15 AĞUSTOS PAZAR REŞADİYE FIELD TARGET YARIŞMASI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 15 Ağustos pazar günü Reşadiye'deki atış alanında Field Target yarışması yapacağız.Kurallar ve detaylar önümüzdeki günlerde netleşecek.Katılımları bekliyoruz.

FİLİNTALAR GRUBU

• ;tese;kkur

:him:s keşke gelebilsekkkk

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hadi gelin lütfen.Söz hile yapmıycaz.

FİLİNTALAR GRUBU

• Yeri gelmişken değerli RaptorX'in daha önce yayınladığı kuralları bir daha hatırlamakta fayda var. Sevgili Üstad RaptorX' e emekleri için tekrar tekrar teşekkür eder, İstanbul Ankara arasının 4 saate indiğini hatırlatırım. ;şrofls;.

• UÇAR AV yarışmada ilk 3'e girenlere BSA dürbün hediye edecektir.Umarım bu hediyeler yarışmaya ilgi ve katılımı çoğaltır.

FİLİNTALAR GRUBU

• UÇAR AV yarışmada ilk 3'e girenlere BSA dürbün hediye edecektir.Umarım bu hediyeler yarışmaya ilgi ve katılımı çoğaltır.

Ödüller işe yaramış gibi, Büyük bir aksilik çıkmazsa yarışmaya katılması kesinleşen arkadaşlar:

anymess
    ogen
    klingonlu
    impo
    ata
    sevgi
    berkman
    rambo mumi
    jimih
    neşe
    tosun
    akın
    nilay
    kalyoncu
    kemalcnc
    selçuk
    tamerotti
    robar
    erkut
    ethem
    almese
    osbourne
    vilma
    ironarm
    acemiçaylak
    anemon
    filiz
    badprincess
    cansın
    ege
    kostok
    calavera
    mbe
    zoraki zafer
    mehmet
    jim morisson
    batca ?
    taha ?
    siyahtemas ?
    gatling ?
    kazancı ?
    lordbeklan ?

• Çok zevkli olacağa benziyor.Kalabalık olacağından yarışma saat 10:00'da başlayacak.Katılımcıları Reşadiye'ye bekliyoruz.
    Mehmet abi , tatilden c.tesi gecesi döneceğimiz için Sevgi ve Ata büyük ihtimal pas geçerler.Dereceye girip madalya alma şansım çok az olduğundan acaba bana bir tane extra madalya mı yaptırsak u½%; Ata'nın dilinden kurtulamam valla. :(

FİLİNTALAR GRUBU

• Çok zevkli olacağa benziyor.Kalabalık olacağından yarışma saat 10:00'da başlayacak.Katılımcıları Reşadiye'ye bekliyoruz.
    Mehmet abi , tatilden c.tesi gecesi döneceğimiz için Sevgi ve Ata büyük ihtimal pas geçerler.Dereceye girip madalya alma şansım çok az olduğundan acaba bana bir tane extra madalya mı yaptırsak u½%; Ata'nın dilinden kurtulamam valla. :(

Efendim sizin özel madalyanız hazırlar, Hiç Ata'ya bu fırsatı verir miyiz,? Merak buyurmayınız efendim.

Abi 1. 2. ve 3.lük ödülleri dürbün olunca nasılsa kimse madalyaların yüzüne bakmayacak.

• Alıntı

anymess tarafından
    Efendim sizin özel madalyanız hazırlar, Hiç Ata'ya bu fırsatı verir miyiz,? Merak buyurmayınız efendim.

Oley.Bu seferde kurtardık karizmayı. ;şrofls;.

FİLİNTALAR GRUBU

• 15 AĞUSTOS REŞADİYE FIELD TARGET YARIŞMA SONUÇLARI

01. Avcı (Siyami)---Steyr LG 110----BSA Contender
    02. Rambo Mumi (Muhammet)---Daystate Air Ranger----BSA Cateye
    03. Erkut (Kadir)---AA 410 SL Xtra FAC-----BSA Huntsman

04. İmpo (Taylan)---Steyr LG 110-----3 kutu AA 18 grain
    05. Anymess (Mehmet)---AA 410 SL Xtra FAC----2 kutu AA 18 grain

06. Trb_61_dmr (Osman)---Gunpower SSS
    07. Ethem--- Steyr LG 110
    08. Ogen (Tunç)--- AA 410 SL Xtra FAC
    09. Robar (Hakan)---AA 410 SL Xtra FAC
    10. Berkman (İzzet)---Gunpower SSS
    11. Serhat---Daystate Air Ranger
    12. İronarm (Rüştü)---Steyr LG 110
    13. Kemakcnc (Kemal)---AT 44 Long
    14. Eagleeye (Erhan)---AT 44 Long
    15. Tamerotti (Tamer)---AA 410 SL Xtra FAC
    16. Calavera (Murat)---Falcon Prairie
    15. Anemon (Yusuf)---FX Revolution
    16. Kostok (Emre)---Gamo Dynamax
    17. Cansın---FX Revolution
    18. Jimih (Rehşan)
    19. Kazancı (Aziz)---AT 44
    20. Klingonlu (Gökmen)---Webley Raider
    21. Acemi Çaylak (Atilla)---At 44

[Resim Engellendi: http://img801.imageshack.us/img801/2793/filintalarimg0138.jpg]

[Resim Engellendi: http://img828.imageshack.us/img828/2935/filintalarimg0143.jpg]

• Büyük katılımla güzel bir organizasyon düzenlemişsiniz. Hepinizi kutluyor, yarışmada dereceye girenleri de başarılarından dolayı kutluyorum. Bu tür organizasyonlar ülkemizde bu sporun yaygınlaşmasında ve atıcıların bilinçlenmesinde büyük rol oynuyor.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• anymess kardeşimin ilgisine rağmen kilyostan gelemedim, tembellik ettim, çok pişmanım...

acaba kaç hedef vardı müsabakada, hedefleri ve atıcıyı içine alan bir foto yüklemeniz mümkün mü (olayı hayalimizde canlandırabilmemiz için)

bir de en azından ödül alan yarışmacıların puanlarını da öğrenebilir miyiz (herkesi tebrik ediyorum bu arada)

her katılımcı kendi silahıyla mı katıldı yoksa silahlar ortak kullanıma açık mıydı

biraz da yarışma prosedürünü anlatabilir misiniz; zaman tutuldu mu, hedeflerin atış sıralaması nasıldı gibi

çok teşekkürler ve tekrar tebrikler

• Official Post

Bu hobiye katkılarından dolayı tüm Filintalar gurubunu ve katılımcıları kutluyorum,
    Fasulyedende olsa Taylan beyede madalyası hayırlı olsun.

• Müsabakada 3 istasyon ve 5 hedef vardı.1. istasyon 12 metre civarı zorunlu ayakta atıldı.2.ve 3. istasyonlarda 20-45 metre arasında istasyon başı 2 hedef ve bunlara oturarak yada diz çökerek atılıdı.3 tur yani kişi başı 15 atış yapıldı.1. olan Avcı(Siyami) 15 puanla birinci, 2. Muhammed 11 puan aldı.Anymess , Erkut ve İmpo 10'ar puan aldığı için 3-4-5 sıralaması için 1 final turu yaptık.Erkut 5/5, İmpo 3/5 , Anymess 2/5 attı ve sıralama oluştu.Yarışmacılar başkalarının silahları ilede yarıştılar.Zaman tutmadık çünkü zaten çoğumuz ilk defa field target yapıyorduk.İlk tur biraz yavaş gitsede sonraki turlarda herkes adapte oldu ve atışlar hızlandı.Sonuçta çok eğlenceli oldu önemli olanda buydu zaten.Bir dahaki yarışmaya mutlaka bekleriz.
    [Resim Engellendi: http://s1.directupload.net/images/100816/temp/6l9ltovb.jpg]

Alıntı

Mustafa Serdar tarafından
    Bu hobiye katkılarından dolayı tüm Filintalar gurubunu ve katılımcıları kutluyorum,
    Fasulyedende olsa Taylan beyede madalyası hayırlı olsun.

Mustafa bey teşekkürler.Hep çalışmadığım yerlerden geldi sincaplar yoksa normal 1.liği kimseye kaptırmazdım.

FİLİNTALAR GRUBU

• Yaz bitiminde Ankara Team'ı ziyaret etmeyi bizlerde çok istiyoruz.Organize olabilirsek, sizlerde uygun olursanız tanışma,sohbet, atış... harika bir gün olur.

FİLİNTALAR GRUBU