prometheus benzeri... Skenco pellet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Denendi isabetlilik çok kötü,markası skenco

• pelletten belli oluyo zaten kenar kısımlar düz kesit olduğu için sanırım bu pellet hedefi bulursa, ya takla atarak hedefi bulur yada spiral çizerek. havaya karşı direnecekmiş gibi görünmüyor

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Denendi isabetlilik çok kötü,markası skenco

abi zaten prometheusunda isabetliliği berbat
    geçen polat abimle denedik bayağı güldük
    fırdöndü gibi gidiyor kefere tam komedi
    yaklaşık inan 1 metre hatayla gidiyor hedefe
    en az herhalde bir şarjör ben attım
    70 metreden ağacı vuramadım, saçma sapan bir pellet
    neden öyle anlamadım.
    sarı kılıflı olanı
    aynı kız kaçıran gibi #hims

• exador,sorun kullandıgınız silahta anladığım kadarı ile bu pelletle uyumlu değil...Mustafa abi prometheusu tek geçiyor sizde yerin dibine sokuyorsunuz...Bu kadar farklı olmamalı sonuçlar...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

Sarı renkli plastik dış kısmı olanları yeşil renkli olanlara göre aerodinamic yapısı mükemmel değil,ama bu pellet i kullandığınız namlu iç yapısının da çok büyük önemi var,bol namlulu bir silah da bu pellet çok isabetli olmayacaktır,ben Diana Mod54 orijinal namlulu halinde iken bu pelleti kullandığımda mükemmel sonuçlar aldım,çünkü diana namluları %85 set %15 yiv yapısıyla mermiyi forma sokuyordu,aynı olay bugün W.Patriotlarda da geçerli,yani 1.Nesil Patriotlarda da yiv-set oranı %85 set ve %15 yiv.

• sarı renkte olanlardan bulamadım,satılan web sitelerinde renk belirtmemişler ama resimlerde ya siyah,kırmızı ya da kahve renkde olanlar vardı...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

sarı renkte olanlardan bulamadım,satılan web sitelerinde renk belirtmemişler ama resimlerde ya siyah,kırmızı ya da kahve renkde olanlar vardı...

Bu gördüklerin kutu renkleri,Siyah kutulu olanlar içindeki sarı renkli pellet olanlar ve bu kutu .22 (5,5mm)

Sarı kutulu olanda var bu paragon .22 olanı,yani pellet rengi yeşil.

• Sarılarından HW 100 ile kullandım grup namına birşey yok inanılmaz dağınık atıyor fakat delicilik konusunda oğanüstü Diana High Power ile sadece ezik yapabildiğim saç levhayı öyle bir deldiki görenler rimfire ile ateş edilmiş sanıyor

Weihrauch HW 100 S .22 - Nikko Stirling 8 - 32 x 60 IR
    Webley Scott Raider .22 - Bushnell 6 - 18 x 50
    Gamo Stutzen .177 - Airrifle 6 - 12 x 50
    Daisy 717 .177
    Baikal Drozd .177 - Walther Red Dot
    Walther CP 99 Compact .177 BB
    Double Eagle M83 - Airsoft
    Tokyo Marui Steyr AUG - Airsoft
    marmarateam.png

• Sarılarından HW 100 ile kullandım grup namına birşey yok inanılmaz dağınık atıyor fakat delicilik konusunda oğanüstü Diana High Power ile sadece ezik yapabildiğim saç levhayı öyle bir deldiki görenler rimfire ile ateş edilmiş sanıyor

Benim aradığım da bu zaten,hedef atışı için kullanmıyorum patriotu şişe kırmalı,levha delmeli...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• airgunturk.com/attachment/1453/airgunturk.com/attachment/1450/airgunturk.com/attachment/1451/airgunturk.com/attachment/1452/

Kast ettiğim şekilde yukarıda. İlk resim levhanın arkadan görünüşü, son resimde Diana high powerın sadece ezme izi. Enteresam bir diğer konuda attıktan sonra bulduğum saçmalar hiç deforme olmamış gibiydi. Yani yeniden atsan atılır hesabı. Yalnız hedefe istediğin gibi atamadıktan sonra şişe kırma falan zor.

Weihrauch HW 100 S .22 - Nikko Stirling 8 - 32 x 60 IR
    Webley Scott Raider .22 - Bushnell 6 - 18 x 50
    Gamo Stutzen .177 - Airrifle 6 - 12 x 50
    Daisy 717 .177
    Baikal Drozd .177 - Walther Red Dot
    Walther CP 99 Compact .177 BB
    Double Eagle M83 - Airsoft
    Tokyo Marui Steyr AUG - Airsoft
    marmarateam.png

• Official Post

Fatih ben Mod54 ile 80 metreden bu sarı renkli prometheus ile her atış şişeyi vuruyordum, ;$., ilginç.

• şişeyi vurabileceğini sanmıyorum
    dynmic dene bence

Fatih sözü edilen bu "sarı" lar geçende seninle beraber iken bana verdiğin ve atınca tirbuşon gibi fırdönüp uçan pelletler mi?

S&W 686-6

• aynen öyle abi
    yani benim silahla ve senin silahla bu pelletlerle 70 metreden şişe vurmak bana imkansız gibi geldi

Hani pek iddia edemeyeceğim ben de ama kendi gözlerimle gördüm: yaklaşık 30 metreye rüzgarsız havada atış yaptığımda pellet namludan çıktıktan sonra giderken üzerindeki sarı kılıf yırtılıyor, 8 şiddetinde rüzgara tutulmuş planöre dönüşüyor ve kendi kafasına göre biryerlere varıyor. İki pelletin aynı yerin cıvarına bile varamadığını gözlemledim..

S&W 686-6

• Official Post

Polat abi ya size gelen pelletlerde bir sorun vardı yada,namluyu sevmedi,geçen yıl mart ayında ülkü abilerle ilk buluşmamızda,benim mod54 modifiyeli idi ve bu mesafeden sürekli şişe kapak vs... vuruyordu,elimde halen bir miktar var ve en kısa sürede AA S410 ile de deneyeceğim.

• airgunturk.com/attachment/1453/airgunturk.com/attachment/1450/airgunturk.com/attachment/1451/airgunturk.com/attachment/1452/

Kast ettiğim şekilde yukarıda. İlk resim levhanın arkadan görünüşü, son resimde Diana high powerın sadece ezme izi. Enteresam bir diğer konuda attıktan sonra bulduğum saçmalar hiç deforme olmamış gibiydi. Yani yeniden atsan atılır hesabı. Yalnız hedefe istediğin gibi atamadıktan sonra şişe kırma falan zor.

böylesine bir mermi namluda tahribat yapmıyor mu.?

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png