50 METRE PUANLI YARIŞMA ANTRENMANI STEYR LG 110

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • :!:

fena değil ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

elinize sağlık ;tese;kkur

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• taylan abi hiç gerek yokmuş aslında antrenman yapmanıza bizim en azından benim bol bol çalışmam lazım ;şrofls;.

FİLİNTALAR GRUBU

• Kerem, keşke bugün gelseydin.Rüzgar yoktu, doya doya attık.Senin tüfekteki operasyon sonuçlarını denerdik.

FİLİNTALAR GRUBU

• işten kaytaramadım :) bu hafta yine yalan oldu. ama iş yerinde aksam ustu 40m civarına atma imkanım oldu 20 atış falan yaptım zannedersem bu sefer sorunu buldum namlunun gövdeye geçtıği yerde boşluk var daha doğrusu boşluk değil imalat hatası denilebilir namlunun yataklamasını üzerindeki 2 tane oring yapıyor dolayısıyla bütün namlunun yükü oringlere biniyor. tüple namluyu merkezleten plastiği sökünce namlu ucu uc noktada tüpe değecek kadar aşşağı eğiliyor bende desteği namlu ucuna yakın bir noktadan yaptım böylece sarkmayı topladı aynı zamanda da namlu eskisine göre daha relax dediğin gibi oldu eskiden merkezleten plastik kastırarak gönye ye getiriyordu birde yukarıdan setiskurları sıkınca kaskatı oluyordu.
    şimdi baştan sağma bişiler yapıp düzelttiğimi düşünüyorum ama namlunun geçtiği yeri tesviye etmem lazım nasıl iş yapmışla hayret ettim şaseye motoru yerleştirmişler ama civataları boş ;,;-

FİLİNTALAR GRUBU

• Bu nasıl bişey hocam yaa!!! Bize tebrik etmek ve silahınızla mutluluklar dilemek düşer...

Air Arms S510 xtra Fac
    BUSHNELL ELITE 6500 4.5-30x 50
    Dan Wesson revolver 6'' 4,5 mm BB (Bozuk)

• Ben Taylan Bey ve Tunç Bey'in yarışma hedeflerini 75 metre koymayı teklif ediyorum. Başka türlü şanşımız yok yarışmada. ;şrofls;.
    Tebrikler güzel atışlar bunlar, keşke ben de becerebilsem böyle gruplar çıkartabilmeyi. :thumbup::thumbup::thumbup:

• bakamadım bilmiyorum ama eğer aynı silahın 4.5mm 12fpe versiyonu olsa idi,

aynı sonuçlar alınabilir miydi 50 metrede, ne dersiniz ?

• bakamadım bilmiyorum ama eğer aynı silahın 4.5mm 12fpe versiyonu olsa idi,aynı sonuçlar alınabilir miydi 50 metrede, ne dersiniz ?

Benim fikrimce 50 metre için kesinlikle evet. Tüfeğiniz hayırlı olsun.
    Benim de zaman zaman sahip olmayı düşündüğüm bir silah güle güle kullanın.

• Benim fikrime görede rüzgarsız havada yada kapalı alan atışlarında 12 fpe ile aynı gruplar yakalanır.Keşke 50 metre kapalı bir alanımız olsada peletin hava koşullarından az etkilenmesi için güç peşinde koşmasak.

Yeni silahınızı güle güle kullanın.Air Arms S400 serisi benchrest ve field target yarışmalarında fiyat/performans avantajı nedeni ile belkide en popüler silahtır.Deneyimlerinizi merakla bekliyorum.

FİLİNTALAR GRUBU

• Tebrikler abi güzel grupmanlar bunlar. :thumbup: Yarışmada çoğu kişiye ter attıcaksınız gibime geliyor ;rofl.;

Saygılar...

Hatsan Mod95 SaS 4,5 + Optima 3-12x44 AOE

HÜSEYİN ALKAN agt

• harika atışlar tebrik ederim ;d; atışlarda destek olarak ne kullanıyorsunuz.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• sevgili anymess ve impo arkadaşlar, teşekkür ederim.

ben henüz 15 metrede yarım inch grupmanlar yapabiliyorum. kendimi hobiye yeni başlamış sayıyorum. çok yolum var katedecek çok...

• Alıntı

serdarhavsut tarafından

harika atışlar tebrik ederim ;d; atışlarda destek olarak ne kullanıyorsunuz

Hem Air Arms'da hemde Steyr'de bir süredir bipod kullanıyorum.Her atış öncesi silahın terazide olup olmadığını kontrol etmeye gerek kalmıyor.Arkada ise aşağıdaki resimdekine benzer atış yastığı kullanıyorum.

Ama tabiki en büyük desteği siz dostlarımdan alıyorum. ;şrofls;.

[Resim Engellendi: http://img163.imageshack.us/img163/9250/9db62.th.jpg]

FİLİNTALAR GRUBU

• Hem Air Arms'da hemde Steyr'de bir süredir bipod kullanıyorum.Her atış öncesi silahın terazide olup olmadığını kontrol etmeye gerek kalmıyor.Arkada ise aşağıdaki resimdekine benzer atış yastığı kullanıyorum.

Ama tabiki en büyük desteği siz dostlarımdan alıyorum. ;şrofls;.

[Resim Engellendi: http://img163.imageshack.us/img163/9250/9db62.th.jpg]

hep destek tam destek !!!

FİLİNTALAR GRUBU

• Elinize saglık cok guzel atıslar.Tüfeginiz hayırlı olsun.

• Rüzgarsız havada sonuç çok güzel, ama rüzgarlı bir havada güç düşüklüğü ve kalibre dezavantajını hissettirecektir diye düşünüyorum.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776