hatsan mod 99 u kaç metreye sıfırlamalıyım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • pellet jsb 18,13 grain

sizce kaç metreye sıfırlamalıyım

dürbün optima 3-9x32

• 16grain kullan bu tüfek de,18grain ağır kalır,16grain ile 10mt ye sıfırla,45 50mt civarı hedefin üstüne at,daha uzağı atacaksan,10mt deki hedef kağıtıyın hedef noktasının 4cm üstün de tam hizalı topla pelletleri,70 80mt lere kadar düz gider sanırım,

• Ben 50 mt ye sıfırladım. 25 metrede hedefin 5 cm civarı üstünü vuruyor , 100 metrede hedefin tahmini ( tam olarak ölçmedim ) 30 ile 40 cm civarı altına düşüyor pelet.( gamo pro magnum ve hunter ). 1 kutu pelet harcadım tecrübe ile sabittir.

• Bende denedim fakat bir türlü hedefin sağına geciremedim Tavsiye üzerine dürbünün ayak yönlerini değiştirip denicem haftasonu.50 metrede 4 cm sağına alarak hedefi vuruyorum.

;tufey# Hatsan mod99 sas Quatro 5.5 3.9*32 optma Dürbün ;tufey#

bs,;s Eser e92 4.5 (Ata Yadigarı) bs,;s

;avci; Huğulu Tek Kırma ;avci;

£tabanxalı$ Blow 10+1 Kuru Sıkı £tabanxalı$

• Bende denedim fakat bir türlü hedefin sağına geciremedim Tavsiye üzerine dürbünün ayak yönlerini değiştirip denicem haftasonu.50 metrede 4 cm sağına alarak hedefi vuruyorum.

Anladığım sola sapma var , dürbünün yandaki vidayı sola doğru ( saat yönün tersine ) 2 klik , 2 klik hedefi bulana kadar çevirin.