1.resimupload.com/r1/resim_155251592.jpg]

cok tsk ederim abi yeni oldugum icin akil edemedim ins bi cevap veren olur cok merak ediyorum ozelliklerini fln

• Smk yada norconia olabilir. Kundağın rengine göre ve namlu kırma mandalıda olduğuna göre bu silah olsa olsa smk b2 dir.

nasil bir silah abi iyimi???

• Ben epeyi uğraştım fena olmadı. Kundak vidaları sürekli gevşiyo, namlu oringi? çok çabuk dağılıyo, bazılarında namlu oynuyo. Ama en çok hoşuma giden tarafı yay tutucusu çelik. Gez arpacıkla kullanmanı tavsiye ederim, güzel pelletle 20 metreden boş fişekleri vurabilirsin.

• Ben epeyi uğraştım fena olmadı. Kundak vidaları sürekli gevşiyo, namlu oringi? çok çabuk dağılıyo, bazılarında namlu oynuyo. Ama en çok hoşuma giden tarafı yay tutucusu çelik. Gez arpacıkla kullanmanı tavsiye ederim, güzel pelletle 20 metreden boş fişekleri vurabilirsin.

namlusu saglam gibi ama bilmiyorum bakicaz durbunle isabetli atiyor

• silah sıfırsa ilk 200 atış falan dürbünü kullanma rodajı tamamlayana kadar çok teper silah eğer şimdi dürbünü kullanırsan bi süre sonra vidaları gevşer ve ayar tutmamaya başlar

• silah sıfırsa ilk 200 atış falan dürbünü kullanma rodajı tamamlayana kadar çok teper silah eğer şimdi dürbünü kullanırsan bi süre sonra vidaları gevşer ve ayar tutmamaya başlar

vidalar gevserse ayari yeniden yapmak olmazmi???

• Silah, çok tepen bi silah değil. Ama üzerindeki dürbünde iyi bişey değil(bendeki gibi), ayarı kendiliğinden bozuluyo. Bence o silah gez arpacıkla daha güzel.

siz oyle diyorsaniz bi bildiginiz var demekdir bide ole denerim ama benim kendi sahsi dusuncem durbunle daha guzel

• Dürbünle bütün silahlar güzel fakat elinizdeki silahın gücü, tabanca kadar. Kullandıkça dizel etkisi azalacak ve namlu oringi ölecek. Hal böyle oluncada; hız çok düşecek. Dürbünle yaptığınız sıfırlama noktası, çok ufak bi mesafede bile aşırı oynayacak. Ben bunun için dürbünsüz kullanın demiştim. Sürekli aynı mesafeye atıyosanız dürbünde güzel olur.

• Dürbünle bütün silahlar güzel fakat elinizdeki silahın gücü, tabanca kadar. Kullandıkça dizel etkisi azalacak ve namlu oringi ölecek. Hal böyle oluncada; hız çok düşecek. Dürbünle yaptığınız sıfırlama noktası, çok ufak bi mesafede bile aşırı oynayacak. Ben bunun için dürbünsüz kullanın demiştim. Sürekli aynı mesafeye atıyosanız dürbünde güzel olur.

dizel erkisinin azalmamasi icin ne yapa bilirim?

• Tüfeği söküp pistonu ve yayı yeşil gresle yağlamak en güzeli olur, ama aşırıya kaçmamak lazım. Bence bu silah için en iyisi bu. Bide namludaki uyduruk contayı çıkarıp uygun bi oring takmak.

yapmak isterdim ama ben o kadar anlamiyorum malesef

• smk b2 güçsüz bir tüfekdir,resimlerden gördüğüm kadarı ile kundağı cilalamışlar,25 30mt eğlencelik kullanılabilinir,bu tüfek için dampa ayağa gerek yok,çift parça ayak dahi kaymaz,alyan vida lı ise,

50mt ye bira şişesi koyup tahribatını denemek istemiştim,sırasıyla 50 kıramayınca 40 mt ye,onu da kıramadı,30 mt,20mt,10 mt 5 mt ;şrofls;. 1 mt ;lol; olmadı şişeye dayadım yine kıramadı ;lol; anında paket yapıp iade etmiştim ;kihhik,

keyifle kullanmana bak kardeşim gittiği yere kadar kullan,

• Abi bence jet tüfeklerinede benziyor.Smk olduğundan emin değilim.Ayrıca bullet abimede teşekkür ederim resmi yenilediği için.

Gamo Whisper-X .177 + Nikula 4*32

Ekol Aras Magnum 9mm

agtagtagt

• smk yi kullandım,jetsan ile de bir kaç atış yaptım,kral magnum un aynısı,hatta onun plastik kundağı 3 yıl önceki gördüğüm plastik kundak kral magnumunkinden daha sağlam gelmişti bana,
    sayfa başındaki resme dikkatlice bakarsan şunu görürsün, ön kundak vidasının üstünde mandal var,o mandalı açıyorsun tüfeği kurmaya işlemine geçiyorsun :) jet de böyle bir özellik yok :)