AA S410 XTRA 300 METRE AYAKTA 5 ATIŞ

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ya millette ne araziler var ha... AnkaraTeaaaaam... Yahu bi keşife çıkalım, biz kesin 50 krş. de toplarız o 5 pelleti amaa, altyapı yok, tesis yok, duşlar akmıyor vb. vb. :)

Şaka bir yana, denemek bile başarı... Sen sanki 3-5 denemeden sonra kağıda 2-3 tane yerleştireceksin gibi... Ama sinek o mesafeden olmaz ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Benim 400 metre grupmanın aynısının tıpkısı . A3 mü A4 mü muhterem ?

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• ben bunu 250metrede yapmıştım ama 300ü hiç denememiştim , helal olsun ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• reddotla galıba

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• yüksek zoom da atılmışsa normaldir,düşük zoom da atılsa pelletin düştüğü yeri görünür,12 ile 24 zoom da sıfır rüzgar da kaliteli pcp ve mühimmat ile,,iyi bir kontrollü atış ile bu kağıta en az 5 pelletin 3 girer,tüfeğin en iyi stabil attığı bar oranı nı takip edersek 5 de 5 bu hedef kağıtı tutdurabilinir,atış yaparken hedefin yakınında eli telsizli gözlemci olsa daha kolay atışlar çıkabilir,hedef kağıtını yağ tenekesine montelemek demek,şayet hedefi vurduğunuzu emin olmanızı sağlar,pellet in hedefe çarpıp çıkardığı ses! 12 zoom da 300 mt videosu çektiğimde 2 atış yapmıştım kartona,nişan noktam ortadaki sıfır rakamı idi,bu attışı yaptığım da rüzgar biraz daha sakindi 300 mt videosundaki gördüğünüz rüzgar a göre,

[Resim Engellendi: http://img96.imageshack.us/img96/3938/fotograflar2401024x768.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

[Resim Engellendi: http://img337.imageshack.us/img337/6279/fotograflar241.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

• Tebrik ediyorum, mükemmel bir atış olmuş, acaba kullanılan mühimmat nedir? Ayrıca rüzgar yönü, şiddeti, hava sıcaklığı, ayakkabı numarası, kullanılan kağıdın gramı birde kağıdın asıldığı destek tahtamı yoksa tenekemiydi? Bu faktörler benim için çok önemli. Atışı doğrudan etkileyen faktörler. ;grin;

Bende bi ara A0 kağıdıyla dağdan dağa atışı denemeyi düşünüyorum. Ancak mesafe beni biraz korkutuyor onca yolu nasıl yürüyeceğim? :whistling:

• Bende bi ara A0 kağıdıyla dağdan dağa atışı denemeyi düşünüyorum. Ancak mesafe beni biraz korkutuyor onca yolu nasıl yürüyeceğim?

;lol;;lol;

• Yok ki elimizden tutan biri.Atalım bizde şehirden şehire.

FİLİNTALAR GRUBU

• Tebrikler harika iş çıkarmışsınız ;şrofls;. sanırım hedef A3 , düşüncem o durki biraz çalışmayla a4 boyutunda hedefle aynı başarı sağlanablir ;d;;şrofls;.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Alıntı

serdarhavsut tarafından
    Tebrikler harika iş çıkarmışsınız sanırım hedef A3 , düşüncem o durki biraz çalışmayla a4 boyutunda hedefle aynı başarı sağlanablir

Kesinlikle.Bana güvenenleri mahçup etmeyeceğim. ;kihhik,

FİLİNTALAR GRUBU

• :D ;tese;kkur abi ayakta ama desteksiz olmalı ;şrofls;. ozaman biraz daha küçülür grupman. ;lol; ;rofl.;

FİLİNTALAR GRUBU
    Diana 350 magnum +Atak Arms Zoraki HP-01 +A A S410 F A C

• ben de bir 350 metre hikayesi var sizinkini aratmaz ama komedi faktoru cok fazla ,,,

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Serdara katılıyorum biraz çalışmayla a4 kağıda aynı grupmanı yaparsınız. Ben yapabiliyorum. ;tese;kkur

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Serdara katılıyorum biraz çalışmayla a4 kağıda aynı grupmanı yaparsınız. Ben yapabiliyorum. ;tese;kkur

Sen Serdara katılmayı bırakta, Ankaraya katıldın mı onu söyle... :P

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Hocam tebrik ederim, yanlış hatırlamıyorsam Murat bu atışların benzerini hw45 le yapmıştı. Hemen hemen sizinle aynu sonuçları elde etmişti. :)

;şrofls;.;,;-#hims;kihhik,;lol;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Alıntı

Alıntı sahibi "kyucel"
    Hocam tebrik ederim, yanlış hatırlamıyorsam Murat bu atışların benzerini hw45 le yapmıştı. Hemen hemen sizinle aynu sonuçları elde etmişti.

TheNightHawk bu hobide benden daha eski ve birikimi fazla o yüzden aynı grubu tabanca ile yapabilmesi normal. ;şrofls;. Karate Kid gibi elimde fırça mahallenin duvarlarını boyayıp bileklerimi güçlendireyim siz o zaman görün beni. ;box;x

FİLİNTALAR GRUBU