Evanix Windy City SL shb version mu ? Evanix Rainstorm Carbine shb version mu ? arada kaldım.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İlk öne 1000 tl ile başlangıç yapim dedim ama dayanamadım baktımki beni kesmiyor bende sıktım zorladım ve... ;keyf;

Evanix Windy City SL shb version mu ? Evanix Rainstorm Carbine shb version mu ? arada kaldım. kendimi ayarladım ikisinden birini alacağım ancak emin değilim.

Hem isabetli hem güçlü olsun istiyorum, ancak internette yaptığım araştırmalarda bir sonuca ulaşamadım.
    Malumunuz ben bu işte acemiyim ilk pcp tüfeğim olacak yanlış bir alışveriş yapıp pişman olmak istemiyorum.

Sayın Mustafa SERDAR beyden ve diğer bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum. Saygı ve sevgilerimle

Ben Senin Her Zaman Aradığın Ama Asla Bulamayacağın Kimseyim...!

HATSAN AT44 WX 10 LW - Nikko Stirling 6-24x50 game king (paralaks-mildot) ;tufey#
    DAISY POWERLINE 617x Laser pointer (BBs-PELLET)
    GAMO CFX ROYAL 4.5 - 3-9X40 GAMO Sporter
    OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32
    CROSMAN NIGHTSTLAKER 4.5 - 3-9x40 Nikula AEO-
    DAISY (PUMP) 4.5 (BBs-PELLET) Daisy Red dot
    BLOW CRAZY FULL OTOMATİK (MP5-AKREP Kurusıkı) s;,s

• silah kullanılmadan bir yorum yapmak zor.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Görsellikte bence windy city bir adım önde..

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• arkadasım eski konuları araştırdın mı , eski konulara bak ( anladın sen ) :P :)

;atlise; ;atlise; ;atlise; şimdilik bi tüfeğim yok , kılıçla idare ediyorum ;atlise; ;atlise; ;atlise;

• Türkiye fiyatları birbirine epey yakın ancak yurtdışı fiyatlarında windy city epeyce daha pahallı rainstorma göre.pyramidair den karşılaştırabilirsin fiyatları.Bu durumda düz mantık daha pahallı olduğuna göre daha iyidir o zaman windy city der.Tabi bu işin %90 ı aslında zevk meselesi karar tamamen senin.

Ankara TR

• rainstorm benimde hosuma gitti ancak oda av icin uretilmis...

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• Bence en iyisi FX İndependence ne tüp ne pompa derdi var bence bundan sonra düşünülecek tek tüfek budur kore malını kapına bile sokma yinede tercih meselesi.

FEİNWERKBAU 600

• Bence en iyisi FX İndependence ne tüp ne pompa derdi var bence bundan sonra düşünülecek tek tüfek budur kore malını kapına bile sokma yinede tercih meselesi.

Siz hiç kore malı silah kullandınızmıda arkadaşı yönlendiriyorsunuz__?

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Kullandım çok iğrenç bir tüfek bir daha hayatta kullanmam peki sen alman veya ingiliz malı kullandınmı kullandıysan böyle bir soru sormaman gerekir aralarındaki farkları kullananlar biliyor sana göre iyiyse senin sen kullan.Maksat hiç bir malı kötüleme değil silah sever arkadaşlarımıza neyin daha iyi neyin kötü olduğunu anlatmak hiç bu işten anlamıyan arkadaşlara bir ingiliz veya alman malı tüfeğin kore malından iyi demek kötü bir şeymi burda her zaman artık daha iyi ve kaliteli silahlardan söz etmemiz gerekir eski teknoloji yada kopya silahlar artık geride kaldı saygılarımla.

FEİNWERKBAU 600

• Kullandım çok iğrenç bir tüfek bir daha hayatta kullanmam peki sen alman veya ingiliz malı kullandınmı kullandıysan böyle bir soru sormaman gerekir aralarındaki farkları kullananlar biliyor sana göre iyiyse senin sen kullan.Maksat hiç bir malı kötüleme değil silah sever arkadaşlarımıza neyin daha iyi neyin kötü olduğunu anlatmak hiç bu işten anlamıyan arkadaşlara bir ingiliz veya alman malı tüfeğin kore malından iyi demek kötü bir şeymi burda her zaman artık daha iyi ve kaliteli silahlardan söz etmemiz gerekir eski teknoloji yada kopya silahlar artık geride kaldı saygılarımla.

Evet alman malı hw100 kullandıım gayet güzel silah , bir hw100 kadar kadar iyi olmasada süper silah, ben kullanıyorum....! hayette başarılı bir silah her alıcıyada göğsümü gere gere öneriyorum arkadaşım....

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• asyada barutlu tüfekle avlanmak yasak bu yüzden resmi olarak havalı tüfek kullanıyorlar ben havalı tüfek konusunda yeniyim ama tahminim ve mantıklı olan asya ülkelerinin bu konuda iyi olması gerekir...

Saygılar,

• asyada barutlu tüfekle avlanmak yasak bu yüzden resmi olarak havalı tüfek kullanıyorlar ben havalı tüfek konusunda yeniyim ama tahminim ve mantıklı olan asya ülkelerinin bu konuda iyi olması gerekir...

Saygılar,

Evt arkadaşım asya ülkelerinde ateşli silahla av yasak olduğu için EVAlar av için üretilmiş silahlardır, gerek fiyat gereksede kalite olarak süper silahlardır (( kim ne derse desin)) aldığında bi kaç modifiye ile hızını alçaltmalısın (eğer 100 metrede gurup yapmak gibi bir idealin varsa ), ben gurup yapmıyorum ama bugün çekiç yayını 1.5 cm kısa yay yaptırıp silahıma taktım isabetlilikte gayet başarılı oldu artık hız ve güç değil isabetlilik istiyorum ....
    Eğer silah almak istiyrsan ilk önce ne istediğini bileceksin ,isabetlilikmi .....!!!! yoksa güç ve tahribatmı.....!! buna göre kararı sen vereceksin arkadaşım.......

• valla bende eva ar6 var valfler tam açık canavar bi silah mesleğim astsubaylık olduğu için atış tekniklerim iyidir :D bu nedenle isabet konusunda daha sıkıntım olmadı ;) ilgililere ;)

• valla bende eva ar6 var valfler tam açık canavar bi silah mesleğim astsubaylık olduğu için atış tekniklerim iyidir :D bu nedenle isabet konusunda daha sıkıntım olmadı ;) ilgililere ;)

müsait olursanız bir haftasonu buluşmalarımıza gelin :) ar6 ile atış tekniklerinizi görmek isteriz :D

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• İkiside güzel silah. Arkadaşımda Blizzart S10 var. 100 m de soda şişelerini affetmiyor. Yenilerinin dahada iyi olacağını tahmin ediyorum.

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Ben İngiliz,Alman,Kore hepsini kullandım hepsinin kendine göre güzelliği var Evanix te kim ne derse desin mükemmel bir silah.

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• Tahminleriniz inşallah doğru çıkarda kore malı kullanan kardeşlermizde mutlu olurlar saygılarımla.

Çok sağolasın üstad biz çok mutluyuz allah olmayanlarada nasip eder inşallah .....