1.geleneksel olmayan trap müsabakası (ben hakem olucam)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Vay!! 7 pimli, tam çakmaklı çifte... en az 2-3 mecidiye vardır bunun fiyatı

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• [Resim Engellendi: http://s3.directupload.net/images/100622/y8xfr2bu.jpg]

olmadı bunuda evrene getiririm. önce evi satmam lazım tabii bunlardan birini almam için

New Beretta SO10 EELL 20ga 28" Field Gun. Pinless Sidelock Action with hidden locks. Engraved in the 8F1 Engraving pattern with deep and detailed scroll and life like game scene engraving. This engraving pattern is in the finest class of engraving the Beretta artisans offer. The SO10 is a very limited production gun (less than 15 per year). It is the finest example of Beretta gunmaking.
    Stock: # Price: $190,000.00

S410

• Alper bunları Huğlu'da fason yaptırıyorlarmış ;,;- ben sana 3000 Euro'ya alayım

AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

ankarateam.png

AB RH (-)

• abi 3000 eu ya sadece tükiyeden giden ceviz kundağını veriyorlar...

S410

• Gerisi kilo hesabı demir zaten ;şrofls;.

ankarateam.png

AB RH (-)

• Official Post

Al işte...

Yahu siz nasıl havalısilah forumu yöneticisisiniz kardeşim? Hadi Evren genç çocuk, heyecanlı filan, sana ne demeli? Vallahi ben Mustafa abinin yerinde olsam alayınızı forumdan aforoz ederim... İyi ki değilim

Sevgiler,

Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır Cem kardeşim, gerçi Rıfat beyin postu yaşlı olduğu için soluktur ama olsun ;şrofls;.

• Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır

kesinlikle katılıyorum Mustafa Bey;

daha bunlar başlangıç hevesleri. henüz evden tepkiler gelmeye başlamaz , evdeki ejdarha sessizce bekler zamanını. bu arada erkek ağzının suyu aka aka oraya buraya kurşun yağdırmaktadır. haliylede bütün gücüyle yatırımlarına devam eden erkeğimiz evdeki sessizliğin anlayış,uyum ve karşılıklı saygı çerçevesinde olduğunu düşünmektedir.. veee öyle bir an gelirki ejdarhamız artık burnundan buharlar çıkarmaya başlar ama yinede temkinlidir ve doğru zamanı bekler ve işte o zaman geldiğinde tüm gücü ve kudretiyle ağzından alevler çıkmaya başlar ve bugüne kadar erkeğimizin bilmediği bir dil olan çince konuşmaya başlar .

çözüm : çince konuşulmaya başlandığı anda kesinlikle yetersiz çince bilginizle cevap vermeyin. bırakın alevler biraz yatışsın , bu sırada ortalıkta varsa hobilerinizle ( döküntülerimiz) ilgili ne varsa hemen kaldıralımki yeni bir çince diyaloğa konu olmasın. ardından hızlıca yakın bir arkadaşa ( onaylı gruptan) sms atılarak ''beni ara'' denir. arayan arkadaş ne söylerse söylesin siz kurguladığınız senaryoyu oynayın. ( toplantı, karakol,cüzdan kaybı,trafik kazası vs) ve daha sonra arkadaşınızla beraber tabiki eve haber vererek birlikte eve geri dönün. ha bu arada eliniz boş dönmeyin (çiçek,pasta,dondurma, mevsimine göre meyve )

;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

S410

• aslında yeni bir konu başlığı açılmalı bunla ilgili olarak

evli erkeğin silah merakı ve evi idare etme teknikleri ;lol;

S410

• aslında yeni bir konu başlığı açılmalı bunla ilgili olarak

evli erkeğin silah merakı ve evi idare etme teknikleri ;lol;

Bu kadar kazak varken o konu açılmaz mı hiç ;lol;;lol; Arşivi biraz karıştırmak lazım eski konularda ne teknikler var bir bilsen ;şrofls;.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• ben karanlık tarafı protesto ediyor ve bu hafta buluşmalara katılmıyorum...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bence tüm bunlar Alper başının altınan çıkıyor, Alperi buluşmalardan kovalım bence ve Başlık mı açsak aceba Alper bizden değildir diye:)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• ödülleri de açıklıyorum

1.ye 1 kutu pellet
    2.ye 2 kutu pellet
    3.ye 3 kutu pellet[/quote]

1.ye 1kutu
    2.ye 2kutu 1olan 1 kutu werıyorsun 2. oluyor ama 2.ye 2 kutu werıyorsun yanlıslık yokmu? 1. ye 3 kutu 2. ye 2 kutu 3. ye 1kutu olması lazım deqılmı?

• Havalı silah forumlarını bir softçular basıyor bir barutçular. Tehdit altındayız. Alper bey alıştırdın hepimizi baruta ben de bir tek kırma alıp geleceğim, bırakıcam yok scubaymış, PCP ymiş yok pellet miş... m;s,S

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.

bence tüm bunlar Alper başının altınan çıkıyor, Alperi buluşmalardan kovalım bence ve Başlık mı açsak aceba Alper bizden değildir diye:)

Bende ikinize katılıyorum...

Umut, sana da hiç katılmıyorum...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• erdinç vuramıcam diye endişeleniyosan önemli değil amatörce yapıyoruz zaten organizasyonu ;rofl.;

bende atmıyacağım hakemlik yapacağım

S410

Sen de ikidir sudan veya baruttan sebeplerle iyi kaytarıyorsun Erdem

ankarateam.png

AB RH (-)

• Official Post

Üç yıldan beri ilk defa taile çıkacağım ½bay£bay`; İki hafta atışa gelemeyeceğim. Size iyi eğlenceler...

Duydumki bu yıl himalayalarda tırmanışa gidiyormuşun tatil için, dikkat et kendine. ;şrofls;.

• İyi yolculuklar Kamuran, ben de yakında gideceğim hayırlısıyla.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776