özel yapım armsan 20 ga

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yeni özel sipariş ,armsan 20 gauge . 11 mm kızaklı ,ayarlı sağlam ve orjinal bir gez. 50 metrede 7-8 cm grup yaptı . slug için ideal diye düşünüyorum. kundağı ahşap istemedim. ağırlığını ölçmedim ama çok hafif.airgunturk.com/attachment/4393/

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• namlu meneviş istemedim. mat siyah yaptırdım parlamasın diye. kızak 11 mm olunca havalıyla aynı aksesuarları kuulancak artık. glad biraz kızacak ama

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• hayırlı olsun domuz ıcın super bır tufek olmus keyıfle kullanırsınız ınsallah

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• Kazasız belasız kullanın

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• hayırlı olsun kazasız belasız iyi avlarda kullanın.

walter falcon hunter 5,5 -nikula 6-24x50-yatagun dampa

• sayın tuka silahınız hayırlı olsun namlu kaç cm acaba birde saçma deneme şansınız oldumu saçma dağılım ve kullanım olarak yorumunuz nedir
    bu slug silahlar görünüm ve uzun mesafe tek kurşun için çok hoşuma gidiyor.

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• üzerindeki slug namlu zaten . slug namlu 55 cm. armsan firmasını her yönden takdir ediyorum. nişangah düzenindeki işçilik bile mükemmel. gezin ayarı bozulması mümküm değil. böyle bir nişangah olduktan sonra başka bir optiğe gerek yok diyorum. tek kurşun testleri yaptım . çıkardığı gruplar harika .nerdeyse havalı silahlar gibi .saçma daha hiç denemedim. onuda 25 gr. fişeklerle testini yapacağım.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Güle güle kullanın,özellikle nişangahın avantajı resimden dahi belli oluyor,biraz Crossman 1077'yi andırıyor tüfeğiniz görüntü itibari ile,seri üretimini yaparlarsa satacağını düşünüyorum,kazasız belasız kullanmanızı dilerim

• Abicim hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin....... ben yıllardır 12-20 36 av tüfeği kullandım özelliklede tek kurşunun benim için ayrı bir yeri var 20 kalibre 2 ayrı tüfeğim oldu kurşunda isabetlilikte çok güzel... hayalimdeki tüfeği yaptırmışsınız fakat kurşun atışı için ahşap kundak olsaydı biraz daha ağır olacaktı ve daha isabetli olabilirdi ...... gez arpacık tertiatı da yerli tüfeklerde en güzeli armsan güle güle kullanın........

sniper
    hatsan at44-10 lw + tasko 4-14x50 aoe ;tufey#
    rownix 12cal 71+slug namllu otomatik +;tuftabV#
    kral .22cal havalı
    sualtı:
    deepro marka ahşap zıpkın 107cm 16x18 çift lastikli omer excalibur kabza :thumbup:
    apnea marka 75 lik power point
    yılmaz marka 75 lik sniper

• ahşabı özellikle istemedim. yağmur çamur olayında sıkıntı olabiliyor. ağır oluyor. ahşap zevk meselesi olayı daha çok. askeri silahların nerdeyse tamamında ahşap hiç yoktur. keleşler hariç

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• ozellikle optiksiz atislar icin mukemmel bi alet olmus .kazasiz belasiz kullanmaniz dilegiyle//

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• tek kurşunda çok başarılı olduğunu kanıtladı. 40 metreden 2 atış 2 adet soda şişesi. çıkardığı gruplar gerçekten güzel ama aynı marka fişeği kullanmak gerekiyor.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png