23 Ekim 2010 Cumartesi "Buluşmasından Sonra Açılan Buluşma Başlığı _ Başımıza Taş Yağacak" Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Eveet, sonunda bu da oldu, AnkaraTeam her zaman olduğu gibi yine bir çıkıntılık yaptı ve buluşmadan sonra, yapılan buluşmanın başlığını açarak yine herkesi hayretler içinde bıraktı... Aslında bu bir özeleştiri çağrısı, bir günah çıkartma ritüeli ve kıyametin yaklaştığının bariz bir habercisi... (Hepimiz yanıcaz, hepimiz yanıcaz)

Şimdi, buluşmaya katılanlar nasıl bir buluşma olduğu, ilerideki buluşmalarda daha güzel ve efektif bir buluşma için neler yapılabileceği ve Fatmagül'ün Suçunun Ne Olduğu konularında birşeyler yazarken; katılmayanlar ise 10 dakika köşede tek ayak üzerinde durduktan sonra, neden katılmadıklarını anlatan ve giriş / gelişme / sonuç bölümlerinden oluşup 3 kelimeyi geçmeyen bir kompozisyon yazsınlar... (Geçerken uğramış gibi yapanlar da bu gruba dahildirler, onlar kim olduklarını biliyorlar, değil mi Rıfat?) Örnek; "Benim (giriş) saatim (gelişme) çalmadı (sonuç). ;şrofls;.

Şimdilik sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen cmblc ().

• Eveet, sonunda bu da oldu, AnkaraTeam her zaman olduğu gibi yine bir çıkıntılık yaptı ve buluşmadan sonra, yapılan buluşmanın başlığını açarak yine herkesi hayretler içinde bıraktı... Aslında bu bir özeleştiri çağrısı, bir günah çıkartma ritüeli ve kıyametin yaklaştığının bariz bir habercisi... (Hepimiz yanıcaz, hepimiz yanıcaz)

Şimdi, buluşmaya katılanlar nasıl bir buluşma olduğu, ilerideki buluşmalarda daha güzel ve efektif bir buluşma için neler yapılabileceği ve Fatmagül'ün Suçunun Ne Olduğu konularında birşeyler yazarken; katılmayanlar ise 10 dakika köşede tek ayak üzerinde durduktan sonra, neden katılmadıklarını anlatan ve giriş / gelişme / sonuç bölümlerinden oluşup 3 kelimeyi geçmeyen bir kompozisyon yazsınlar... (Geçerken uğramış gibi yapanlar da bu gruba dahildirler, onlar kim olduklarını biliyorlar, değil mi Rıfat?) Örnek; "Benim (giriş) saatim (gelişme) çalmadı (sonuç). ;şrofls;.

Şimdilik sevgiler,

al sana cevabım 3 kelime

"benim görevim vardı"

buda telafi cümlem

"yarın orada olacağım"

dikkatini çektiyse hepsi 3 kelime(giriş,gelişme,sonuç)

"tahminen 10:30 da ordayım"

"gelen olursa beklerim"

Sevgiler,

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Tek ayak üzerinde durmadın ama... Yemezler... Yarın çekersin cezanı... :)

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Jem Bey
    Bana bıraktığınız tüm kağıtları doldurdum.
    Güneşten yandım kavruldum.
    Tüpü boşaltım.

Ve başardım.

Saygılar.

Air Arms S410 Extra B.A 1000 FPS + BSA 8-32x44
    ankarateam.png

• Jem Bey
    Bana bıraktığınız tüm kağıtları doldurdum.
    Güneşten yandım kavruldum.
    Tüpü boşaltım.

Ve başardım.

Saygılar.

Teprikler kardiş :) Başaracağını biliyordum...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Ben ehliyet sınavım olduğu için katılamadım. 20 soruluk sınava 2 saat süre verip ilk 45 dakika sınavdan çıkılmasını yasaklayan zihniyete de saygılarımı ilettim için için. Sıkıntıdan sorumlu olmadığım soruları da çözüp iki kere baştan aldım sınavı.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Ben ehliyet sınavım olduğu için katılamadım. 20 soruluk sınava 2 saat süre verip ilk 45 dakika sınavdan çıkılmasını yasaklayan zihniyete de saygılarımı ilettim için için. Sıkıntıdan sorumlu olmadığım soruları da çözüp iki kere baştan aldım sınavı.

başarılar dilerim kardeşim .inşallah alacaksın ehliyeti .bende cumartesi gidemedim ama pazar günü baya bir atış yaptım.gelmeyenlere sitemimdir anlayan anladı :) ;tufey#

sevgiler

İ Z M İ R

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

H İ T

• Uzun zamandır rahatsız olan, hatta en son görüştüğümüzde durumunun kötü olduğundan bahsettiğim ablam 5 gün komada kaldıktan geçirmekte olduğu kanser rahatsızlığı sonucu çoklu organ yetmezliğinden (karaciğer pankreas böbrek) sonra vefat etti, bir kaç haftadır moralim pek iyi olmadığından atışlara katılamıyorum. Hastanede de ayazda kalıp üstüne de hasta oldum. Arada foruma giriyorum ama mesajlara cevap yazmıyorum. Durum böyledir, uğruyor mesaj atmıyor, buluşmalara gelmiyor diye alınmayın. Müsait olduğum bir hafta uğrayacağım.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Başın sağolsun Muratcım... Çok üzüldüm... :( Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah...

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Beklenen bir durumdu fakat ne kadar da olsa insan kabullenmek istemiyor, genç yaşta (41 yaşında) annemin üzerine defnettik. Hepimizin gideceği yer aynı olsa da erken ayrılmak , çaresiz bir hastalığının bulunması ve yapacak birşeyimizin de bulunmaması tarif edilecek gibi bir acı değil. Aslında yazıp canınızı da sıkmak sizleri de üzmek istemedim ama mazeretim budur, yanlış anlamayın diye yazmak zorunda kaldım. Kendinize iyi bakın. Cenazeden haberimiz olmadı diye de alınmayın, inanın haber verecek durumum yoktu.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Başınız sağolsun.Çok üzüldüm.Mekanı cennet olsun.

FİLİNTALAR GRUBU

• başın sağolsun allah kalanlara selamet versin.

İ Z M İ R

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

H İ T

• Murat,Allah,Geride kalanlara,Tüm Ailenize Sabırlar versin.Başınız sağolsun..

A Takımı Üyesi

• Başınız sağolsun Murat abi, Allah rahmet eylesin.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Başınız sağolsun Murat Abi Allah size ve ailenize sabırlar versin.Rahmetlinin mekanı cennet olsun,Nur içinde yatsın abi.

Saygılar
    Veysi

cukurovateam.png