diana mod 460 magnum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • öncelikle bu hobiye gönül vermiş herkese saygılar diana mod 460 magnum almayı düşünüyorum 4.5 mu 5.5 tavsiye edersiniz bu iki çap arasında ne gibi avantaj ve dezavantaj vardır...şimdiden tşk ederimm

• geç kaldın mustafa abi geçen hafta sattı . 5,5 mm daha etkili diye biliyorum.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• üstadlar 5.5 tavsiye ediyor ama bulamıyoruz bekliyoruz yakında........

HACİZ KOYDUN KALBİME İCRA MEMURUMUSUN BE ZALİİİMMMMM......

DİANA MOD 460 MAGNUM 5.5 CAL
    GAMO MATRİX 3-9X40 AO

• 460 magnum 5.5 olmalıdır ;d;

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Ben bu tüfeği yaklaşık bir sene önce yatagundan aldım fakat bu zaman içinde 2 kez servise tamire gitti,tüfeğin önemli aksamları döküm ve plastikten yapılma ve çok çabuk kırılıyor,markaya aldanmayın,Alman da artık kötü ürünler yapıyor.Yerli üründen şaşmayın derim.

• Ben bu tüfeği yaklaşık bir sene önce yatagundan aldım fakat bu zaman içinde 2 kez servise tamire gitti,tüfeğin önemli aksamları döküm ve plastikten yapılma ve çok çabuk kırılıyor,markaya aldanmayın,Alman da artık kötü ürünler yapıyor.Yerli üründen şaşmayın derim.

eger tüfeginizde fabrika hatası yoksa(ki sanmam) sizin hatalarınızdan kaynaklı sorunlar oldugunu düşünüyorum.bu zamana kadar hiçbir diana kullanıcısından 1 kelime dahi kötü bir yorum duymadık,tüfegin ağır olması dışında

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• Diana servise ayni soruyu sordum acaba ben mi bilmiyorum kullanmasını diye ama hayır böyle birşey söz konusu değil diye yanıtladılar.Tüfeği açın ve içine bakın,siz de aynı karara varacaksınız,selamlar. Çelik olması gereken parça döküm,ayrıca plastik parçalar var.

• doğrusunuzdur,hiç dianam olmadı ve hiç bir diananında içini görmedim.atış yaptım,mükemmeldi ama kalitesini kullananlar bilir.tecrübeli olanlar konuya açıklık getirecektir

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• bu konuda mustafa abi gerekli açıklamayı yapacaktır. bekliyorum .

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• Alman da artık kötü ürünler yapıyor.Yerli üründen şaşmayın derim.

Konya'da daha iyisi yapılıyordur diye düşünüyorum, yoksa yanılıyormuyum ?

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• merhabalar bu güne kadar dianadan bu şekilde söz eden birine ilk kez şahit oldum diana 460 magnum almayı dörtgözle bekleyen biri olarak şu anda kafamda acaba gibilerden tereddütler oluşmaya başladı hobidaşlardan ricam 460 magnumu kullanan vede iç aksamlarını birebir inceleyen arkadaşlardan bu konuyla ilgili açıklama yapmalarını önemle rica ederimvarsa eksileri bizde bilelim şimdiden teşekkürler arkadaşlar.... ;$.,

GAMO MATRİX 3-9X40 AO

• Konya'da daha iyisi yapılıyordur diye düşünüyorum, yoksa yanılıyormuyum ?

siz öyle zannedin!!!!!!!!!!!! :him:s

mke çifte 12 calibre

• merhabalar bu güne kadar dianadan bu şekilde söz eden birine ilk kez şahit oldum diana 460 magnum almayı dörtgözle bekleyen biri olarak şu anda kafamda acaba gibilerden tereddütler oluşmaya başladı hobidaşlardan ricam 460 magnumu kullanan vede iç aksamlarını birebir inceleyen arkadaşlardan bu konuyla ilgili açıklama yapmalarını önemle rica ederimvarsa eksileri bizde bilelim şimdiden teşekkürler arkadaşlar.... ;$.,

ben uzun araştırmalarım sonucunda 460 magnum aldım son derecede memnunum yarın bir gün yanina çok iyi birde pcp alacagım ama 460 magnum hep en başta olacak konyada çok iyi ateşli silahlar yapıyolar ama malesef aynı özeni henüz daha havalı tüfekler için göstermiyorlar yapsınlar aynı 460 magnum gibi tüfek onlardanda alalım g;$i;d;

mke çifte 12 calibre

• benim gördüğüm kadarı ile yeni versiyon olmasına rağmen bir kaç kullanıcının tüfeğinin arıza yaptığını kendi yazdıkların dan okudum,özellik ile kurma kolunun bağlı olduğu bölgede sıkıntı var,malzeme kalitesi kaldırmıyor demekki bu durumu,
    birde şu var,tüfeği ne kadar sıkla kulanmaya bağlı bir durum, ama diğer dianalar eski model olmalarına rağmen sıkıntı yarattıklarına raslamadım diyebilirim,benim mod48 i söküp dağıttığım kadar servisi söküp taktımı karşılaştırmak isterim doğrusu ;şrofls;.
    bu arada ben 3cü sahibiyim ;kihhik,

• merhaba,bana göre kalite ve isabetlilik açısından hw97k yanına hiçbir kırmalı silah yaklaşamaz diye düşünüyorum,iki silahı yanyana getirmiş ve kullanmış bir atıcı olarak yorumlarım,kurma,tepme,isabetlilik,malzeme kalitesi mükemmel sadece bir kusuru var oda gücü,460 magnumun hw karşısındaki tek üstünlüğü gücüdür başkada bişey yok,you tube izleyebilirsiniz vatandaşın birisi hw97k dürbünün üzerine tek bir saçma koyuyor ve atış yapıyor,saçma yerinden bile oynamıyor ,bu olay kırmalı silahlarda son derece önemlidir fazla tepme olmayacakki istediğimiz yerden vurabilelim,pcp ler neden 10 gömlek üstün?tepme olmadığı için tabiki güçte önemli ama dengesiz güç,güç değildir,sözün özü bu benim görüşümdür farklı görüşte olan arkadaşlarımda kendilerine göre mutlaka haklılardır ama ben kesinlikle hw97k diyorum,iyi forumlar.

ibrahim GÖNDEN

air arms s410 BSA 8-32X44

weihrauch hw 97k 5,5 center point 4-16x40 yatagun dampa..

diana 350 magnum 5,5

hatsan at44 VX lothar walther tasco 4-16x40 aoe..

webley raider 10 center point 4-16x40

• merhaba,bana göre kalite ve isabetlilik açısından hw97k yanına hiçbir kırmalı silah yaklaşamaz diye düşünüyorum,iki silahı yanyana getirmiş ve kullanmış bir atıcı olarak yorumlarım,kurma,tepme,isabetlilik,malzeme kalitesi mükemmel sadece bir kusuru var oda gücü,460 magnumun hw karşısındaki tek üstünlüğü gücüdür başkada bişey yok,you tube izleyebilirsiniz vatandaşın birisi hw97k dürbünün üzerine tek bir saçma koyuyor ve atış yapıyor,saçma yerinden bile oynamıyor ,bu olay kırmalı silahlarda son derece önemlidir fazla tepme olmayacakki istediğimiz yerden vurabilelim,pcp ler neden 10 gömlek üstün?tepme olmadığı için tabiki güçte önemli ama dengesiz güç,güç değildir,sözün özü bu benim görüşümdür farklı görüşte olan arkadaşlarımda kendilerine göre mutlaka haklılardır ama ben kesinlikle hw97k diyorum,iyi forumlar.

iyi de abicim konu hw97 değilki diana 460 magnumla ilgili bilgileriniz varsa paylaşırsanız seviniriz...

GAMO MATRİX 3-9X40 AO

• 460 magnumda bahsettiğiniz iç aksamdaki plastik sanırım mod 470 TH de düzeltilmiş (tabi eğer 470 th daha sonra çıkmışsa-acemiliğimi mazur görün yanlışım varsa). 460 magnum 3.7 kg mod470th 4.3 kg olduğu için bu sonuca vardım ama tabiki tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilirler.