Victorinox Rescue Tool

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar, bir süredir almak istediğim ama kabze rengini beğenmediğim için almadığım Victorinox Rescu Tool çakımı almış bulunuyorum.

[Resim Engellendi: http://img408.imageshack.us/img408/2899/10012011152.jpg]

[Resim Engellendi: http://img651.imageshack.us/img651/1371/10012011157.jpg]

[Resim Engellendi: http://img6.imageshack.us/img6/7355/10012011153.jpg]

[Resim Engellendi: http://img52.imageshack.us/img52/4711/10012011154.jpg]

[Resim Engellendi: http://img405.imageshack.us/img405/9307/10012011155.jpg]

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Sn. kyucel,

Yeni bıçağınız hayırlı olsun. Aslında bıçak demek doğru değil ama alışkanlık işte... Siyah rengini görmemiştim hiç.

Ama bence müthiş bir çakı almışsınız. Allah muhafaza gerektiğinde pek çok durumda insanı kurtarabilir. Videoları müthiş zaten.

Saygılarımla,

• Güzel bir keski kamuran, ben de düşünüyorum bir tane. Biraz kurcala bana da ellettir bir ara, bakarız lastik kesiyor mu, test sahamızda deneriz :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Hayırlı olsun Kamuran, sağını solunu kesme de :) Sn. 1905sss'e yaptığın açıklamayı da ayrıca beğendim ;tese;kkur

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Kamuran güle güle kullan, daha doğrusu oyna :)

Güzel bir keski kamuran, ben de düşünüyorum bir tane. Biraz kurcala bana da ellettir bir ara, bakarız lastik kesiyor mu, test sahamızda deneriz :)

otoparktaki lastikleri kesip durmayın :whistling: adımız vandala çıkacak (hala çıkmadıysa tabii)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• sanırım gazozda açabiliyoruz :)) video da bu anlatılmış :))

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• gazoz açmak için çakıya gerek yok :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Ben dün PS'da gördüm, güzel yapmışlar ama bi kusuru var, tek elle kapanmıyor (sağ elle)... Ama araba camı kesen testeresi çok değişik gerçekten... Tekrar güle güle kullan Kamuran...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Ben dün PS'da gördüm, güzel yapmışlar ama bi kusuru var, tek elle kapanmıyor (sağ elle)... Ama araba camı kesen testeresi çok değişik gerçekten... Tekrar güle güle kullan Kamuran...

Sevgiler,

senin minik ellerinle kapanmıyor olabilir...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• minik mi ? : ))) ;şrofls;.

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Hayırlı olsun Kamuran. Victorinox çakı ve bıçaklarının ithalatçısı bize çok yakın. İstanbul incirlide Eyüboğlu diye bir firma getiriyor. (Başka getiren varsa bilmem) Kendileriyle Epey alış verişimizde vardır. Buna rağmen siyah saplısını ilk defa görüyorum. Sanırım yeni çıkmış. Sorması ayıp olmasın kaça aldın. Son aklımda kaldığı kadarıyla 170 TL'ydi burada.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Teşekkür ederim, Eyüboğlu'nu telefonla aradığımda bana siyah kabzeli modelin gelmediğini söylemişlerdi. Ben de yurt dışından getirttim. Bana maliyeti 85$ oldu. www.knifeoutlet.com dan aldım, yalnız stoklarında görünmüyor, mail atıp sormuştum, onlar da gönderdiler. Yurt dışından çakı bıçak getirtmek riskli ama şansımı denedim geldi :)

• Hayırlı olsun :) ben de bıçakçım.com dan aldım.14 şubat'a kadar % 10 indirim vardı.148 TL RESCUE TOOL ve 70 TL civarı BUCK balıkçı çakısı maliyeti oldu.Kargo bedava...Denedim tek elle kapanacak gibi değil gerçekten.Ayrıca ben de Fenerliyim ama elimdeki sarı kırmızı bebekle aramda 14 şubat psikolojisi var :).Daha önceden edindiğim swiss champ a göre daha büyük ve daha güzel bir çakı ama.''Yanıma alayım da ne iş olsa yapar'' denecek bir şey değil.Testeremsi armalı bıçağının ağzı tek yönden bilenip inceltilmiş.Almak isteyen bıçakçımdan o rakam için ısrar etse verirler gibi geliyor bana.Bıçakçımla ilgim yok.