GAMO pcp Türkiye'ye gelirmi denilmişti !!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Değerli Arkadaşlarım,

Gamo pcp Türkiye'ye gelirmi? diye sorulmuştu forumda, alttaki linkte ve benim ideal av ile görüşmelerim ve bu silahı getirmeleri konusunda ikna çabalarım sonuç verdi ve silahların ilk partisi 5,5 (.22) kalibre olarak Türkiye'ye giriş yaptı, 10 lo şarjör, hızlı dolum uc, BSA dövme namlu vs... üzerinde de Made in England yazıyor.

Üstelik Amerika pazarında satılan fiyatla birebir aynı fiyata Ülkemizde pazara sunuldu, zaten ithalatçı firmaya da ısrarım yurtdışı fiyatlarla aynı olmalısınızdı ve sözlerini yerine getirdiler,

www.yatagun.com.tr da amerika fiyatına çok yakın bir fiyattan satın alınabilecek, hatta yatagunda iyi üye indirimleri olanlar belkide amerika fiyatınında altında satın alacak.

Demekki Amerika fiyatının %50 yada 2 katı üzerinde satma zorunluluğu olmadan para kazanılarakta satılabiliniyormuş.

http://www.gamousa.com/family.…fles(PCP)&familyID=85

PCP Gamo PCP

[Resim Engellendi: http://www.gamousa.com/images/rifles/detail_DynaMax177.jpg]

• Demek ki ;d;;d;;d;;d;;d;

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Official Post
  • silahi kurma sistemi ilginc.
    onden cek, yandan bas, arkadan it.. :)

Crosman 357 8" .177 Cal made by Karaoğlan

• Official Post

Sanırım BSA nın altta verdiğim linkindeki silahın değişikliğe uğramış modeli,

http://www.bsaguns.co.uk/airgun_sportsman.php

Pazartesi YataGun stoklarına girmiş olacak.

• Official Post

bsa scorpion t 10 modelinin revizyonlu haliymiş diye yorumlamışlar http://www.airshooter.co.uk/acatalog/BSA2.html

Olamaz Alper, çünkü bu verdiğin linkteki Scorpion T10 modeli ve Bolt Action kurma sistemine sahip, oysa gelen silah yukarıda fotoğrafını koyduğum ürün olmalı, gerçi birazdan silahın örneği şirkete gelecek ve göreceğim, ürün başta Amerika için üretildiği için güçlü ve uzun tip sanıyorum. Yataguna da ürünün girişini yaptık. https://www.yatagun.com.tr/detay.asp?Gamo_Dynamax=&ID=1319

• Official Post

Evet şimdi geldi silah, oldukça kibar, kurulumu rahat, şarjör son derece kullanışlı ve sorunsuz, yYataGun daki girdiğimizin aynısı.

• hmm... 200cc...

Evanix Windy City .22 Leapers UTG 3-9X40 TF2
    Байкал ИЖ-53М .177 Leapers UTG 4x32
    Darne (Saint Etienne) 12ga.

• Official Post

Biraz önce silahı, ideal avdan arkadaşın yanında söktüm ve tetik ayarını yumuşattım, orijinalinde 900gram gibi bir ağırlıktı, 200 grama ayarladım tam benlik oldu, sonradan bu silahın test silahı olmasından dolayı 300grama ayarlayıp, 5 - 6 atış yapıp hızlar hakkında fikir edindikten sonra, kutusuna koydum,

Dolum ucu Falcon pcp nin aynı kalınlıkta ve biraz daha uca yakın çıkışlı, fx dolum uçlarından biraz daha ince ve kullanışlı, tüpün ön tarafındaki kapağı açıyorsunuz (AA S410 da olduğu gibi) sarı (pirinç bir giriş var (dişi-female) ucu yerleştiriyorsunuz ve havayı dolduruyorsunuz.

Silahın şarjörünü doldurup yuvasına yerleştirdikten sonra silahın sağ yanındaki minik bir düğmeye dokunduğunuzda blok arkasından pelet prob otomatik geri geliyor (yaylı), sonra parmağınızla geri ittiğinizde pelet namnluya sürülmüoluyor, tetiğe bastığınızda silah patlamıyor, çünkü silahın çekicini kurmadınız, bunun için önde tüpün altındaki mandalı sol elinizin (sağlaklar için) işaret parmağıyla çekiyorsunuz, 2 santim kadar geri gelerek çekici kuruyor ve geriye yerine gidiyor.

Şarjör neredeyse mükemmel diyeceğim, çünkü silahta FX Revolution ve T12 deki kendinden indeksli şarjörün farklı bir tasarımı kullanılmış, yani silah üzerinde şarjör çevirme mekanizma kalabalığı yok.

Ben silahı beğendim, abartılı büyük bir silah değil, bana oldukça kibar geldi, alt gelir gurubunda kaliteli ve güvenilir bir silah almak isteyenlerin mutlah aradıkları bir silah olacak.

• ağırlık 4 kiloya yakın gözüküyor. acaba bu dürbün dahil ağırlık mı?

fiyata dürbün ve ayak dahil mi?

• tüfek çok güzele benziyor. getirmek için emeği geçenlerin ellerine ve yüreklerine sağlık. hobidaşlara da hayırlı olsun...

• ahada nah şuraya yazıyorum bu tüfekte at-44 ü deviremezse hala tüketici at-44 alırsa bidahada kimse hatsanı yıkamaz. o nasıl bir fiyat ya valla pcp için süper...

S410

• Olamaz Alper, çünkü bu verdiğin linkteki Scorpion T10 modeli ve Bolt Action kurma sistemine sahip, oysa gelen silah yukarıda fotoğrafını koyduğum ürün olmalı, gerçi birazdan silahın örneği şirkete gelecek ve göreceğim, ürün başta Amerika için üretildiği için güçlü ve uzun tip sanıyorum

REVIEW BY:Brandon Wednesday, March 17, 2010
    this is NOT A SPORTSMAN HV. its a remake of the bsa scorpion t10. only thing different is the real t10 is bolt action. this one is not. this is a nice rifle i have shot a squirrel at 85 yards so way to go gamo

Abi ben buna istinaden öyle yazmıştım ama siz zaten silahı görüp ellediniz.. :)

S410

• ben bu tüfeği bu fiyata çok beğendim.. bsa namlu neymiş çok merak ediyordum bakalım dedikleri kadar iyi miymiş. bu tüfeği ilk alacak arkadaşların yorumlarını bekliyoruz. çünkü bende bu tüfeğe ısınmaya başladım. ve muhtemelen aksilik olmasa 2 hafta sonra bu tüfeği almayı düşünüyorum.. sevgilerle.... ^^

HATSAN BT65
    GAMO 6.24.50
    HİLL POMPA :thumbup:

• ahada nah şuraya yazıyorum bu tüfekte at-44 ü deviremezse hala tüketici at-44 alırsa bidahada kimse hatsanı yıkamaz. o nasıl bir fiyat ya valla pcp için süper...

ne biçim konuşuyorsun öyle "aha da", "nah" filan... kafasiz... ;kihhik,

e hadi sana da sevgiler, :P

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Fiyatı nedeni ile Fx-T12 , Benjamin-Discovery ve Hatsan-At-44' e alternatif olabilir, birde detaylı inceleme ile 100 metre gurup sonucu yayınlanırsa süper olur 8o
    Kurulması biraz zahmetli bakalım ilerde kullanıcı yorumları ne yönde olacak bu bir avantajmı yoksa dezavantajmı... :him:s