Yağmurda atış yapmanın keyfi bir başkadır.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 08:00-08:30 civarı ps de yerimi almış olurum, katılacak arkadaşları beklerim.

Air Arms S410 Extra B.A 1000 FPS + BSA 8-32x44
    ankarateam.png

• ibibikler öter ötmez ordayım saat 10:00 - 10:30 gibi ordayım mani olmazsa

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• ah ah eskiden birkardeşimiz vardı bizler atış alanında hava durumunu bildirir ,rüzgarın yönünü hızını bile söylerdi heyy heyyyy

S410

• aaa bu hafta kaçırdım buluşmayı, neyse size iyi atışlar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• ah ah eskiden birkardeşimiz vardı bizler atış alanında hava durumunu bildirir ,rüzgarın yönünü hızını bile söylerdi heyy heyyyy

O kardeşinin başını kaşıyacak vakti yok bu aralar. Yoksa havayıda söyler , havayada saçardı saçmaları. Son zamanlarda rüzgarın yönü nerden esiyor belli değil,vardiyalar değişince ( ki ben değiştiriyorum) ;şrofls;. buluşmalar biraz hayal oldu. Cumartesi sabahın köründe ofisin yolunu tutmaya başlıyorum x;.z

Ama yüreğim sizinle elbet, bir gün şu vardiyaları düzene sokacağım -9,-10 derecelerde, çadır altı buzlarda , masa oyunlarının sıklıkla yapıldığı, sıcak nescafeli buluşmalarda görüşmek dileği ile +;tuftabV#

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• arkadaşlar cumartesi sabahı buluşmaya gittim yücel abi ordaydı beraber atış yaptık.ama canımızı çok sıkan bir durumu fark ettik .araç park ettiğimiz taraftaki atış alanında bulunan masayı bazı kendini bilmez arkadaşlar (lafın gelişi arkadaş diyorum zira kedi bile yediği kaba pislemez) hedef olarak kullanmışlar bunu yapanı affetmiyeceğim ve şiddetle kınıyorum.daha önceki hafta ise silüet hedefliğini kırmışlardı. arkadaşlar lütfen tesisere bir zarar vermiyelim.masanın halini cektim buyrun resim aşağıda.yazık yahu başka bir şey demiyorum

sevgiler

[Resim Engellendi: http://i52.tinypic.com/i4pqwz.jpg]

İ Z M İ R

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

H İ T

• Atış alanı ortasında hedefliklerden birine resimdeki gibi dayanmış ve üstüne sanırım hedef kağıdı yapıştırılarak atış yapılmış. İlk gördüğümde yüzü yere gelecek şekilde yerde idi masa tablası, bekçi ile beraber kaldırdığımda gördüm durumu. Eski yerine taşıdım, Bu işi yapan arkadaşlar kağıt bittikten sonra da kalemle masa tablasına hedef çizmeye çalışmışlar. Masa üstündeki ezik pelletlere bakılırsa 4.5 yaylı gibi algıladım. Bazı istihbari bilgiler var henüz netlik kazanmadığı için paylaşmıyorum. Soruşturma devam edecek....
    Keyifle kullandığımız bu güzel tesise olabildiğince hassas davranarak katkıda bulunmak, onu korumak, güzelleştirip aramıza yeni dostlar kazandırmak ve en önemlisi bu sporun da etik davranışlarının oluğunu paylaşmak bizlerin en önemli görevi olmalıdır diye düşünüyorum.

Sevgi ve Saygılarımla.

ankarateam.png

• valla ps bizi kovsa ordan yeridir.

daha önce erdem abilerin dediği gibi para birleştirip büyük tahta masalardan alsak 3 veya 4 adet hem beraber daha fazla kişi atış yapabilir hemde bu tarz saçmalıklardan uzak kalınabilir.

S410

• Bu konu ile ilgili görüş düşünce ve önerilerimizi ilk buluşmada konuşalım, İnanıyorum bizlere ve Ps ye yakışacak güzel şeyler yapabiliriz.

ankarateam.png

• Bunu yapan hayvanları havalıyla vurmak caiz midir?

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

bence de caizdir sevgiler

İ Z M İ R

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

H İ T

• Muhtelif zamanlarda pusu atacağım ::))

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

Havalıyla da, ateşliyle de vurmak caiz olduğu gibi, tekme tokat dövmekde ehvendir... Neticede bunu yapan insan değildir, o halde hayvandır ve hemde zararlı hayvandır, zararlı hayvanında sonu bellidir... X(

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Havalıyla da, ateşliyle de vurmak caiz olduğu gibi, tekme tokat dövmekde ehvendir... Neticede bunu yapan insan değildir, o halde hayvandır ve hemde zararlı hayvandır, zararlı hayvanında sonu bellidir... X(

Sevgiler,

o kendini bilmez kişilerin yaptıklarını hayvanlar yapmaz (o kişileri zavallı hayvanlarla bir tutmayalım lütfen) X(;hirr;

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Abinin dediği gibi; hayvan bile yemek yediği kaba pislemez. Nasıl bir insandır bunlar. X(

• ben bunu yapanların yerinde olsam bu yazılardan sonra o masayı alıp götürüp yeni bir masa koyardım yerine ve üzerine bir özür mektubu yapıştırırdım.insanoğlu hata yapabilir düşünememiştir belki ama hatayıda telafi etmek lazım değilmi.bu yanlışı yapan kişi veye kişiler size sesleniyorum içiniz de bu hobiye ve insanlığa az bir saygı varsa bu masayı yenilersiniz.allahtan korkun.başka bir şey demiyeceğim.

sevgiler

İ Z M İ R

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

H İ T

• Vaktiyle Bursa' da bir müslüman, eski adı "Yahudilik Yolağzı", bugünkü adı Arap Şükrü olan muhitte çeşme yaptırmış ve başına bir kitabe eklemiş:
    "Her kula helâl, Müslüman'a haram!..
    "Bursa başkent, tabii Osmanlı karışmış, bu nasıl fitnedir diye...Gitmişler kadıya şikâyete, adam yakalanıp yaka-paça huzûra getirilmiş.
    "Bu nasıl fitnedir, dîni İslâm, ahâlisi Müslüman olan koca devlette sen kalk, hayrattır, sebildir diye çeşme yap, ama suyunuMüslüman'a yasakla!.. Olacak iş midir, nedir sebebi, aklını mı yitirdin?.."diye çıkışmışlar adama.
    Adam:
    "Müsaade buyurun, sebebi vardır, lâkin isbat ister, delil şarttır..." *dedikçe kadı kızmış:
    - "Ne delili, ne isbatı?.. Sen fitne çıkardın, Müslüman ahâlinin huzûrunu kaçırdın, katlin vâciptir!" demiş.
    Demiş ama, bir yandan da merak edermiş..
    *- "Nedir gerekçen?.." diye sormuş.
    Adam:
    - "Bir tek Sultan'a derim..." *diye cevap verince, ortalık yine karışmış. Söz Sultan'a gitmiş, adam yaka paça saraya götürülmüş...Padişah da sinirlenmiş ama, diğer yandan o da meraklanırmış:
    - "De bakalım ne diyeceksen. Bu nasıl iştir ki, hem çeşmeyi yaparsın, hem de her kula helâl, Müslüman'a haram yazarsın?.."
    Adam, başı önünde konuşur:
    - "Delilim vardır, lâkin isbat ister."
    - "Ya dediğin gibi sağlam değilse delilin?.."
    - "O zaman boynum, hükme kıldan incedir Sultânım..."
    - "Eeee?!.."
    - "Sultânım, herhangi bir havradan (sinagog) rastgele bir hahamı izahsız yaka-paça tutuklayın, bir hafta tutun. Bakın neler olacak..."
    Dediği yapılmış adamın. Bütün azınlıklar bir olmuş, başlarında Mûsevîler, ne oluyor, bu ne zulüm?.. Bizim din adamımıza biz kefiliz, ne gerekirse söyleyin yapalım, o masûmdur, gerekirse kefâlet ödeyelim..."
    Çevre ülkelerden bile elçiler gelmiş, elçiler mektup üstüne mektup getirmiş... Bir hafta dolunca, adam
    - "Sultânım, artık bırakmak zamanıdır" demiş.
    Haham bırakılmış, azınlıklar mutlu, bu sefer Sultan'a teşekkürler, hediyeler..
    Az zaman geçmiş ki, adam:
    - "Aynı işi herhangi bir kiliseden herhangi bir papaz için yaptırınız Sultânım" demiş.
    Aynı şekilde bir papaz derdest edilip yaka-paça alınmış Pazar âyininden ve aynı tepkiler artarak devam etmiş. Haftası dolunca da serbest bırakılmış.Mutluluk ve sevinç gösterileri daha bir fazlalaşmış, teşekkürler,şükranlar... Levantenler din adamlarına kavuşmanın mutluluğuyla daha bir sarılmışlar birbirlerine...
    Sultan:
    - "Bitti mi?.." demiş adama.
    - "Sultânım son bir iş kaldı, sonra hüküm zamanıdır izninizle" demiş.
    - "Şimdi nedir isteğin?.."
    - "Efendim, pâyitahtımız Bursa'nın en sevilen, en sözü dinlenilen, itimad edilen âlimini alınız minberinden..."
    Adamın dediğini yapmışlar, Ulucâmi imamını Cuma hutbesinin ortasında almışlar, yaka-paça götürmüşler...Ve ne olmuş bilin bakalım?...
    Bir Allah'ın kulu çıkıp da, "ne oluyor, siz ne yapıyorsunuz?.. Hiç olmazsa va'zı bitene kadar bekleseydiniz", gibi tek bir kelâm etmemiş, imamın peşinden giden, arayan-soran olmamış...Geçmiş bir hafta, "nerde imam" diye gelen-giden yok!.. Aptal ve câhil bir imam tâyin edilmiş yerine, ne konuştuğunu kendi kulağı duymayan tam yobaz cinsinden biri... Halk hâlinden memnun, başlamış bir dedikodu, o geçen hafta derdest edilen koca âlim için:
    - "Biz de onu adam bilmiş, hoca bellemiştik..."
    - "Kimbilir ne halt etti de tevkif edildi!.."
    - "Vah vaah!.. Acırım arkasında kıldığım namazlara..."
    - "Sorma, sorma..."
    Padişah, kadı ve adam izliyorlarmış olup-bitenleri. Sonunda Padişah çeşmeyi yaptırana sormuş:
    - "Eee, ne olacak şimdi?...
    Adam:
    - "Bırakma zamanıdır. Bir de özür dileyip helâllik almak lâzımdır hocadan."
    -"Haklısın" demiş padişah, denilenin yapılması için emir buyurmuş ve adama dönmüş.
    Adam başı önünde konuşmuş:
    "Ey büyük Sultânım, siz irade buyurunuz lûtfen, böyle Müslümanlar'a su helâl edilir mi?.."
    Sultan acı acı tebessüm etmiş:
    - "Hava bile haram, hava bile!.." demiş...

X(X(X(X(
    Atış alanında bunu yapanı bulup bir daha tesise almamak lazım....bizim le buluşmalara katılan biri veya birilerinin bu davranışı yapması mümkün değil .. :cursing::cursing::cursing:

A Takımı Üyesi

• Vaktiyle Bursa' da bir müslüman, eski adı "Yahudilik Yolağzı", bugünkü adı Arap Şükrü olan muhitte çeşme yaptırmış ve başına bir kitabe eklemiş:

Osman Abi çok güzel yazmış,(Osman Abi özledik seni )

Bunu yapan bence de Ankara takımından olamaz,
    Varsa güvenlik kameralarından veya tesis çalışanlarından sadece birinin resmi veya tarifi sayesinde bulunabilir.Akıl vermek haddim değil ama bunu yapan birdaha oraya alınmamak kaydıyla tesisten çıkarılmalıdır.

Cem abi cezalandırmak caizdir.Ancak bu ceza öyle bir ceza olmalı ki forumda da örnek teşkil etsin.Heryerde atış yapıyoruz ve her atıştan sonra atış sahalarının temiz kalmasını sağlıyoruz.Ancak elinde tüfek sağa sola atış yapıp çevreyi kirletenleri de uyarmak,bir sonrakinde de cezalandırmak gerekli.

Saygılar

cukurovateam.png

• Değerli arkadaşlar

Yazımız altına yapmış olduğunuz yorumları dikkatle izliyorum, özellikle Osman ağabeyin yorumu çok yerinde. Bu yazıya bir ek de ben yapmak isterim. Her türk genci gibi bende zamanı geldiğin de askerlik hizmeti için silah altına alınmıştım. İlk günden beri dikkatimi çeken bazı tabela ve levhalar olmuştu ???? her komutun bir talimatı bir kuralı vardı askerlik hizmetinde. Bu hadise o kadar ileri düzeye erişmiş ki tuvalet kapısı arkasında tuvalet kullanma talimatı bile yazılmıştı acemi birliğinde. Bu yazıyı okuyup gülerdim ilk zamanlar, neden sonra öğrendim acı gerçekleri. İşte o gün kuralların ve kuralcıların gerekli olduğunu bir kez daha anladım, tecrübe ile sabit bir biçimde.
    Sanıyorum tesisleri ortaklaşa kullanan sayısı her zaman değişiklik gösteren bizler için de, bir dizi minik kural oluşturmak ve bunlara uymak en azından etik anlamda kurallarımızın olduğunu bunlara uyulması gerektiğini bu tesisi bizlerden önce kullanan arkadaşlarımızın ne şekilde kullandıklarını, bizlerin bunlara nasıl katkıda bulunacağını konuşmak, geliştirmek bir nebze olsun bu tür olumsuz olayların önüne geçecektir diye düşünüyorum.

Saygılarımla,

ankarateam.png

• Değerli arkadaşlar

Yazımız altına yapmış olduğunuz yorumları dikkatle izliyorum, özellikle Osman ağabeyin yorumu çok yerinde. Bu yazıya bir ek de ben yapmak isterim. Her türk genci gibi bende zamanı geldiğin de askerlik hizmeti için silah altına alınmıştım. İlk günden beri dikkatimi çeken bazı tabela ve levhalar olmuştu ???? her komutun bir talimatı bir kuralı vardı askerlik hizmetinde. Bu hadise o kadar ileri düzeye erişmiş ki tuvalet kapısı arkasında tuvalet kullanma talimatı bile yazılmıştı acemi birliğinde. Bu yazıyı okuyup gülerdim ilk zamanlar, neden sonra öğrendim acı gerçekleri. İşte o gün kuralların ve kuralcıların gerekli olduğunu bir kez daha anladım, tecrübe ile sabit bir biçimde.
    Sanıyorum tesisleri ortaklaşa kullanan sayısı her zaman değişiklik gösteren bizler için de, bir dizi minik kural oluşturmak ve bunlara uymak en azından etik anlamda kurallarımızın olduğunu bunlara uyulması gerektiğini bu tesisi bizlerden önce kullanan arkadaşlarımızın ne şekilde kullandıklarını, bizlerin bunlara nasıl katkıda bulunacağını konuşmak, geliştirmek bir nebze olsun bu tür olumsuz olayların önüne geçecektir diye düşünüyorum.

Saygılarımla,

yücel abi aynen katılıyorum sözlerine sonrz olanlar bize mal edilirse çok üzülürüz.ankara team olarak.

sevgiler

İ Z M İ R

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

H İ T