HATSAN MOD 99 aldım.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • biraz önce teslim aldım. sadece açıp baktım güzel görünüyor. bi adet te tek parça ayak aldım. hafta sonu atıştan sonra sonuçları paylaşırım.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• abi hayırlı olsun... allah kazasız belasız atışlar nasip etsin... gerçekten güzel bir tüfek...

MEHMET TEPE 12.10.1986 KAYSERİ
    MOD 85 SAS + 3-9X32 OPTIMA
    kayseriteam.png

• hayırlı uğurlu olsun abi güle güle kullan iyi atışlar yaparsın inşallah ;d;

;tese;kkur HATSAN MOD 99 ;tese;kkur

kayseriteam.png

• Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin. Saygılar.

• Hayırlı olsun Davraz.

Merakla bekliyorum izlenimlerini.

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• teşekkürler arkadaşlar. akşam silahı biraz kurcaladım. yağladım. temizledim. tek parça ayağı ve dürbünü montajladım. ilk izlenimlerim : güzel görünüşü olan bi silah . boğaz alası çok geniş yapılmış nerdeyse dörpülemeyi düşündüm. bir de namlu kilidinin uç kısmı plastikten yapılmış her çekişte plastik parça kullanılıyor. umarım dayanıklı olur. ama şu da varki çoluk çocuğun eline geçse bu kilit işe yarar silahı kuramazlar. hafta sonu atışlarına bakacaz . şimdilik sadece akşam bahçede bir atış yaptım. denemiş oldum.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• Hayırlı olsun. Yalnız dürbünü kullanmak için biraz erken değilmi :) Beni tahrik ediyorsun silahdaşım :D

Tüfek yayının rodaj süresini tamamlaması, atışların stabil hale gelmesi ve dürbünün dağılmaması için takmadan 1000 ila 2000 atım yapmak gerekiyor diye bir rivayet var aklında bulunsun :)

___
    HATSAN MOD99 .22cal - OPTIMA 3-9X32

• Arkadaşlar bir soru aklıma takıldı. Bu davraz arkadaşımızın bahsettiği tek parça ayak ne işe yarıyor. Bu parçayı alsam, rodajını tamamlamadan dürbünü kullanabilirmiyim ?

___
    HATSAN MOD99 .22cal - OPTIMA 3-9X32