Yeni tüfeğim GAMO 1250 yardımcı olabilirmisiniz

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bir suredır arastırıyorum guc ve ısabet % sı olarak maddi olanaklarımın alabılecegı en ıyı tufel oldguna karar verdım.Tüfekler hakkında cok bılgı sahıbı degılım verdıgım kararın yerınde olup olmadıgı hakkında sızlerden yardım beklıyorum tufek henuz elıme gecmedı ve sıparısımı durdurmak yada degıstırmek gıbı bıo sansa sahıbım tavsıyelerınızı beklıyorum tesekkurler

• Bir suredır arastırıyorum guc ve ısabet % sı olarak maddi olanaklarımın alabılecegı en ıyı tufel oldguna karar verdım.Tüfekler hakkında cok bılgı sahıbı degılım verdıgım kararın yerınde olup olmadıgı hakkında sızlerden yardım beklıyorum tufek henuz elıme gecmedı ve sıparısımı durdurmak yada degıstırmek gıbı bıo sansa sahıbım tavsıyelerınızı beklıyorum tesekkurler

Ben cf20 kullanıyorum,hafif ve çok isabetli bir tüfek,sizin bahsettiğiniz model 4 kg ın üzerinde,dürbünde takınca baya ağır olacak,ayakta atış yaparken zorlanılır.nette 578€ fiyat gördüm benim tüfeğin 3 katı maşallah.

• o parayı ben gamo ya bağlamam g;$i
    üstüne birazcık daha koy şu yakışıklıyı al g;$i yahut bir alt modeli mod460 mod54 mod52 mod48,tavsiyem diana,taş gibi sağlam g;$i kaliteli,tetiği güzel g;$i güç desen o da var bu yeni modelde,fabrika verileri üzerinden hesap yaparsak 16 grain pelleti 800fps sınırları belki biraz altında atabilir,ki! bu güç 200mt de şişe kırmaya yeter :rolleyes:

http://www.yatagun.com.tr/deta…ana_Mod470_TH=&ID=968

• eet ınternette fıyatlar o sekılde ama sıparıs eetıgım fırma bır aıle dostumuzun bana malıyetı kesınlıkle cok altında durbun kılıf 4 paket mermısı 430 euroya gelıyo arkadasımın onerdıgı tufek ısı 1.250 tl cıvarında onuda sordum eet tasarım gorunus ve hafıflık olarak daha ıyı ama olanaklarım orayakadar cıkmıyo malesef kı sıparıs verdıgım yerede danıstım fıyat olarak cok altta olmayacagını gamo yu daha uygun alabılecegımı soleıd 380 metre/sn ve 1250 fps olmasının buyuk avantaj oldugunu ekledı cok tesekkur ederım tekrar ılgınız ıcın ve yıne sormak ıstedıgım bırsey var ankaradakı bulusmaların gun ve saat olarak belırlı bı zamanı oluyormu hafta sonları falan vs.. bu konudada yardımcı olursanız sevınırım

• 380 metre/sn ve 1250 fps

bu hız sizin işinizi görmez.şöyle görmez; bu bahsettiginiz hız çok hafif bir mermi ile elde edilmiş bir hızdır. ve hafif mermilerin de isabetli olmadıgı bilinen bir durum.16/18 grain mermiyi kaç fps ile attıgı önemli

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• Anladım bıras oncede arkadasımla terar konustum bunun yanı sıra hatsan torpedo 155 olabılır gıbı bı secenek sundu bana maddı olarakta yarı yarıya farkedıyo bunun ıcın ne soleyebılırsınız yanı sonucta benj yenı baslıyorum ve uzun bı sure benı ıdare edebılecek bısey dusunuyorum sızlerınde tavsıyesını almak ısterım ıkı secenek var onumde Gamo 1250 yada hatsan torpedo 155 tesekkurler

• Anladım bıras oncede arkadasımla terar konustum bunun yanı sıra hatsan torpedo 155 olabılır gıbı bı secenek sundu bana maddı olarakta yarı yarıya farkedıyo bunun ıcın ne soleyebılırsınız yanı sonucta benj yenı baslıyorum ve uzun bı sure benı ıdare edebılecek bısey dusunuyorum sızlerınde tavsıyesını almak ısterım ıkı secenek var onumde Gamo 1250 yada hatsan torpedo 155 tesekkurler

O arkadaşın sana kendini camdan atman gibi bir öneri getirmeden sen silahı al, canını kurtar... g;$i Eğer hep o arkadaşının söyledikleri olacaksa neden burada konu açıp soru sorarsınız anlamam... Sen o arkadaşın tavsiye ettiği herhangi bir tüfeği ALMADAN bir AnkaraTeam buluşmasına gel, silahları incele, fiyatları hakkında bilgi al sonra tüfek al bence... Her Cumartesi Mühye köyündeki PaintSing Paintball Club otoparkında 0630'dan sonra AnkaraTeam kadrosundan birileri olur...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Yo hayır onun soledıgını yapmak degıl tabıkıde sadece benım soledıgım krıterlerde bana soledıgı tufeklerı dıle getırdım secmem konusunda yardım beklıyorum bu soledıklerımı pıyasa arastırması yaptıgım ve pıyasanın baya bı altında toptancı fıyatından alabılecegım ıcın ıkısınde sınırlı kaldım sadece sabah 6:30 cıvarı orda olmaya calısacagım ılgınız ıcın tesekkurler tekrar

• bütçeniz eger 430 € civarındaysa bence mod155/125 vs birşey düşüneceginize at44/webley raider(veya bütceyi artırıp fx t12) tarzı bir pcp düşünün derim.güç herşey değildir.pistonlu tüfekte güç arttıkça agırlıkta tepmede artar.bu sebepten dolayı 100 metrede isterse 5 şişeyi arka arkaya kıracak gücü olsun,isabet etmedigi sürece 1 tane bile şişe kıramazsınız.bu örnektir,tüfekle ne yapacagınız size kalmış,ister hedef kagıdına atın,ister şişe kırın,ister yag tenekesi delin.demek istedigim şey pcplerin kagıt üzerindeki hızı gamo1250 den düşük olsa bile(ki cogunun daha yüksek) sizi çok daha tatmin edecektir.tercihinizi pcpden yana yapmanızı öneririm.ha ayrıca söylemeyi unuttum.ilerde pistonlu size yetmez,pcp alma geregi duyarsanız; elinizdeki pistonlu tüfegi zararla satarsınız.çünkü artık pistonluları benim gibi ögrencler ve sideprensi kadir abim gibi pistonluya gönül vermiş insanlar dışında kimse almaz.bir yaylı/pistonlu tüfek sahibi olarak,devir pcp devri diyorum,iyi geceler

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• Black cok tesekkur ederım baya yardımcı oldu suan bır surelıgıne durdurucam tufek almayı sıparısımı durdurucam suan guzel anlatımından dolayı sanırım tamamen ıkna oldum tesekkurler sayende acele etmemem gerektıgının farkına vardım (en azından karsındakının acemılıgını anlayarak ve onunda ınsan oldugunu bılerek bır yanıt yazmıssın ayrıca tesekkurler)

• bende o devirlerden geçtim.5dkda bir karar değiştiriyordum,aceleyle gittim hatsan aldım.pişman oldum, keşke o paraya gamo cfx yada webley patriot alsaymışım dedim.şu anda tek amacım 2. el bir fxt12 veya yine 2.el (maddiyat anca 2.ellere yetiyor) airarms s410.fazlasında da eksiginde de gözüm yok.pcp olcak,sarjörlü olcak,uzun ömürlü olcak,başka beklentim yok

www.enfarklisi.com

0 RH (+)