webley patriot aldım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bugun izmir işgören silahcılıktan 1.nesil webley patriot aldım özellikle namslusunu iyi kontrol ettim evde sıfırlama atıslarını yaptım son derece memnunum gücünden bahsetmiyorum bile x;.z

atıslar 10 m dürbünsüz 5 atıs gamo hunter pelet ile yapıldı

[Resim Engellendi: http://i128.photobucket.com/albums/p187/handem/Resim050.jpg]

[Resim Engellendi: http://i128.photobucket.com/albums/p187/handem/Resim049.jpg]

egeteam.png

Walther Falcon Hunter 5.5
    leapers 3-9*40

• Hayırlı olsun.Ordaki silahı ben de kontrol ettim dogrudur birinci nesil.Fakat patriot bana göre asla değil.Çok güçlü geldi bana ;tacli#

• silahtan simdilik memnunum gücü tatminkar kurma konusnda zorluk cekmiyorum bakalım ileride problem cıkartacak mı ?

egeteam.png

leapers 3-9*40

• hayırlı uğurlu olsun.bir ay oldu bende alalı dehşet verici bir silah.yalnız yukarı aşağı ayar vidasını kaybettim.sanayiide aradım bulamadım.sürekli silahıda götüremiyoırum çapını boyunu bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.tekrar hayırlı olsun doğru tercih :)

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• bende güzel bir tercih yaptıgımı düsünüyorum

bakalim yarın güzelbahcede atıs yapacagım 60 - 70 m de sonuclar ne olacak :D

egeteam.png

leapers 3-9*40

• hayırlı olsun, isabetli atışlar dilerim.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

Hayırlı olsun Timur bey,

Boşa methiyeler yapmamışız öyle değilmi,siz asıl yarın bu silahın marifetlerini görün,ayrıca 1000 - 1500 atış sonrası namlu içi yiv-set ler parlayacak ve yaptığı guruplara siz bile inanamayacaksınız.

• Hayırlı olsun Timur bey,

Boşa methiyeler yapmamışız öyle değilmi,siz asıl yarın bu silahın marifetlerini görün,ayrıca 1000 - 1500 atış sonrası namlu içi yiv-set ler parlayacak ve yaptığı guruplara siz bile inanamayacaksınız.

evet sizlerin yorumları cok etkili oldu uzun süredir aklımdaydı istanbuldayken poligonda kullanma fırsatı bulmustum almak bugüne kısmetmiş

yarını sabırsızlıkla bekliyorum :rolleyes:

egeteam.png

leapers 3-9*40

• Merak ettiğim bişey var... Webley Patriotu bir av bayisine gittiğinizde sökmeden birinci nesil olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? Nelere dikkat etmmiz gerekir?

Her Türk Asker Doğar... X]#+,

Webley Patriot 5.5mm (1. nesil)

• bugün en sonunda siparişi verdim. uzun zamandır bekliyordum benim için en uygunun başta musta abi olmak üzere sevgili üstadların da tavsiyesi ile webley patriot 5.5 olduğuna karar verdim. yarın tüfeğim gelicek kısmetse. çok heyecanlıyım. forumu zenginleştiren buraya katkısı olan herkese teşekkürler, kazasız atışlar...

webley patriot 5.5

• :D

bugün en sonunda siparişi verdim. uzun zamandır bekliyordum benim için en uygunun başta musta abi olmak üzere sevgili üstadların da tavsiyesi ile webley patriot 5.5 olduğuna karar verdim. yarın tüfeğim gelicek kısmetse. çok heyecanlıyım. forumu zenginleştiren buraya katkısı olan herkese teşekkürler, kazasız atışlar...

:D:D hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan

• Merhabalar.. Ben de bugün bir Webley 1. nesil aldım... Forumda hakkında okuduğum onca yorumdan sonra elime aldığımda baya heyecandığımı söyleyebilirim...

Başta Mustafa Bey olmak üzere bütün yönlendirici arkadaşlara teşekkürler... :thumbup:

Webley Patriot 5.5mm.

Crossman 2100B

• Official Post

Silahınız Hayırlı olsun ve bu arada foruma da hoşgeldiniz Necati bey

• çok teşekkürler hoşbulduk...

Webley Patriot 5.5mm.

Crossman 2100B

• hayırlı olsun çok güzel ve sağlam bir tüfek, kazasız belasız kullanırsınız inşallah