Hatsan Torpedo 155

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • namlu yamulmasını ben saddece hatsanda duydum ama hangisi bilmiyorum. dürbünlü kullanacaksan alttan kurma biraz daha iyi olabilir ama dürbünsüz kullanacaksan fazla farketmez diye düşünüyorum. satılıklar kısmında bi tane gamo cfx var ona bi bak istersen oda alttan kurmalı bendede aynı silah var gayet memnunum ama biraz daha bütçeyi arttırabilirsen Weley Patriot al 300 ytl bende ondanda ikisindende çok memnunum. yalnız webley namludan kırmalı fakat çok güçlü ve kaliteli bir silah

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• ama bi sorun var webleyi kurmak biraz zor benim senin yaşındaki yeğenim iki hamlede ancak kurabiliyor

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• yav bu gün mustafa abi yanımda telefon açtı firmaya hiç aklıma gelmedi bu tüfekden şuanda varmı diye ellerinde? yarın bidaha arayalım bakalım inşaalah vardır ellerinde mustafa abiyi gaza getirip bitane aldırırım böylelik le tüfeği yakından görmüş olurum..zaten webley gazını verdim mustafa abiye aradı bu gün ellerinde kalmamış gelince gönderecekler

• sideprensi kardeş valla yapa bilirsen çok işimize gelir silahın istikrarını hassasiyetini gücünü çok merak ediyorum eğer istediğim gibi olursa almayı düşünüyorum

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) Nikula 6-24x40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

;tufey#karadenizteam.png

• arkadaşlar a önce aradım torpedolar en geç 2 haftaya kadar piyasaya çıkacakmış bilginize ben biraz daha bekleyim en iyisimi nasıl olsa patriotla 2 si bir gelcek

• Verdiğin bilgi için teşekkürler... Fiyatı hakkında bilgi alabildiniz mi?

arkadaşlar a önce aradım torpedolar en geç 2 haftaya kadar piyasaya çıkacakmış bilginize ben biraz daha bekleyim en iyisimi nasıl olsa patriotla 2 si bir gelcek

• fiyat konusunda birşey demedi vallah bende merak ediyorum..fiyat benim için hatsanlar da 2ci planda adam gibi bişey yapsın kaliteli o yeter bedeli neyse öderim........arkadaşlar bu sitede sayfalar açılırken çok geç açılıyo sizede oluyormu bu??? başka sitelerde böyle bişey olmuyo bende bir sorunmu var acaba?

• fiyat konusunda birşey demedi vallah bende merak ediyorum..fiyat benim için hatsanlar da 2ci planda adam gibi bişey yapsın kaliteli o yeter bedeli neyse öderim........arkadaşlar bu sitede sayfalar açılırken çok geç açılıyo sizede oluyormu bu??? başka sitelerde böyle bişey olmuyo bir sorunmu var acaba?

• Torpedo serisinin ilkinin ay sonunda piyasaya sürüleceği şeklinde bir satıcı bilgi verdi. Takribi fiyatının ise 250-280 YTL olacağını söyledi. Ama bu model T-155 mi yoksa 150 'mi kendisi de bilmiyor...

• çatladım burda yaa çıkacaksa çıksın gari elime cebime atdım bekliyorum öyle 2 tane alcam biri 4.5 ml diğeri 5.5ml hangisinin webley hangisinin torpedo olacağına kara vereniyorum..torpedoyuda bir görseydim hayırlısıylan ?(

• çatladım burda yaa çıkacaksa çıksın gari elime cebime atdım bekliyorum öyle 2 tane alcam biri 4.5 ml diğeri 5.5ml hangisinin webley hangisinin torpedo olacağına kara vereniyorum..torpedoyuda bir görseydim hayırlısıylan ?(

Bu hatsandan bir mok çıkacağını sanmıyorum.Alın bence patriotu bitmeden.

• Official Post

Varsa imkanın bir tane 4,5mm birtanede 5,5mm ileride hangisinden sıkılmışsan onu kârı ile satar başka silah alırsın.

• en iyisimi bende öyle yapam 2 sinide webley alıyım..2 tane hatsan kullandım memnun kalmadım açıkcası kalite bakımından....

• 1. nesil bir webley bulursan çok daha iyi olur yanılmıyorsam artık hatsan-webley aynı oldu sanırım. g;$i

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• sizlerin belirt diği özellik olmaz sa tüfekde almam zaten örneğin gümüş tetik metal arpacık gez olayı

• webleyi aldım sıra torpedo155 4.5 ml de... elimde 8 kutu saçma var orda boş boş yatıyor.. u½%; ayrıca bu benim ilk altdan kırma tüfeğim olacak..bu arada elimde dürbünde kalmadı şu torpedolar çıksada dürbün sahibi olsak ½bay£bay`;½bay£bay`;

arkadasım ben velı beyle gorustum bılgın olsun dıye solemek ıstedım yazını gorunce. elınde 4,5 mm ve 6,35mm webley kalmamıs. ben bu gun ıtıbarıyle kendıme bır adet webley 5,5mm aldım ve benımkı son 3 taneden bırısydı. yanı velı beydedwe su anda 2 tane webley kalmıs durumda. alacaksan eger elını cabuk utt erım cunku 1.nesıl webley artık uretılmıyor ve bulmanda ımkansız gıbı. tabıı kı tercıh senın. bebn belırteyım dedım karaına yardımcı olmak ıcın. saygılar...

;tufey# Webley Patriot .22 (1.Nesil) 3-9x 40 MD Remington (İlk Göz Ağrısı)

+;tuftabV# Hatsan Mod 125 .22 3-9x 50E Tasco